сезон 2015
сезон 2015 року
Першість другої ліги - регіон "Північ" :: дорослі
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Мз
|
Мп
|
О
|
1
|
ФСК "Енергія" (Бурштин)
|
14
|
10
|
2
|
2
|
24
|
14
|
32
|
2
|
"Медик-Краснопіль" (Солотвин)
|
14
|
8
|
4
|
2
|
20
|
10
|
28
|
3
|
ФК "Битків" (Битків)
|
14
|
7
|
3
|
4
|
34
|
27
|
24
|
4
|
"Вихор" (Ямниця)
|
14
|
7
|
3
|
4
|
20
|
19
|
24
|
5
|
"Бескид" (Надвірна)
|
14
|
7
|
2
|
5
|
25
|
21
|
23
|
6
|
"Дністер-Рітас" (Побережжя)
|
14
|
4
|
2
|
8
|
21
|
39
|
14
|
7
|
"Колос" (Братківці)
|
14
|
2
|
2
|
10
|
6
|
15
|
8
|
8
|
"Лімниця" (Перегінське)
|
14
|
1
|
2
|
11
|
11
|
16
|
5
|
Перше коло
1 тур26 квітня (неділя), 16:00
- ФК "Битків" - "Медик-Краснопіль" – 1:6(А.Максимюк 38)(юнаки-2:1(І.Хопта 23(авто гол),М.Петрин 27,І.Томуняк 69)
- "Вихор" - "Дністер-Рітас" – 6:3(2:6)
- "Енергія" - "Лімниця" – 1:0(1:0)
- "Колос" - "Бескид" – 0:1(0:4)
2 тур3 травня (неділя), 16:00
- "Медик-Краснопіль" - "Бескид" – 3:0(4:2)
- "Лімниця" - "Колос" – 2:2(4:0)
- "Дністер-Рітас" - "Енергія" – 3:4(1:2)
- ФК "Битків" - "Вихор" – 1:2(І.Максимюк 20)(3:1(В.Кондрат 2,В.Ковальківський 61,А.Солтицький 67(пен.))
3 тур10 травня (неділя), 16:00
- "Вихор" - "Медик-Краснопіль" – 1:1(1:6)
- "Енергія" - ФК "Битків" – 1:0(3:0)
- "Колос" - "Дністер-Рітас" – 1:1(1:3)
- "Бескид" - "Лімниця" – 1:0(1:4)
4 тур17 травня (неділя), 16:00
- "Медик-Краснопіль" - "Лімниця" – 1:0(2:0)
- "Дністер-Рітас" - "Бескид" – 3:2(1:0)
- ФК "Битків" - "Колос" – 1:0(Р.Дитко 68)(3:0(М.Годзюр 23(пен),В.Ковальківський 59,В.Ванджура 69)
- "Вихор" - "Енергія" – 1:2(0:1)
5 тур24 травня (неділя), 16:00
- "Енергія" - "Медик-Краснопіль" – 1:0(2:1)
- "Колос" - "Вихор" – 1:0(1:0)
- "Бескид" - ФК "Битків" – 2:4(І.Максимюк 17,В.Крикунов 22,62(пен),81),(3:3(В.Ковальківський 10,44,М.Петрин 89)
- "Лімниця" - "Дністер-Рітас" – 4:1(2:0)
6 тур31 травня (неділя), 16:00
- "Медик-Краснопіль" - "Дністер-Рітас" – 4:2(3:0)
- ФК "Битків" - "Лімниця" – 4:2(І.Максимюк 26,В.Крикунов 55,Р.Дитко 62,75(2:3 (В.Кондрат 36,41,П.Зозук 72)
- "Вихор" - "Бескид" – 1:3(3:1)
- "Енергія" - "Колос" – 3:0(3:0)
7 тур7 червня (неділя), 16:00
- "Колос" - "Медик-Краснопіль" – 0:1(0:4)
- "Бескид" - "Енергія" – 2:0(3:2)
- "Лімниця" - "Вихор" – 1:2(3:1)
- "Дністер-Рітас" - ФК "Битків" – 2:5(І.Максимюк 31,45(пен),75,А.Максимюк 58, М.Сахарчук 90+2,(3:0)
Друге коло
8 тур14 червня (неділя), 18:00
- "Медик-Краснопіль" - ФК "Битків" – 1:1(Р.Дитко 16)(-:+)
- "Дністер-Рітас" - "Вихор" – 1:2(1:0)
- "Лімниця" - "Енергія" – 0:2(1:1)
- "Бескид" - "Колос" – 2:1(4:0)
9 тур21 червня (неділя), 18:00
- "Бескид" - "Медик-Краснопіль" – 0:1(4:1)
- "Колос" - "Лімниця" – +(1:6)
- "Енергія" - "Дністер-Рітас" – 4:1(3:0)
- "Вихор" - ФК "Битків" – 3:2(В.Крикунов 3,І.Максимюк 34,(2:3(І.Андрусяк 17,63, М.Зубко 58,)
Кубок області
25.06.2015
ФК Битків () - Ніка-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ)-3:4(М.Сахарчук 45,І.Максимюк 82,Р.Дитко 90+2)
10 тур28 червня (неділя), 18:00
- "Медик-Краснопіль" - "Вихор" – 0:0(4:0)
- ФК "Битків" - "Енергія" – 2:2(Р.Дитко 31,В.Блонський 50)(2:4(А.Солтицький 35(пен),С.Сахарчук 77)
- "Дністер-Рітас" - "Колос" – 1:0(4:0)
- "Лімниця" - "Бескид" – 2:2(2:2)
11 тур9 серпня (неділя), 16:00
- "Лімниця" - "Медик-Краснопіль" – -:+(8:2)
- "Бескид" - "Дністер-Рітас" – 0:1(3:2)
- "Колос" - ФК "Битків" – 1:3(С.Великий 14,45,І.Максимюк 40,(2:4(В.Кондрат 6,М.Данилюк 18,А.Солтицький 48(пен),В.Ковальківський 63)
- "Енергія" - "Вихор" – 1:1(3:0)
12 тур16 серпня (неділя), 16:00
- "Медик-Краснопіль" - "Енергія" – 1:3(3:2)
- "Вихор" - "Колос" – +(+:-)
- ФК "Битків" - "Бескид" – 4:4(С.Великий 18,А.Максимюк 26,34,І.Максимюк 31)(1:1(М.Петрин 80)
- "Дністер-Рітас" - "Лімниця" – +:-(+:-)
13 тур23 серпня (неділя), 16:00
- "Дністер-Рітас" - "Медик-Краснопіль" – 1:1(+:-)
- "Лімниця" - ФК "Битків" – -:+(-:+)
- "Бескид" - "Вихор" – 3:1(3:1)
- "Колос" - "Енергія" – -:+(-:+)
14 тур30 серпня (неділя), 16:00
- "Медик-Краснопіль" - "Колос" – +:-(+:-)
- "Енергія" - "Бескид" – 0:3(4:0)
- "Вихор" - "Лімниця" – +:-(+:-)
- ФК "Битків" - "Дністер-Рітас – 6:1(В.Крикунов 1,7,26,В.Блонський 14,І.Максимюк 48(пен),А.Максимюк 76(3:0(В.Кондрат 36,А.Солтицький 62(пен),І.Андрусяк 74)
Склад команди
ФК "Битків"
|
Першість Івано-Франківської області з футболу U-18 фінал 1-4 місце
|
05.09.2015
ФК Битків-юн () - Нептун-юн (Заболотів)-1:2(І.Хопта 48)
12.09.2015
Нептун-юн (Заболотів) - ФК Битків-юн-3:1(В.Блонський 21)
20.09.2015
ФК Гвіздець-юн () - ФК Битків-юн-6:0
26.09.2015
ФК Битків-юн () - ФК Гвіздець-юн-2:0(І.Андрусяк 17,В.Слезінський 76)
Першість другої ліги - фінальна частина :: дорослі
Фінальна частина за 1-8 місця
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Мз
|
Мп
|
О
|
1
|
"Вихор" (Ямниця)
|
8
|
6
|
1
|
1
|
22
|
10
|
19
|
2
|
"Чайка" (Вільхівці)
|
8
|
4
|
3
|
1
|
21
|
7
|
15
|
3
|
ФСК "Енергія" (Бурштин)
|
8
|
3
|
4
|
1
|
12
|
10
|
13
|
4
|
"Черемош" (Верховина)
|
8
|
3
|
1
|
4
|
18
|
21
|
10
|
5
|
"Нептун" (Заболотів)
|
8
|
3
|
1
|
4
|
9
|
19
|
10
|
6
|
"Медик-Краснопіль" (Солотвин)
|
8
|
2
|
2
|
4
|
9
|
11
|
8
|
7
|
ФК "Гвіздець" (Гвіздець)
|
8
|
1
|
4
|
3
|
9
|
16
|
7
|
8
|
ФК "Битків" (Битків)
|
8
|
1
|
2
|
5
|
20
|
26
|
5
|
Перше коло
1 тур 6 вересня (неділя), 16:00
- "Нептун" - "Медик-Краснопіль" – 1:0
- "Чайка" - "Вихор" – 4:0
- ФК "Гвіздець" - "Енергія" – 1:1
- "Черемош" - ФК "Битків" – 8:4(І.Максимюк 35,55,С.Великий 87,А.Максимюк 88)
2 тур 13 вересня (неділя), 16:00
- "Чайка" - "Медик-Краснопіль" – 0:0
- "Черемош" - "Енергія" – 0:1
13 вересня (неділя), 17:00
- "Вихор" - ФК "Гвіздець" – 3:1
16 вересня (ср-чт), 16:00
- ФК "Битків" - "Нептун" – 2:3(В.Блонський 8,М.Зубко 76)
3 тур 20 вересня (неділя), 16:00
- "Енергія" - "Чайка" – 0:0
- "Медик-Краснопіль" - "Черемош" – 3:0
- ФК "Гвіздець" - ФК "Битків" – 2:2(А.Максимюк 24, С.Великий 69)
- "Вихор" - "Нептун" – 2:0
4 тур 27 вересня (неділя), 16:00
- ФК "Битків" - "Чайка" – 2:2(І.Максимюк 79,Р.Тимчишин 88)
- ФК "Гвіздець" - "Медик-Краснопіль" – 2:1
- "Нептун" - "Енергія" – 2:2
- "Черемош" - "Вихор" – 2:6
Друге коло
5 тур 4 жовтня (неділя), 15:00
- "Чайка" - ФК "Битків" – 4:0
- "Медик-Краснопіль" - ФК "Гвіздець" – 0:0
- "Енергія" - "Нептун" – 6:0
- "Вихор" - "Черемош" – 3:1
6 тур 11 жовтня (неділя), 15:00
- "Чайка" - "Енергія" – 6:1
- "Черемош" - "Медик-Краснопіль" – 3:2
- ФК "Битків" - ФК "Гвіздець" – 8:2 (А.Максимюк 17,33,46,63,І.Максимюк 38,В.Крикунов 47,60, В.Блонський 80)
- "Нептун" - "Вихор" – 1:5
7 тур 18 жовтня (неділя), 15:00
- "Медик-Краснопіль" - "Чайка" – 2:5
- "Енергія" - "Черемош" – 1:1
- ФК "Гвіздець" - "Вихор" – 1:1
- "Нептун" - ФК "Битків" – 2:1(І.Максимюк 90+1)
8 тур 25 жовтня (неділя), 15:00
- "Медик-Краснопіль" - "Нептун" – 1:0
- "Вихор" - "Чайка" – 2:0
- "Енергія" - ФК "Гвіздець" – +:-
- ФК "Битків" - "Черемош" – 1:3(А.Максимюк 38)