Футбол Надвірнянщини - 2 ліга

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


на сайт заходили Sluva-Bis

На стадіо району

2 ліга

сезон 2013 р.

сезон 2014 р.

сезон 2015 р.

сезон 2016

Чемпіонат Надвірнянського району-2016

2 ліга

1.ФК"Красна"
2.»Колос»Парище
3.ФК»Добротів»

4.»Темп»Молодків
5.»Прут»Саджавка
6.»Лукавець»Гвізд
7.»Страгора»Стримба
8."Скеля"Пнів
9.»Горгани»Зелена
10.»Факел»Середній Майдан
11.»Бистриця»Пасічна
12.ФК»Лоєва»

13."Лісоруб"Бистриця

14."Фортуна" Пнів-Білозорина

15."Торнадо"Делятин

 

1 коло

1 група

1-тур,15 травня(неділя),14:00,16:00

«Бистриця» Пасічна – «Фортуна» Пнів-Білозорина-2:0

«Страгора» Стримба – «Скеля» Пнів-2:2

ФК»Лоєва» - «Лукавець» Гвізд-4:0

"Горгани"Зелена-"Лісоруб"Бистриця-2:5,грали 3 липня

 

2-тур,22 травня(неділя),14:00,16:00

«Страгора»Стримба – ФК»Лоєва»-4:2

«Фортуна» Пнів-Білозорина – «Скеля» Пнів-1:4

«Горгани»Зелена-«Бистриця»Пасічна-4:3(0:1)

«Лукавець»Гвізд – «Лісоруб»Бистриця-9:0

 

3-й тур,29 травня(неділя),14:00,16:00

"Скеля"Пнів-"Горгани"Зелена-2:1(2:5)

ФК"Лоєва"-"Фортуна"Пнів-Білозорина-3:2

"Лукавець"Гвізд-"Страгора"Стримба-4:4

"Лісоруб"Бистриця - "Бистриця"Пасічна-0:13

 

4-й тур,5 червня(неділя),15:00,17:00

"Фортуна"Пнів-Білозорина-"Лукавець"Гвізд-0:4

"Горгани"Зелена-ФК"Лоєва"-2:2

"Бистриця"Пасічна-"Скеля"Пнів-2:3(2:0)

"Страгора"Стримба"-"Лісоруб"Бистриця-14:0

 

5-й тур,12 червня(неділя),15:00,17:00

ФК"Лоєва"-"Бистриця"Пасічна-0:0

"Лукавець"Гвізд-"Горгани"Зелена-1:0(3:2,рішення КДК -:+)

"Страгора"Стримба-"Фортуна"Білозорина-Пнів-9:1

"Лісоруб"Бистриця-"Скеля"Пнів-1:3

 

6-й тур,19 червня(неділя),15:00,17:00

"Горгани"Зелена-"Страгора"Стримба-3:1

"Бистриця"Пасічна-"Лукавець"Гвізд-4:0(3:0)

"Скеля"Пнів-ФК"Лоєва"-2:0

"Фортуна"Білозорина-Пнів-"Лісоруб"Бистриця-2:2(рішення КДК +:-)

 

7-й тур,26 червня(неділя),15:00,17:00

"Лукавець"Гвізд-"Скеля"Пнів-2:4(3:3)

"Страгора"Стримба-"Бистриця"Пасічна-1:0

"Фортуна" Пнів-Білозорина-"Горгани"Зелена-1:6

"Лісоруб"Бистриця-ФК"Лоєва-1:5

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Колос"Парище 6 6 0 0 30 9 18
2 ФК"Красна" 6 4 0 2 12 6 12
3 ФК"Добротів" 6 3 0 3 10 10 9
4 "Темп"Молодків 6 2 2 2 9 11 8
5 "Прут"Саджавка 6 2 1 3 10 15 7
6 "Факел"Середній Майдан 6 1 2 3 9 19 5
7 "Торнадо"Делятин 6 0 1 5 9 19 1
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Колос"Парище 5 4 0 1 21 7 12
2 "Прут"Саджавка 5 3 1 1 18 6 10
3 "Факел"Середній Майдан 5 3 0 2 7 11 9
4 ФК"Добротів" 5 2 1 2 7 7 7
5 "Темп"Молодків 5 1 0 4 8 17 3
6 ФК"Красна" 5 1 0 4 6 19 3

2 коло

8-тур, 31.07., неділя,
ФК «Фортуна» Пнів-. ФК «Бистриця» Пасічна 17.00
ФК «Скеля » Пнів- ФК «Страгора»Стримба 15.00
ФК «Лукавець» Гвізд- ФК «Лоєва» .Лоєва 15.00
ФК «Горгани» Зелена- ФК «Лісоруб»Бистриця 15.00

9-тур, 07.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Лоєва» .Лоєва- ФК «Страгора»Стримба 15.00
ФК «Скеля » Пнів- ФК «Фортуна» Пнів 15.00
ФК «Бистриця» Пасічна- ФК «Горгани» Зелена
ФК «Лісоруб»Бистриця- ФК «Лукавець» Гвізд 15.00

10-тур,14.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Горгани» Зелена- ФК «Скеля » Пнів
ФК «Фортуна».Пнів- ФК «Лоєва» .Лоєва 15.00
ФК «Страгора»Стримба- ФК «Лукавець» Гвізд 15.00
ФК «Бистриця» Пасічна- ФК «Лісоруб»Бистриця 15.00

11-тур, 21.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Лукавець» Гвізд- ФК «Фортуна».Пнів 15.00
ФК «Лоєва» Лоєва.- ФК «Горгани» Зелена 15.00
ФК «Скеля » Пнів- ФК «Бистриця» Пасічна
ФК «Лісоруб»Бистриця- ФК «Страгора»Стримба 15.00

12-тур,28.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Бистриця» Пасічна- ФК «Лоєва» .Лоєва 15.00
ФК «Горгани» Зелена- ФК «Лукавець» Гвізд
ФК «Фортуна» Пнів.- ФК «Страгора»Стримба 15.00
ФК «Скеля»Пнів- ФК «Лісоруб»Бистриця 17.00
 

04.09.2016 року - резервний день

13-тур,11.09,неділя,14:00,16:00
ФК «Страгора»Стримба- ФК «Горгани» Зелена 15.00
ФК «Лукавець» Гвізд- ФК «Бистриця» Пасічна
ФК «Лоєва» Лоєва- ФК «Скеля»Пнів 15.00
ФК «Лісоруб»Бистриця- ФК «Фортуна» Пнів 15.00

14-тур,18.09,неділя,14:00,16:00
ФК «Скеля » Пнів- ФК «Лукавець» Гвізд
ФК «Бистриця» Пасічна- ФК «Страгора»Стримба 15.00
ФК «Фортуна» Пнів- ФК «Горгани»Зелена 15.00
ФК «Лоєва»Лоєва- ФК «Лісоруб»Бистриця 15.00

Примітка:
- календар ігор другої ліги (група А, друге коло) чемпіонату району з футболу сезону 2016 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 25.07.2016 року № 12;
- при проведенні ігор другого кола чемпіонату та суперкубка району з футболу можливі зміни.
Фінал супер кубка району з футболу 24.08.2016 року
Юнаки- 14.00 год; Дорослі -16.00 год.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 група

1-тур,15 травня(неділя),14:00,16:00

ФК»Красна»-«Темп» Молодків-1:2(юнаки-4:2)

«Факел»С.Майдан-«Торнадо»Делятин-2:1

ФК»Добротів»-«Колос»Парище-2:3(1:4)

«Прут»Саджавка-вихідна

 

2-тур,22 травня(неділя),14:00,16:00

«Торнадо» Делятин-ФК»Добротів»-1:2

«Темп» Молодків – «Факел» С.Майдан-3:3(2:1)

«Прут»Саджавка-ФК»Красна»-1:2(7:0)

«Колос»Парище-вихідна

 

3-й тур,29 травня(неділя),14:00,16:00

"Факел"Середній Майдан-"Прут"Саджавка-1:1(1:6)

ФК"Добротів"-"Темп"Молодків-3:1(1:0)

"Колос"Парище-"Торнадо"Делятин-8:2

ФК"Красна"-вихідна

 

4-й тур,5 червня(неділя),15:00,17:00

"Темп"Молодків-"Колос"Парище-2:3(1:7)

"Прут"Саджавка-ФК"Добротів"-3:1(0:0)

ФК"Красна"-"Факел"Середній Майдан-5:1(-:+),грали 3 липня

"Торнадо"Делятин-вихідна

 

5-й тур,12 червня(неділя),15:00,17:00

ФК"Добротів"-ФК"Красна"-0:2(4:1)

"Колос"Парище-"Прут"Саджавка"-8:1(2:1)

"Торнадо"Делятин-"Темп"Молодків-1:1

"Факел"Середній Майдан-вихідна

 

6-й тур,19 червня(неділя),15:00,17:00

"Прут"Саджавка-"Торнадо"Делятин-4:3

ФК"Красна"-"Колос"Парище-0:1(1:6)

"Факел"Середній Майдан-ФК"Добротів"-0:2(2:1)

"Темп"Молодків-вихідна

 

7-й тур,26 червня(неділя),15:00,17:00

"Колос"Парище-"Факел"Середній Майдан-7:2(2:3)

"Торнадо"Делятин-ФК"Красна"-1:2

"Темп"Молодків-"Прут"Саджавка-+:-(3:4),грали 3 липня

ФК"Добротів"-вихідна

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Скеля"Пнів 7 6 1 0 20 9 19
2 "Страгора"Стримба 7 4 2 1 35 12 14
3 "Горгани"Зелена 7 4 1 2 21 12 13
4 ФК"Лоєва" 7 3 2 2 16 11 11
5 "Бистриця" Пасічна 7 3 1 3 24 8 10
6 "Лукавець"Гвізд 7 3 1 3 20 16 10
7 "Фортуна" Пнів-Білозорина 7 1 0 6 5 28 3
8 "Лісоруб" Бистриця 7 0 0 7 4 49 0
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Бистриця"Пасічна 3 3 0 0 6 0 9
2 "Горгани"Зелена 3 2 0 1 5 3 6
3 "Лукавець"Гвізд 3 0 1 2 3 6 1
4 "Скеля"Пнів 3 0 1 2 5 10 1

2 коло

8-тур, 31.07 неділя, 14:00,16:00
ФК «Темп» Молодків- ФК «Красна» Красна
ФК «Торнадо» Делятин- ФК «Факел» С.Майдан 15.00
ФК «Колос» Парище- ФК «Добротів » Добротів
ФК «Прут»Саджавка - вихідний


9-тур, 07.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Добротів » Добротів- ФК «Торнадо» Делятин 15.00
ФК «Факел» С.Майдан – ФК «Темп» Молодків
ФК «Красна» Красна- ФК «Прут» Саджавка
ФК «Колос» Парище
вихідний

10-тур,14.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Прут» Саджавка- ФК «Факел» С.Майдан
ФК «Темп» Молодків- ФК «Добротів » Добротів

ФК «Торнадо»Делятин- ФК «Колос» Парище 15.00
ФК «Красна» Красна – вихідний

11-тур, 21.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Колос» Парище- ФК «Темп» Молодків
ФК «Добротів»- ФК «Прут» Саджавка
ФК «Факел» С.Майдан- ФК «Красна» Красна
ФК ФК «Торнадо»Делятин
- вихідний

12-тур,28.08,неділя,14:00,16:00
ФК «Красна» Красна- ФК «Добротів » Добротів
ФК «Прут» Саджавка- ФК «Колос» Парище
ФК «Темп» Молодків- ФК «Торнадо» Делятин
15.00
ФК «Факел» С.Майдан – вихідний

04.09.2016 року - резервний день


13-тур,11.09,неділя,14.00,16:00
ФК «Торнадо» Делятин- ФК «Прут» Саджавка 15.00
ФК «Колос» Парище- ФК «Красна» Красна
ФК «Добротів»- ФК «Факел» С.Майдан
ФК «Темп » Молодків
- вихідний

14-тур,18.09,неділя,14:00,16:00
ФК «Факел» С.Майдан- ФК «Колос» Парище
ФК «Красна» Красна- ФК «Торнадо» Делятин 15.00
ФК «Прут» Саджавка- ФК «Темп» Молодків
ФК «Добротів» Добротів
- вихідний

Примітка:
- календар ігор другої ліги (ІІ-група , друге коло) чемпіонату району з футболу сезону 2016 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 25.07.2016 року №12;
- при проведенні ігор другого кола чемпіонату району з футбо-лу можливі зміни
Фінал супер кубка району з футболу 24.08.2016 року
Юнаки - 14.00 год; Дорослі -16.00 год.

...

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів