Результати 9-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА - 9 Серпня 2016 - Футбол Надвірнянщини

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


на сайт заходили Sluva-Bis

На стадіо району

Головна » 2016 » Серпень » 9 » Результати 9-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА
23:52
Результати 9-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА

Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2016 року
2 ліга
1 група

9-тур 07 серпня,неділя
ФК«Лоєва»- «Страгора»Стримба
Дорослі-1:1

«Скеля » Пнів- «Фортуна» Пнів
Дорослі-4:1
(Солтицький А.,Андріїв В.,Олійник Б.-2-?)

«Бистриця» Пасічна- «Горгани» Зелена-перенесено на 4 вересня


«Лісоруб»Бистриця- «Лукавець» Гвізд-перенесено на 4 вересня

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Скеля"Пнів 9 8 1 0 27 10 25
2 "Горгани"Зелена 8 5 1 2 28 14 16
3 "Страгора"Стримба 9 4 3 2 36 16 15
4 ФК"Лоєва" 9 4 3 2 20 14 15
5 "Бистриця" Пасічна 8 4 1 3 27 10 13
6 "Лукавець"Гвізд 8 3 1 4 22 19 10
7 "Фортуна" Пнів-Білозорина 9 1 0 8 8 35 3
8 "Лісоруб" Бистриця 8 0 0 8 6 56 0
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Бистриця"Пасічна 3 3 0 0 6 0 9
2 "Горгани"Зелена 3 2 0 1 5 3 6
3 "Лукавець"Гвізд 3 0 1 2 3 6 1
4 "Скеля"Пнів 3 0 1 2 5 10 1

 

Наступний:

10-тур,14.08,неділя,14:00,16:00
«Горгани» Зелена- «Скеля» Пнів
«Фортуна» Пнів- ФК «Лоєва» 15.00
«Страгора» Стримба- «Лукавець» Гвізд 15.00
«Бистриця» Пасічна- «Лісоруб»Бистриця 15.00

 

2 ГРУПА
9-тур, 07.08,неділя
«Добротів » Добротів- «Торнадо» Делятин
Дорослі-2:0
(Маковійчук О.,Щербінін В.)

«Факел» С.Майдан – «Темп» Молодків
Дорослі-2:2
Юнаки-5:0

ФК «Красна» - «Прут» Саджавка
Дорослі-+:-
Юнаки-0:7

(Гонтарук Т.-3,Іваночко П.,Янчій С.,Кухтар В.,Сопилюк А.)

«Колос» Парище – вихідний

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Колос"Парище 6 6 0 0 30 9 18
2 ФК"Красна" 7 5 0 2 12 6 15
3 ФК"Добротів" 7 4 0 3 12 10 12
4 "Темп"Молодків 7 2 3 2 11 13 9
5 "Прут"Саджавка 7 2 1 4 10 15 7
6 "Факел"Середній Майдан 8 1 3 4 11 21 6
7 "Торнадо"Делятин 8 1 1 6 9 21 4
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Прут"Саджавка 6 4 1 1 25 6 13
2 "Колос"Парище 5 4 0 1 21 7 12
3 "Факел"Середній Майдан 6 4 0 2 12 11 12
4 ФК"Добротів" 5 2 1 2 7 7 7
5 "Темп"Молодків 6 1 0 5 8 22 3
6 ФК"Красна" 6 1 0 5 6 26 3

 

Наступний:

10-тур,14.08,неділя,14:00,16:00
«Прут» Саджавка- «Факел» С.Майдан
«Темп» Молодків- ФК«Добротів »

«Торнадо»Делятин- «Колос» Парище 15.00
ФК «Красна»  – вихідний

Переглядів: 676 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів