Чемпіонат району 1 та 2 ліга
сезон 1983
сезон 1984
сезон 1985
сезон 1986
сезон 1987
сезон 1988
сезон 1989
сезон 1990
сезон 1991
сезон 1992
сезон 1992-1993
сезон 1993-1994
сезон 1994-1995
сезон 1995-1996
сезон 1996-1997
сезон 1997-1998
сезон 1998-1999
сезон 1999-2000
сезон 2000-2001
сезон 2001-2002
сезон 2002-2003
сезон 2004
сезон 2005
сезон 2006
сезон 2007
сезон 2008
сезон 2009
сезон 2010
сезон 2011
сезон 2012
сезон 2013
сезон 2014
сезон 2015
сезон 2016
сезон 2017
Чемпіони, володарі кубка і призери чемпіонатів Надвірнянщини у 1991-2021 рр.
Сезон |
Чемпіон |
2 призер |
3 призер |
Володар кубка |
1991 |
"Нива"Гаврилівка |
"Факел"Сер.Майдан |
"Колос"Тисменичани |
"Факел"Сер.Майдан |
1992 |
"Колос"Перерісль |
"Олімпія"Камінне |
"Нива"Красна |
"Колос"Перерісль |
1993 |
? |
? |
? |
"Олімпія"Камінне |
1994 |
"Факел"Сер.Майдан |
"Колос"Перерісль |
"Колос"Парище |
"Колос"Перерісль |
1995 |
"Розмай"Ланчин |
"Колос"Парище |
"Колос"Перерісль |
"Олімпія"Камінне |
1996 |
ФК"Ланчин" |
"Скеля"Пнів |
"Колос"Тисменичани |
"Едельвейс"Гвізд |
1997 |
"Прут"Делятин |
"Колос"Тисменичани |
"Розсіч"Битків |
"Факел"Сер.Майдан |
1998 |
"Олімпія"Камінне |
"Прут"Делятин |
"Колос"Перерісль |
"Прут"Делятин |
1999 |
"Олімпія"Камінне |
ФК "Перерісль" |
"Факел"Сер.Майдан |
"Колос"Тисменичани |
2000 |
"Колос"Тисменичани |
"Едельвейс"Гвізд |
"Мрія"Ланчин |
"Колос"Перерісль |
2001 |
ФК"Ланчин" |
"Смерічка"Лоєва |
"Колос"Тисменичани |
"Смерічка"Лоєва |
2002 |
"Смерічка"Лоєва |
ФК"Перерісль" |
"Едельвейс"Гвізд |
ФК"Перерісль" |
2003 |
"Гранд"Ліс.Тарновиця |
? |
? |
"Прут"Делятин |
2004 |
ФК "Перерісль" |
"Будівельник"Гвізд |
"Карпати"Заріччя |
ФК "Перерісль" |
2005 |
"Олімпія" Камінне |
"Будівельник"Гвізд |
"Гранд"Ліс.Тарновиця |
"Гранд"Ліс.Тарновиця |
2006 |
"Колос" Тисменичани |
"Олімпія" Камінне |
ФК "Перерісль" |
ФК "Перерісль" |
2007 |
ФК "Тисменичани" |
"Олімпія" Камінне |
"Лістер" Ліс. Тарновиця |
ФК "Тисменичани" |
2008 |
"Лістер" Ліс. Тарновиця |
ФК "Тисменичани" |
"Олімпія" Камінне |
"Олімпія" Камінне |
2009 |
ФК "Перерісль" |
ФК "Тисменичани" |
"Дружба" Волосів |
"Олімпія" Камінне |
2010 |
ФК "Тисменичани" |
"Дружба" Волосів |
"Лістер" Ліс. Тарновиця |
ФК "Тисменичани" |
2011 |
ФК "Перерісль" |
"Арсенал" Тисменичани |
"Нива" Гаврилівка |
"Нафтовик" Битків |
2012 |
"Арсенал" Тисменичани |
ФК "Перерісль" |
"Нива" Гаврилівка |
ФК "Перерісль" |
2013 |
"Нива" Гаврилівка |
ФК "Перерісль" |
"Арсенал" Тисменичани |
ФК "Перерісль" |
2014 |
"Підгір'я" Назавизів |
"Нива" Гаврилівка |
ФК "Перерісль" |
ФК "Перерісль" |
2015 |
"Арсенал" Тисменичани |
ФК "Волосів" |
ФК "Перерісль" |
ФК "Перерісль" |
2016 |
"Підгір'я" Назавизів |
"Олімпія" Камінне |
"Арсенал" Тисменичани |
"Нафтовик" Битків |
2017 |
"Арсенал" Тисменичани |
"Олімпія" Камінне |
"Нива" Гаврилівка |
ФК"Ланчин" |
2018 |
ФК "Перерісль" |
"Лістер" Ліс. Тарновиця |
"Олімпія" Камінне |
ФК "Перерісль" |
2019 |
"Олімпія" Камінне |
"Лістер" Ліс. Тарновиця |
"Підгір'я" Назавизів |
"Арсенал" Тисменичани |
2020 |
"Олімпія" Камінне |
"Скеля" Пнів |
"Підгір'я" Назавизів |
"Скеля" Пнів |
2021 |
ФК"Надвірна" |
"Підгір'я" Назавизів |
"Скеля" Пнів |
"Скеля" Пнів |
2023 |
"Лістер"Л.Тарновиця |
ФК"Надвірна" |
"Горгани" Зелена |
"Бистриця" Пасічна |
///
Чемпіони, володарі кубка і призери чемпіонатів Надвірнянщини у 1966-1990 рр.
Сезон |
Чемпіон |
2 призер |
3 призер |
Володар кубка |
1966 |
Волосів |
? |
? |
? |
1967 |
Волосів |
? |
? |
? |
1968 |
Волосів |
Тисменичани |
Перерісль |
Волосів |
1969 |
? |
? |
? |
Камінне |
1970 |
? |
? |
? |
Камінне |
1971 |
Парище |
? |
? |
Парище |
1972 |
Камінне |
Парище |
Волосів |
Парище |
1973 |
Перерісль |
Ланчин |
Цуцилів |
Волосів |
1974 |
Камінне |
Ланчин |
Саджавка |
? |
1975 |
Парище |
Ланчин |
Саджавка |
Камінне |
1976 |
Камінне |
Гвізд |
Пнів |
Перерісль |
1977 |
Перерісль |
Тисменичани |
Пасічна |
Перерісль |
1978 |
Волосів |
Тисменичани |
Камінне |
Перерісль |
1979 |
Перерісль |
? |
? |
Перерісль |
1980 |
Парище |
Тисменичани |
Назавизів |
? |
1981 |
Гвізд |
Цуцилів |
Ланчин |
? |
1982 |
?Камінне |
? |
? |
Саджавка |
1983 |
Тисменичани |
Перерісль |
Гаврилівка |
Парище |
1984 |
Ланчин |
Середній Майдан |
Пнів |
Гаврилівка |
1985 |
Парище |
Середній Майдан |
Саджавка |
Камінне |
1986 |
Саджавка |
Ланчин |
Гвізд |
Саджавка |
1987 |
Ланчин |
Білі Ослави |
Гвізд |
? |
1988 |
Камінне |
Перерісль |
Середній Майдан |
Середній Майдан |
1989 |
Гвізд |
? |
? |
Середній Майдан |
1990 |
Пнів УТТ |
Тисменичани |
Лоєва |
Пнів УТТ |
[[[