Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


на сайт заходили 112211

На стадіо району

Кубок району


 

 

сезон 2016

сезон 2017
 

дорослі

1/8 фіналу,2 травня

ФК«Бистриця»Пасічна-ФК«Підгір’я»Назавизів-3:0

ФК«Лукавець»Гвізд-ФК«Нафтовик»Битків-1:3

ФК»Добротів-ФК»Прут»Саджавка-0:4

ФК»Волосів»-ФК»Горгани»Зелена-4:2

ФК»Скеля»Пнів-ФК»Ланчин»-2:3

ФК»Нива»Гаврилівка-ФК»Перерісль»-1:2

ФК«Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Олімпія»Камінне-2:1

ФК»Страгора»Стримба-ФК»Арсенал»Тисменичани-1:3

1/4 фіналу,9.25 травня

ФК»Ланчин» - ФК«Бистриця»Пасічна-6:0,+:-

ФК«Лістер»Лісна Тарновиця - ФК»Арсенал»Тисменичани-4:2,0:3

ФК»Прут»Саджавка - ФК»Перерісль»-0:2,-:+

ФК«Нафтовик»Битків - ФК»Волосів»-2:4,3:5

1/2 фіналу,15,22 червня

ФК»Арсенал»Тисменичани-ФК»Перерісль»-2:2,2:1

ФК»Ланчин»-ФК»Волосів»-2:1,2:2

фінал,9 липня

ФК»Арсенал»Тисменичани-ФК»Ланчин»-0:3

------------------------------------------------------------

юнаки

1/8 фіналу,2 травня

ФК«Бистриця»Пасічна-ФК«Підгір’я»Назавизів-7:0

ФК«Лукавець»Гвізд-ФК«Нафтовик»Битків-1:2

ФК»Добротів-ФК»Прут»Саджавка--:+

ФК»Волосів»-ФК»Горгани»Зелена-0:5

ФК»Скеля»Пнів-ФК»Ланчин»--:+

ФК»Нива»Гаврилівка-ФК»Перерісль»-2:0

ФК«Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Олімпія»Камінне-1:2

ФК»Страгора»Стримба-ФК»Арсенал»Тисменичани--:+

1/4 фіналу,9.25 травня

ФК«Бистриця»Пасічна - ФК»Олімпія»Камінне-3:0,1:1

ФК»Арсенал»Тисменичани - ФК»Горгани»Зелена-0:5,3:4

ФК«Нафтовик»Битків - ФК»Ланчин»-0:2,1:1

ФК»Нива»Гаврилівка - ФК»Прут»Саджавка-1:1,-:+

1/2 фіналу,14,21 червня

ФК»Горгани»Зелена-ФК«Бистриця»Пасічна-2:1,0:4

ФК»Ланчин»-ФК»Прут»Саджавка-0:0,2:1

фінал,9 липня

ФК»Ланчин»-ФК«Бистриця»Пасічна-0:3

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів