2 ліга
сезон 2013 р.
сезон 2014 р.
сезон 2015 р.
2017-2018
сезон 2018-2019
сезон 2019-2020
Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2020-2021 року
2-га ліга
Календар ігор 1-го кола
Приймають участь 10 команд:
1.ФК"Бистриця"с.Пасічна
2.ФК"Добротів"с.Добротів
3.ФК"Лісоруб" с.Бистриця
4.ФК"Рокита"с.Білі Ослави
5.ФК"Темп"с.Молодків
6.ФК"Фортуна ІТ Люкс"с.Пнів
7.ФК"Страгора"с.Стримба
8.ФК"Нафтовик"смт.Битків
9.ФК"Сокіл"с.Фитьків-Грабовець
10.ФК"Нива"с.Гаврилівка
1-тур,20 вересня,неділя,13:00
ФК"Добротів"-ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець
ФК"Лісоруб" Бистриця-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Рокита"Білі Ослави-ФК"Страгора"Стримба
ФК"Темп"Молодків-ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Бистриця"Пасічна
2-тур,27 вересня,неділя,13:00
ФК"Страгора"Стримба-ФК"Темп"Молодків
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Рокита"Білі Ослави
ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець-ФК"Лісоруб" Бистриця
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Добротів"
ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів-ФК"Нива"Гаврилівка
3-тур,4 жовтня,неділя,13:00
ФК"Лісоруб" Бистриця-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Рокита"Білі Ослави-ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець
ФК"Темп"Молодків-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів-ФК"Страгора"Стримба
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Добротів"
4-тур,11 жовтня,неділя,13:00
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів
ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець-ФК"Темп"Молодків
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Рокита"Білі Ослави
ФК"Добротів"-ФК"Лісоруб" Бистриця
ФК"Страгора"Стримба-ФК"Нива"Гаврилівка
5-тур,18 жовтня,неділя,13:00
ФК"Рокита"Білі Ослави-ФК"Добротів"
ФК"Темп"Молодків-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів-ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець
ФК"Страгора"Стримба-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Лісоруб" Бистриця
6-тур,25 жовтня,неділя,12:00
ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець-ФК"Страгора"Стримба
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів
ФК"Добротів"-ФК"Темп"Молодків
ФК"Лісоруб" Бистриця-ФК"Рокита"Білі Ослави
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Нива"Гаврилівка
7-тур,1 листопада,неділя,12:00
ФК"Темп"Молодків-ФК"Лісоруб" Бистриця
ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів-ФК"Добротів"
ФК"Страгора"Стримба-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Рокита"Білі Ослави
8-тур,8 листопада,неділя,12:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Добротів"-ФК"Страгора"Стримба
ФК"Лісоруб" Бистриця-ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів
ФК"Рокита"Білі Ослави-ФК"Темп"Молодків
ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець-ФК"Нива"Гаврилівка
9-тур,15 листопада,неділя,12:00
ФК"Фортуна ІТ Люкс"Пнів-ФК"Рокита"Білі Ослави
ФК"Страгора"Стримба-ФК"Лісоруб" Бистриця
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Добротів"
ФК"Сокіл"Фитьків-Грабовець-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Темп"Молодків
Примітка:
-календар ігор першої ліги (перше коло) чемпіонату району з футболу сезону 2020-2021 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 27.08.2020 року №12
-при проведенні першого кола ігор чемпіонату та кубка району з футболу можливі зміни
...
...