|
сезон 2014 Битківсезон 2014 року БЕРЕЗЕНЬ КВІТЕНЬ ТМ ФК"Перерісль"-ФК"Битків"-?:? ТМ "Прут"Делятин-ФК"Битків"-?:? ТМ 23 квітня "Авангард"Загвіздя-ФК"Битків"-0:4 ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ,РЕГІОН «ПІВДЕНЬ» 1. ФК «П’ядики» П’ядики 8."Чайка"Вільхівці Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05. (четвер) 17:00 ФК"Битків"-"Колос"Цінева-0:2
ІІ-й тур. 04.05. (неділя) 14:00; 16:00 ФК «П’ядики» - ФК «Битків»-0:1(Максим"юк І.16),юнаки-2:9(Дитко Р.-13,43,57,60,Шуфлін О.20,49,Солтицький А.25,Сахарчук М.44,Федірко Б.46(аг),) ІІІ-й тур. 11.05. (неділя) 14:00; 16:00 ФК «Битків» - ФК «Гвіздець»-3:1(Крикунов В.30,Максим"юк І.67,Ципердюк Р.68),юнаки-2:0(Дитко Р.33,Сахарчук М.60) ІV-й тур. 18.05. (неділя) 14:00; 16:00 ФК «Битків» - ФК «Обертин»-5:0(Рогів Я.10,39,Мартинюк М.45+1,Крикунов В.55(п),Лавринович В.),юнаки-12:0(Дитко Р.2,39,54,Великий С.3, Солтицький А.15,Блонський В.22,26,33,56,Ковальчук П.52,Кисляк Ю.77) Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь) 25.05. (неділя) 17:00 "Колос"Цінева-ФК"Битків"1:4(Мартинюк М. 9,Крикунов В.56,Максим"юк І.71,Дитко Р.90+1)
V-й тур. 01.06. (неділя) 15:00; 17:00
«Каменяр» - ФК «Битків»-0:1(Крикунов В.38),юнаки-2:3(Великий С.8,Сахарчук М.10,Шуфлін О.26) Кубок області – 1/8 фіналу (перші матчі) 29.05. (четвер) 17:00 ФК «Битків»-«Кремінь»Пістинь-1:2(Великий С.53)
Кубок області – 1/8 фіналу (матчі-відповіді) 05.06. (четвер) 17:00 «Кремінь»Пістинь-ФК «Битків»-0:0
VІ-й тур. 08.06. (неділя) 15:00; 17:00 ФК «Битків» - «Чайка» Вільхівці-2:2(Рогів Я.,Максимюк І.),юнаки-4:0(Дитко Р.4) VІІ-й тур. 15.06. (неділя) 15:00; 17:00 «Тепловик» - ФК «Битків»-4:0,юнаки-1:1(Зубко М.37) ДРУГЕ КОЛО VIII-й тур. 22.06. (неділя) 15:00; 17:00 «Прут» - ФК «Битків»-2:1(Крикунов В.84(п),юнаки-0:3(Солтицький А.38,Дитко Р.50,Грушка Д.80+1) ІХ-й тур. 29.06. (неділя) 15:00; 17:00 ФК «Битків» - ФК «П’ядики»-3:0(аг.14,Максимюк І.20,27),юнаки-10:0-Великий С.5,65,Шуфлін О.21,33,Дитко Р.26,48,77,Грушка Д.31,Сахарчук М.52,Іванюк А.55)
Бомбардири команди: дорослі-
1.Крикунов В.-5
Максимюк І.
2.Рогів Я.-4
3.Лавринович М.-1
Ципердюк Р.
Мартинюк М.
юнаки-
1.Дитко Р.-19
2.Шуфлін О.-5
Сахарчук М.
3.Блонський В.-4
Великий С.
4.Солтицький А.-3
5.Грушка Д.-2
6.Зубко М.-1
Іванюк А.
Кисляк Ю.
Ковальчук П.
Х-й тур. 10.08. (неділя) 15:00; 17:00
ФК «Гвіздець» - ФК «Битків» ХІ-й тур. 17.08. (неділя) 15:00; 17:00 ФК «Обертин» - ФК «Битків» Кубок області – ФІНАЛ 24.08. (неділя) 16:00 ________________________________________________________ ХІІ-й тур. 31.08. (неділя) 15:00; 17:00 ФК «Битків» - «Каменяр» ХІІІ-й тур. 07.09. (неділя) 14:00; 16:00 ФК «Битків» - вихідний ХІV-й тур. 14.09. (неділя) 14:00; 16:00 ФК «Битків» - «Тепловик» Склад команди
Склад команди
... |
|