чр 2 ліга 2014
сезон 2014
Чемпіонат Надвірнянського району сезону 2014 року
2 ліга,7+7
Фінальна частина
дорослі,груповий етап
1."Страгора"Стримба
2.ФК"Ланчин"
3."Сокіл"Фитьків
4."Нафтовик"Битків
28 вересня(неділя),1-тур
"Страгора"Стримба-"Нафтовик"Битків-2:0
ФК"Ланчин"-"Сокіл"Фитьків-2:1
2-тур,5 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Сокіл"Фитьків-2:1
"Страгора"Стримба-ФК"Ланчин"-2:4,грали 14 жовтня
3-тур,12 жовтня(неділя)
ФК"Ланчин"-"Нафтовик"Битків-0:2
"Сокіл"Фитьків-"Страгора"Стримба-6:3
4-тур,19 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Страгора"Стримба-2:1
"Сокіл"Фитьків-ФК"Ланчин"-1:3
5-тур,26 жовтня(неділя),грали 2 листопада
"Сокіл"Фитьків-"Нафтовик"Битків-3:1
ФК"Ланчин"-"Страгора"Стримба-2:1
6-тур,2 листопада(неділя),грають 9 листопада
"Нафтовик"Битків-ФК"Ланчин"-3:3
"Страгора"Стримба-"Сокіл"Фитьків-7:1
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Ланчин" |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
10 |
13 |
2 |
"Нафтовик"Битків |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
10 |
10 |
3 |
"Страгора"Стримба |
6 |
2 |
0 |
4 |
17 |
14 |
6 |
4 |
"Сокіл"Фитьків |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
18 |
6 |
юнаки,1/2 фіналу
перші матчі,28 вересня(неділя)
"Темп"Молодків-"Нафтовик"Битків-1:0
ФК"Ланчин"-"Колос"Парище-3:0
матчі-відповіді,5 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Темп"Молодків-1:1
"Колос"Парище-ФК"Ланчин"--:+
фінал,12 жовтня(неділя),с.Камінне
"Темп"Молодків"-ФК"Ланчин"-1:3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 група
1"Темп"Молодків
2."Лукавець"Гвізд
3."Скеля"Пнів
4."Нафтовик"Битків
5."Бистриця"Пасічна
6."Горгани"Зелена
7."Сокіл"Фитьків
1-тур,01 червня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Сокіл"Фитьків-2:4(юнаки-3:1),грали у Фитькові
"Скеля"Пнів-"Горгани"Зелена-1:0(4:0)
"Нафтовик"Битків-"Бистриця"Пасічна-1:0(7:0)
"Темп"Молодків-вихідна
2-тур,08 червня,неділя,15:00,17:00
"Горгани"Зелена-"Нафтовик"Битків-2:3(0:2)
"Сокіл"Фитьків-"Скеля"Пнів-3:1(5:2)
"Темп"Молодків-"Лукавець"Гвізд-5:4(3:2)
"Бистриця"Пасічна-вихідна
3-тур,15 червня,неділя,15:00,17:00
"Скеля"Пнів-"Темп"Молодків-4:0(2:1)
"Нафтовик"Битків-"Сокіл"Фитьків-2:2(6:1)
"Бистриця"Пасічна-"Горгани"Зелена-1:1(3:2)
"Лукавець"Гвізд-вихідна
4-тур,22 червня,неділя,15:00,17:00
"Сокіл"Фитьків-"Бистриця"Пасічна-6:0(2:2)
"Темп"Молодків-"Нафтовик"Битків-2:4(1:3)
"Лукавець"Гвізд-"Скеля"Пнів-1:1(0:1)
"Горгани"Зелена-вихідна
5-тур,29 червня,неділя,15:00,17:00
"Нафтовик"Битків-"Лукавець"Гвізд-6:0(4:1)
"Бистриця"Пасічна-"Темп"Молодків-2:3(1:3)
"Горгани"Зелена-"Сокіл"Фитьків-3:5(3:2)
"Скеля"Пнів-вихідна
6-тур,06 липня,неділя,15:00,17:00
"Темп"Молодків-"Гогани"Зелена-6:2(4:1)
"Лукавець"Гвізд-"Бистриця"Пасічна-4:0(5:0)
"Скеля"Пнів-"Нафтовик"Битків-1:1(1:1),грали 20 липня
"Сокіл"Фитьків-вихідна
7-тур,13 липня,неділя,15:00,17:00
"Бистриця"Пасічна-"Скеля"Пнів-0:1(3:3)
"Горгани"Зелена-"Лукавець"Гвізд-4:4(1:1)
"Сокіл"Фитьків-"Темп"Молодків-2:1(6:3)
"Нафтовик"Битків-вихідна
2 коло з 10 серпня
8-тур,10 серпня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Сокіл"Фитьків-2:3(8:1)
"Горгани"Зелена-"Скеля"Пнів-1:5(3:3)
"Бистриця"Пасічна-"Нафтовик"Битків-2:5(0:0)
"Темп"Молодків-вихідна
9-тур,17 серпня,неділя,14:00,16:00
"Нафтовик"Битків-"Горгани"Зелена-3:4(5:0)
"Скеля"Пнів-"Сокіл"Фитьків-1:1(3:1)
"Лукавець"Гвізд-"Темп"Молодків-6:3(4:0)
"Бистриця"Пасічна-вихідна
10-тур,24 серпня,неділя,14:00,16:00
"Темп"Молодків-"Скеля"Пнів-1:0(2:1)
"Сокіл"Фитьків-"Нафтовик"Битків-5:4(-:+)
"Горгани"Зелена-"Бистриця"Пасічна-1:2(1:3)
"Лукавець"Гвізд-вихідна
11-тур,31 серпня,неділя,14:00,16:00
"Бистриця"Пасічна-"Сокіл"Фитьків-1:6(2:4)
"Нафтовик"Битків-"Темп"Молодків-8:1(2:3)
"Скеля"Пнів-"Лукавець"Гвізд-5:1(1:1)
"Горгани"Зелена-вихідна
12-тур,07 вересня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Нафтовик"Битків-0:3(2:1)
"Темп"Молодків-"Бистриця"Пасічна-3:1(1:0)
"Сокіл"Фитьків-"Горгани"Зелена-7:1(1:3)
"Скеля"Пнів-вихідна
13-тур,14 вересня,неділя,14:00,16:00
"Горгани"Зелена-"Темп"Молодків-5:3(1:3)
"Бистриця"Пасічна-"Лукавець"Гвізд-4:2(0:2)
"Нафтовик"Битків-"Скеля"Пнів-1:0(1:0)
"Сокіл"Фитьків-вихідна
14-тур,21 вересня,неділя,14:00,16:00
"Скеля"Пнів-"Бистриця"Пасічна-4:2(0:3)
"Лукавець"Гвізд-"Горгани"Зелена-3:2(4:3)
"Темп"Молодків-"Сокіл"Фитьків-4:4(3:1)
"Нафтовик"Битків-вихідна
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
"Сокіл"Фитьків |
12 |
9 |
3 |
0 |
48 |
22 |
30 |
2 |
"Нафтовик"Битків |
12 |
8 |
2 |
2 |
41 |
19 |
26 |
3 |
"Скеля"Пнів |
12 |
6 |
3 |
3 |
24 |
12 |
21 |
4 |
"Темп"Молодків |
12 |
5 |
1 |
6 |
32 |
42 |
16 |
5 |
"Лукавець"Гвізд |
12 |
3 |
2 |
7 |
29 |
40 |
11 |
6 |
"Горгани"Зелена |
12 |
2 |
2 |
8 |
26 |
43 |
8 |
7 |
"Бистриця"Пасічна |
12 |
2 |
1 |
9 |
15 |
37 |
7 |
М |
Команда(юнаки) |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
"Нафтовик"Битків |
12 |
8 |
2 |
2 |
32 |
9 |
26 |
2 |
"Темп"Молодків |
12 |
8 |
0 |
4 |
27 |
24 |
24 |
3 |
"Лукавець"Гвізд |
12 |
7 |
2 |
3 |
33 |
16 |
23 |
4 |
"Скеля"Пнів |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
21 |
16 |
5 |
"Бистриця"Пасічна |
12 |
3 |
3 |
6 |
17 |
30 |
12 |
6 |
"Сокіл"Фитьків |
12 |
3 |
1 |
8 |
25 |
38 |
10 |
7 |
"Горгани"Зелена |
12 |
2 |
2 |
8 |
18 |
35 |
8 |
------------------------------------------------------------------------------------
2 група
1.ФК"Добротів",юнаки почали грати з 2 кола
2."Колос"Парище
3."Факел"Середній Майдан
4."Карпати"Цуцилів
5.ФК"Лоєва"
6."Страгора"Стримба
7.ФК"Ланчин"
1-тур,01 червня,неділя,14:00,16:00,грали 20 липня
ФК"Добротів"-вихідна
"Колос"Парище-ФК"Ланчин"-5:1(1:2)
"Факел"Середній Майдан-"Страгора"Стримба-1:3(1:1)
"Карпати"Цуцилів-ФК"Лоєва"-1:1(3:0)
2-тур,08 червня,неділя,15:00,17:00
ФК"Лоєва"-вихідна
"Страгора"Стримба-"Карпати"Цуцилів-5:5(4:2)
ФК"Ланчин"-"Факел"Середній Майдан-3:1(2:0)
ФК"Добротів"-"Колос"Парище-5:4
3-тур,15 червня,неділя,15:00,17:00
"Колос"Парище-вихідна
"Факел"Середній Майдан-ФК"Добротів"-1:2
"Карпати"Цуцилів-ФК"Ланчин"-1:3(1:2)
ФК"Лоєва"-"Страгора"Стримба-1:4(1:2)
4-тур,22 червня,неділя,15:00,17:00
"Страгора"Стримба-вихідна
ФК"Ланчин"-ФК"Лоєва"-3:4(9:0)
ФК"Добротів"-"Карпати"Цуцилів-1:1
"Колос"Парище-"Факел"Середній Майдан-+:-(2:2),грали 27 липня
5-тур,29 червня,неділя,15:00,17:00
"Факел"Середній Майдан-вихідна
"Карпати"Цуцилів-"Колос"Парище-1:1(1:1)
ФК"Лоєва"-ФК"Добротів"-3:3
"Страгора"Стримба-ФК"Ланчин"-2:2(0:9)
6-тур,06 липня,неділя,15:00,17:00
ФК"Ланчин"-вихідна
ФК"Добротів"-"Страгора"Стримба-0:1
"Колос"Парище-ФК"Лоєва"-6:1(13:1),грали 3 серпня
"Факел"Середній Майдан-"Карпати"Цуцилів-3:1(3:0)
7-тур,13 липня,неділя,15:00,17:00
"Карпати"Цуцилів-вихідна
ФК"Лоєва"-"Факел"Середній Майдан-2:4(0:1)
"Страгора"Стримба-"Колос"Парище-5:1(1:4)
ФК"Ланчин"-ФК"Добротів"-2:1
2 коло з 10 серпня
8-тур,10 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Ланчин"-"Колос" Парище-2:1(1:1)
"Страгора" Стримба-"Факел"Середній Майдан-2:1(4:2)
ФК "Лоєва"-"Карпати"Цуцилів-3:1(5:4)
ФК "Добротів"-вихідний
9-тур,17 серпня,неділя,14:00,16:00
"Карпати" Цуцилів-"Страгора" Стримба-3:4(1:0)
"Факел"Середній Майдан-ФК "Ланчин"-1:7(1:5)
"Колос" Парище-ФК "Добротів"-5:0(5:2)
ФК "Лоєва"-вихідний
10-тур,24 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Добротів"-"Факел"Середній Майдан-4:0(2:1)
ФК "Ланчин"-"Карпати"Цуцилів-6:2(7:0)
"Страгора"Стримба-ФК "Лоєва"-3:1(4:0),грали 28 серпня
"Колос" Парище-вихідна
11-тур,31 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Лоєва"-ФК "Ланчин"-1:1(1:3)
"Карпати"Цуцилів-ФК "Добротів"-2:6(5:3)
"Факел"Середній Майдан-"Колос"Парище-1:7(2:2)
"Страгора"Стримба-вихідна
12-тур,07 вересня,неділя,14:00,16:00
"Колос"Парище-"Карпати"Цуцилів-+:-(+:-)
ФК "Добротів"-ФК "Лоєва"-6:3(6:0)
ФК "Ланчин"-"Страгора" Стримба-0:0(2:0)
"Факел"Середній Майдан-вихідна
13-тур,14 вересня,неділя,14:00,16:00
"Страгора"Стримба-ФК "Добротів"-2:1(2:4)
ФК "Лоєва"-"Колос"Парище-2:2(0:6)
"Карпати"Цуцилів-"Факел"Середній Майдан-0:0(0:4)
ФК "Ланчин"-вихідна
14-тур,21 вересня,неділя,14:00,16:00
"Факел"Середній Майдан-ФК "Лоєва"1:1(+:-)
"Колос"Парище-"Страгора"Стримба-3:0(4:0)
ФК "Добротів"-ФК "Ланчин"-1:3(1:3)
"Карпати"Цуцилів-вихідна
"Карпати"Цуцилів-вихідна
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
"Страгора"Стримба |
12 |
8 |
3 |
1 |
31 |
19 |
27 |
2 |
ФК"Ланчин" |
12 |
7 |
3 |
2 |
33 |
20 |
24 |
3 |
"Колос" Парище |
12 |
7 |
2 |
3 |
35 |
18 |
23 |
4 |
ФК"Добротів" |
12 |
5 |
2 |
5 |
30 |
27 |
17 |
5 |
ФК"Лоєва" |
12 |
2 |
5 |
5 |
23 |
35 |
11 |
6 |
"Факел"Середній Майдан |
12 |
2 |
2 |
8 |
14 |
32 |
8 |
7 |
"Карпати"Цуцилів |
12 |
0 |
5 |
7 |
18 |
33 |
5 |
М |
Команда(юнаки) |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Ланчин" |
11 |
10 |
1 |
0 |
45 |
6 |
31 |
2 |
"Колос"Парище |
11 |
6 |
4 |
1 |
39 |
12 |
22 |
3 |
"Страгора"Стримба |
11 |
5 |
1 |
5 |
19 |
29 |
16 |
4 |
"Факел"Середній Майдан |
11 |
4 |
3 |
4 |
17 |
18 |
15 |
5 |
ФК"Добротів" |
6 |
3 |
0 |
3 |
18 |
16 |
9 |
6 |
"Карпати"Цуцилів |
11 |
2 |
1 |
8 |
16 |
30 |
7 |
7 |
ФК"Лоєва" |
11 |
1 |
0 |
10 |
8 |
51 |
3 |
Затверджено рішенням виконкому НРФФ №9 від 25.07.2014
При проведенні ігор другого кола чемпіонату району з футболу можливі зміни.