Футбол Надвірнянщини - Чемпіонат району 1 та 2 ліга

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили

На стадіо району

Чемпіонат району 1 та 2 ліга

сезон 1983
сезон 1984
сезон 1985
сезон 1986
сезон 1987
сезон 1988
сезон 1989
сезон 1990
сезон 1991
сезон 1992
сезон 1992-1993
сезон 1993-1994
сезон 1994-1995
сезон 1995-1996
сезон 1996-1997
сезон 1997-1998
сезон 1998-1999
сезон 1999-2000
сезон 2000-2001
сезон 2001-2002
сезон 2002-2003
сезон 2004
сезон 2005
сезон 2006
сезон 2007
сезон 2008
сезон 2009
сезон 2010
сезон 2011
сезон 2012

сезон 2013

сезон 2014

сезон 2015

Чемпіони, володарі кубка і призери чемпіонатів Надвірнянщини у 1991-2015 рр.

 

 

 

 
Сезон Чемпіон  2 призер 3 призер Володар кубка
1991 "Смерічка"Лоєва "Нива"Гаврилівка "Сокіл"Білі Ослави "Факел"Сер.Майдан
1992 "Колос"Перерісль "Олімпія"Камінне "Нива"Красна "Колос"Перерісль
1993 ? ? ? "Олімпія"Камінне
1994 "Факел"Сер.Майдан "Колос"Перерісль "Колос"Парище "Колос"Перерісль
1995 "Розмай"Ланчин "Колос"Перерісль "Колос"Парище "Олімпія"Камінне
1996 ФК"Ланчин" "Скеля"Пнів "Колос"Тисменичани "Едельвейс"Гвізд
1997 "Прут"Делятин "Колос"Тисменичани "Розсіч"Битків "Факел"Сер.Майдан
1998 "Олімпія"Камінне "Прут"Делятин "Колос"Перерісль "Прут"Делятин
1999 "Олімпія"Камінне ФК "Перерісль" "Факел"Сер.Майдан "Колос"Тисменичани
2000 "Колос"Тисменичани "Едельвейс"Гвізд "Мрія"Ланчин "Колос"Перерісль
2001 ФК"Ланчин" "Смерічка"Лоєва "Колос"Тисменичани "Смерічка"Лоєва
2002 "Смерічка"Лоєва ФК"Перерісль" "Едельвейс"Гвізд ФК"Перерісль"
2003 "Гранд"Ліс.Тарновиця ? ? "Прут"Делятин
2004 ФК "Перерісль" "Едельвейс"Гвізд ? ФК "Перерісль"
2005 "Олімпія" Камінне ? ? "Гранд"Ліс.Тарновиця
2006 "Колос" Тисменичани "Олімпія" Камінне ФК "Перерісль" ФК "Перерісль"
2007 ФК "Тисменичани" "Олімпія" Камінне "Лістер" Ліс. Тарновиця ФК "Тисменичани"
2008 "Лістер" Ліс. Тарновиця ФК "Тисменичани" "Олімпія" Камінне "Олімпія" Камінне
2009 ФК "Перерісль" ФК "Тисменичани" "Дружба" Волосів "Олімпія" Камінне
2010 ФК "Тисменичани" "Дружба" Волосів "Лістер" Ліс. Тарновиця ФК "Тисменичани"
2011 ФК "Перерісль" "Арсенал" Тисменичани "Нива" Гаврилівка "Нафтовик" Битків
2012 "Арсенал" Тисменичани ФК "Перерісль" "Нива" Гаврилівка ФК "Перерісль"
2013 "Нива" Гаврилівка ФК "Перерісль" "Арсенал" Тисменичани ФК "Перерісль"
2014 "Підгір'я" Назавизів "Нива" Гаврилівка ФК "Перерісль" ФК "Перерісль"
2015 "Арсенал" Тисменичани ФК "Волосів" ФК "Перерісль" ФК "Перерісль"
2016 "Підгір'я" Назавизів "Олімпія" Камінне "Арсенал" Тисменичани "Нафтовик" Битків
 

///

Чемпіони, володарі кубка і призери чемпіонатів Надвірнянщини у 1966-1990 рр.

 

 

 

 
Сезон Чемпіон  2 призер 3 призер Володар кубка
1966 ? ? ? ?
1967 ? ? ? ?
1968 ? ? ? ?
1969 ? ? ? ?
1970 ? ? ? ?
1971 ? ? ? ?
1972 Камінне ? ? ?
1973 Перерісль ? ? Волосів
1974 Камінне Ланчин Саджавка ?
1975 Парище Ланчин Саджавка Камінне
1976 Камінне Гвізд Пнів Перерісль
1977 Перерісль Тисменичани Пасічна Перерісль
1978 Волосів Тисменичани Камінне Перерісль
1979 Перерісль ? ? Перерісль
1980 Парище Тисменичани Назавизів ?
1981 Гвізд  Цуцилів Ланчин ?
1982 ?Камінне ? ? Саджавка
1983 Тисменичани Перерісль Гаврилівка Парище
1984 Ланчин  Середній Майдан Пнів Гаврилівка
1985 Парище Середній Майдан Саджавка Камінне
1986 Саджавка Ланчин Гвізд Саджавка
1987 Ланчин Білі Ослави Гвізд ?
1988 Камінне Перерісль Середній Майдан Середній Майдан
1989 Гвізд ? ? Середній Майдан
1990 Пнів УТТ Тисменичани Лоєва Пнів УТТ
 

[[[

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів