ФК"Битків"
ФК «Битків» (смт. Битків)
Рік заснування команди: 2009
Домашній стадіон: немає,грають на "Нафтовику"м.Надвірна
Президент клубу: Ломпас Степан Михайлович
Начальник команди: Іван Максим"юк
Тренери:Гуменяк Дмитро,Дитко Андрій(юнаки)
Досягнення:
2010 р.-срібний призер 2 ліги чемпіонату району
2011 р.-фіналіст кубка району
2012 р.-переможець Кубка федерації пам'яті Мирослава Думанського
2013 р.-юнаки бронзові призери першості області
2014 р.-двома складами бронзові призери області
2016 р.-вдруге бронзові призери області
сезон 2013 р
сезон 2014 р
сезон 2015 р.
сезон 2016 р
сезон 2017-2018 року
Коло |
Тур |
Дата |
Господарі |
М`ячi |
Гості |
Коло 1 |
|
|
Тур 1 |
|
|
|
13-08-2017 |
|
|
|
|
ФК Калуш - |
0:1 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
ФК Турка - |
4:0 |
Карпати Болехів |
|
|
|
НФК Бурштин - |
2:0 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
Нафтовик Долина |
3:1 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
Вихор Ямниця |
0:1 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
ФК Галич - |
7:0 |
Покуття Снятин |
|
|
|
ФК Битків - |
1:3 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
Тур 2 |
|
|
|
20-08-2017 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
1:1 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
Покуття Снятин |
1:3 |
ФК Битків - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
0:2 |
ФК Галич - |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
2:2 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
3:1 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
Карпати Болехів |
0:1 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК Калуш - |
0:3 |
ФК Турка - |
|
Тур 3 |
|
|
|
27-08-2017 |
|
|
|
|
ФК Турка - |
1:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
НФК Бурштин - |
1:0 |
ФК Калуш - |
|
|
|
Нафтовик Долина |
7:0 |
Карпати Болехів |
|
|
|
Вихор Ямниця |
1:2 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
ФК Галич - |
3:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
ФК Битків - |
1:1 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
7:1 |
Покуття Снятин |
|
Тур 4 |
|
|
|
03-09-2017 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
4:1 |
Покуття Снятин |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
0:1 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
2:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
0:4 |
ФК Галич - |
|
|
|
Карпати Болехів |
1:5 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
ФК Калуш - |
0:5 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
ФК Турка - |
0:1 |
НФК Бурштин - |
|
Тур 5 |
|
|
|
10-09-2017 |
|
|
|
|
НФК Бурштин - |
0:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Нафтовик Долина |
9:1 |
ФК Турка - |
|
|
|
Вихор Ямниця |
3:0 |
ФК Калуш - |
|
|
|
ФК Галич - |
9:0 |
Карпати Болехів |
|
|
|
ФК Битків - |
1:0 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
1:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
Тур 6 |
|
|
|
17-09-2017 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
1:3 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
1:2 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
Карпати Болехів |
0:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
ФК Калуш - |
2:1 |
ФК Галич - |
|
|
|
ФК Турка - |
1:2 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
НФК Бурштин - |
1:3 |
Нафтовик Долина |
|
Тур 7 |
|
|
|
24-09-2017 |
|
|
|
|
Нафтовик Долина |
6:1 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Вихор Ямниця |
2:1 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК Галич - |
1:0 |
ФК Турка - |
|
|
|
ФК Битків - |
6:1 |
ФК Калуш - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
3:1 |
Придністров`я Тлумач |
|
Тур 8 |
|
|
|
01-10-2017 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
0:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
2:2 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
ФК Калуш - |
1:0 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
ФК Турка - |
1:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
НФК Бурштин - |
0:0 |
ФК Галич - |
|
|
|
Нафтовик Долина |
1:1 |
Вихор Ямниця |
|
Тур 9 |
|
|
|
08-10-2017 |
|
|
|
|
Вихор Ямниця |
2:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
ФК Галич - |
3:0 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
ФК Битків - |
1:1 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
2:0 |
ФК Турка - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
6:1 |
Карпати Болехів |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
3:2 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
Тур 10 |
|
|
|
15-10-2017 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
0:1 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
Карпати Болехів |
0:6 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
ФК Калуш - |
0:5 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
НФК Бурштин - |
0:0 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
Нафтовик Долина |
2:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
Вихор Ямниця |
1:4 |
ФК Галич - |
|
Тур 11 |
|
|
|
22-10-2017 |
|
|
|
|
ФК Галич - |
4:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
ФК Битків - |
4:0 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
2:3 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
3:1 |
ФК Турка - |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
9:0 |
ФК Калуш - |
|
Тур 12 |
|
|
|
29-10-2017 |
|
|
|
|
ФК Калуш - |
0:8 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
ФК Турка - |
1:1 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
НФК Бурштин - |
0:0 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
Вихор Ямниця |
2:5 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
ФК Галич - |
3:0 |
ФК Битків - |
|
Тур 13 |
|
|
|
05-11-2017 |
|
|
|
|
ФК Битків - |
3:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
0:1 |
ФК Галич - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
1:0 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
0:0 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
4:0 |
ФК Турка - |
Коло 2 |
|
|
Тур 14 |
|
|
|
24-05-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
1:1 |
ФК Калуш - |
|
|
10-06-2018 |
|
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
1:1 |
НФК Бурштин - |
|
|
24-05-2018 |
|
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
1:2 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
2:0 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
3:0 |
ФК Битків - |
|
Тур 15 |
|
|
|
10-04-2018 |
|
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
3:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
ФК Галич - |
3:0 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
Вихор Ямниця |
2:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
Нафтовик Долина |
0:0 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
ФК Турка - |
1:4 |
ФК Калуш - |
|
Тур 16 |
|
|
|
15-04-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
1:1 |
ФК Турка - |
|
|
|
ФК Калуш - |
1:0 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
0:2 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
0:6 |
ФК Галич - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
0:1 |
ФК Битків - |
|
Тур 17 |
|
|
|
22-04-2018 |
|
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
1:0 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
ФК Битків - |
2:1 |
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
ФК Галич - |
2:0 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
Нафтовик Долина |
2:1 |
ФК Калуш - |
|
|
|
НФК Бурштин - |
1:1 |
ФК Турка - |
|
Тур 18 |
|
|
|
29-04-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
1:4 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК Турка - |
0:4 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
ФК Калуш - |
0:1 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
1:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
1:3 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
Тур 19 |
|
|
|
06-05-2018 |
|
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
3:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
3:3 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
ФК Галич - |
+:- |
ФК Калуш - |
|
|
|
Вихор Ямниця |
2:2 |
ФК Турка - |
|
|
|
Нафтовик Долина |
0:1 |
НФК Бурштин - |
|
Тур 20 |
|
|
|
13-05-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
0:2 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
НФК Бурштин - |
1:0 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
ФК Турка - |
0:6 |
ФК Галич - |
|
|
|
ФК Калуш - |
3:2 |
ФК Битків - |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
1:3 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
Тур 21 |
|
|
|
20-05-2018 |
|
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
2:3 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
3:3 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
1:0 |
ФК Калуш - |
|
|
|
ФК Битків - |
0:0 |
ФК Турка - |
|
|
|
ФК Галич - |
3:2 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
Вихор Ямниця |
3:4 |
Нафтовик Долина |
|
Тур 22 |
|
|
|
27-05-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
0:1 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
Нафтовик Долина |
0:2 |
ФК Галич - |
|
|
|
НФК Бурштин - |
3:0 |
ФК Битків - |
|
|
|
ФК Турка - |
4:2 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
2:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
Тур 23 |
|
|
|
03-06-2018 |
|
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
1:0 |
Бескид Надвірна |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
+:- |
ФК Калуш - |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
3:0 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
ФК Битків - |
1:4 |
Нафтовик Долина |
|
|
|
ФК Галич - |
0:1 |
Вихор Ямниця |
|
Тур 24 |
|
|
|
10-06-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
0:1 |
ФК Галич - |
|
|
|
Вихор Ямниця |
3:1 |
ФК Битків - |
|
|
|
Нафтовик Долина |
4:0 |
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
ФК Турка - |
1:3 |
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
ФК Калуш - |
2:0 |
Придністров`я Тлумач |
|
Тур 25 |
|
|
|
17-06-2018 |
|
|
|
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
8:2 |
ФК Калуш - |
|
|
|
Придністров`я Тлумач |
1:3 |
ФК Турка - |
|
|
|
Колос Городенківщини Городенка |
3:1 |
НФК Бурштин - |
|
|
|
Карпати Брошнів-Осада |
2:0 |
Вихор Ямниця |
|
|
|
ФК Битків - |
0:9 |
ФК Галич - |
|
Тур 26 |
|
|
|
24-06-2018 |
|
|
|
|
Бескид Надвірна |
|
ФК Битків - |
|
|
|
ФК Галич - |
|
Карпати Брошнів-Осада |
|
|
|
Нафтовик Долина |
|
Колос Городенківщини Городенка |
|
|
|
НФК Бурштин - |
|
Придністров`я Тлумач |
|
|
|
ФК Турка - |
|
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
Команда |
Ігор |
Пе |
Ні |
По |
Очки |
М`ячi |
ФК Галич - |
21 |
18 |
1 |
2 |
55 |
61-6 |
Нафтовик Долина |
21 |
14 |
2 |
5 |
44 |
55-24 |
Карпати Брошнів-Осада |
21 |
13 |
3 |
5 |
42 |
38-22 |
Колос Городенківщини Городенка |
21 |
12 |
4 |
5 |
40 |
36-20 |
Вихор Ямниця |
22 |
10 |
3 |
9 |
33 |
31-33 |
ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф. |
21 |
8 |
6 |
7 |
30 |
42-30 |
НФК Бурштин - |
21 |
7 |
8 |
6 |
29 |
21-19 |
ФК Битків - |
21 |
6 |
5 |
10 |
23 |
28-41 |
ФК Калуш - |
22 |
6 |
1 |
15 |
19 |
18-61 |
ФК Турка - |
21 |
4 |
6 |
11 |
18 |
22-48 |
Придністров`я Тлумач |
21 |
3 |
4 |
14 |
13 |
26-44 |
Бескид Надвірна |
21 |
2 |
5 |
14 |
11 |
10-40 |