ЧР 2017
Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2017 року
1 ліга
Група А:
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Арсенал"Тисменичани |
10 |
7 |
1 |
2 |
24 |
15 |
22 |
2 |
ФК"Нива"Гаврилівка |
10 |
6 |
2 |
2 |
32 |
12 |
20 |
3 |
ФК"Ланчин" |
10 |
6 |
1 |
3 |
17 |
19 |
19 |
4 |
ФК"Перерісль" |
10 |
5 |
2 |
3 |
31 |
12 |
17 |
5 |
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця |
10 |
2 |
1 |
7 |
18 |
32 |
7 |
6 |
ФК"Сокіл"Фитьків |
10 |
0 |
1 |
9 |
14 |
46 |
1 |
№ |
Команда-юнаки |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Ланчин" |
10 |
8 |
1 |
1 |
47 |
3 |
25 |
2 |
ФК"Перерісль" |
10 |
7 |
1 |
2 |
37 |
9 |
22 |
3 |
ФК"Нива"Гаврилівка |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
14 |
20 |
4 |
ФК"Арсенал"Тисменичани |
10 |
5 |
0 |
5 |
23 |
27 |
15 |
5 |
ФК"Сокіл"Фитьків |
10 |
1 |
1 |
8 |
18 |
43 |
4 |
6 |
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця |
10 |
0 |
1 |
9 |
4 |
53 |
1 |
Група Б:
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Олімпія"Камінне |
10 |
6 |
2 |
2 |
24 |
16 |
20 |
2 |
ФК"Волосів" |
10 |
6 |
1 |
3 |
31 |
23 |
19 |
3 |
ФК"Нафтовик"Битків |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
17 |
17 |
4 |
ФК"Підгір'я"Назавизів |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
20 |
14 |
5 |
ФК"Бистриця"Пасічна |
10 |
3 |
0 |
7 |
17 |
28 |
9 |
6 |
ФК"Колос"Парище |
10 |
2 |
1 |
7 |
10 |
11 |
7 |
№ |
Команда-юнаки |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Бистриця"Пасічна |
10 |
10 |
0 |
0 |
42 |
7 |
30 |
2 |
ФК"Нафтовик"Битків |
10 |
6 |
1 |
3 |
30 |
16 |
19 |
3 |
ФК"Олімпія"Камінне |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
15 |
15 |
4 |
ФК"Колос"Парище |
10 |
3 |
0 |
7 |
16 |
22 |
9 |
5 |
ФК"Підгіря"Назавизів |
10 |
3 |
0 |
7 |
12 |
30 |
9 |
6 |
ФК"Волосів" |
10 |
1 |
2 |
7 |
7 |
29 |
5 |
Стикові матчі:
Стикові матчі щодо визначення чемпіонів та призерів в І-ІІ лігах чемпіонату району з футболу сезону 2017 року
перші матчі - 25 червня,
1 ліга
дорослі:
матч за 1-2 місця:ФК"Арсенал"Тисменичани - ФК"Олімпія"Камінне -1:1
матч за 3-4 місця:ФК"Волосів" - ФК"Нива"Гаврилівка – 1:2
матч за 5-6 місця:ФК"Ланчин" - ФК"Нафтовик"Битків – не грали
матч за 7-8 місця:ФК"Підгір'я"Назавизів - ФК"Перерісль"-не грали
матч за 9-10 місця:ФК"Бистриця"Пасічна - ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-не грали
матч за 11-12 місця:ФК"Колос"Парище - ФК"Сокіл"Фитьків-перенесено
юнаки:
матч за 1-2 місця:ФК"Ланчин" - ФК"Бистриця"Пасічна – 2:0
матч за 3-4 місця:ФК"Перерісль" - ФК"Нафтовик"Битків – 0:1
Матчі-відповіді - 2 липня,
дорослі:
матч за 1-2 місця: ФК"Олімпія"Камінне - ФК"Арсенал"Тисменичани-0:4
перший матч -1:1
матч за 3-4 місця: ФК"Нива"Гаврилівка - ФК"Волосів"-+:-
перший матч -2:1
юнаки:
матч за 1-2 місця: ФК"Бистриця"Пасічна - ФК"Ланчин" - 1:4
перший матч -0:2
матч за 3-4 місця: ФК"Нафтовик"Битків - ФК"Перерісль"-3:0
перший матч – 1:0
Перехідний матч: ФК"Колос"Парище - ФК"Сокіл"Фитьків - 0:6-грали 28 червня
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2017 року
2 ліга
Група А
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Лукавець" Гвізд |
10 |
7 |
1 |
2 |
46 |
16 |
22 |
2 |
ФК"Скеля" Пнів |
10 |
7 |
1 |
2 |
41 |
11 |
22 |
3 |
ФК"Горгани" Зелена |
10 |
6 |
1 |
3 |
42 |
22 |
19 |
4 |
ФК"Лоєва" |
10 |
4 |
2 |
4 |
36 |
23 |
14 |
5 |
ФК"Фортуна" Пнів |
10 |
3 |
1 |
6 |
21 |
44 |
10 |
6 |
ФК"Лісоруб" Бистриця |
10 |
0 |
0 |
10 |
11 |
81 |
0 |
Група Б
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Прут"Саджавка |
8 |
5 |
2 |
1 |
19 |
12 |
17 |
2 |
ФК"Страгора" Стримба |
8 |
4 |
1 |
3 |
23 |
12 |
13 |
3 |
ФК"Добротів" |
8 |
2 |
5 |
1 |
22 |
20 |
11 |
4 |
ФК"Темп" Молодків |
8 |
1 |
4 |
3 |
14 |
21 |
7 |
5 |
ФК"Білі Ослави" |
8 |
1 |
2 |
5 |
12 |
25 |
5 |
№ |
Команда-юнаки |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Білі Ослави" |
5 |
4 |
0 |
1 |
26 |
7 |
12 |
2 |
ФК"Прут" Саджавка |
5 |
4 |
0 |
1 |
6 |
6 |
12 |
3 |
ФК"Добротів" |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
7 |
3 |
4 |
ФК"Темп" Молодків |
5 |
1 |
0 |
4 |
1 |
15 |
3 |
Стикові матчі:
перші матчі - 25 червня,
дорослі:
матч за 1-2 місця:ФК"Лукавець"Гвізд - ФК"Прут"Саджавка – 2:1
матч за 3-4 місця:ФК"Страгора"Стримба - ФК"Скеля"Пнів - 2:2
матч за 5-6 місця:ФК"Добротів" - ФК"Горгани"Зелена – 1:0
юнаки:
матч за 1-2 місця:ФК"Прут"Саджавка - ФК"Горгани"Зелена –-:+
Матчі-відповіді - 2 липня,
дорослі:
матч за 1-2 місця: ФК"Прут"Саджавка - ФК"Лукавець"Гвізд -1:1
перший матч – 1:2
матч за 3-4 місця: ФК"Скеля"Пнів - ФК"Страгора"Стримба-2:4
перший матч - 2:2
матч за 5-6 місця: ФК"Горгани"Зелена - ФК"Добротів"-2:1
перший матч – 0:1
...
Призери чемпіонату Надвірнянського району з футболу 1 ліга сезону 2017 року
Дорослі:
- ФК"Арсенал"Тисменичани
- ФК"Олімпія"Камінне
- ФК"Нива"Гаврилівка
Юнаки:
- ФК"Ланчин"
- ФК"Бистриця"Пасічна
- ФК"Нафтовик"Битків
Призери чемпіонату Надвірнянського району з футболу 2 ліга сезону 2017 року
Дорослі:
- ФК"Лукавець"Гвізд
- ФК"Прут"Саджавка
- ФК"Страгора"Стримба
Юнаки:
- ФК"Горгани"Зелена
- ФК"Прут"Саджавка
- ФК"Лукавець"Гвізд