Головна »
2019 »
Серпень »
29 » "Лістер" боротиметься за Кубок чемпіонів області
20:31 "Лістер" боротиметься за Кубок чемпіонів області |
12 вересня стартує Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області сезону 2019-2020 років. На першому етапі команди розділені на шість груп за територіальною ознакою. По два кращі колективи з кожної групи та чотири команди, які будуть мати кращі показники серед команд, зайнявших у групах 3-ті місця, виходять до стадії 1/8 фіналу розіграшу.
Про це повідомляє ІФОФФ.
Група 1
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК "Крихівці" (м. Івано-Франківськ) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
ФК "Підгір'я" (Богородчанський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
"Лістер" Лісна Тарновиця (Надвірнянський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
ФК "Марківці-Франківський дім" (Тисменицький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- ФК "Крихівці" – ФК "Підгір'я" –
- ФК "Марківці-Франківський дім" – "Лістер" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- ФК "Підгір'я" – "Лістер" –
- ФК "Крихівці" – ФК "Марківці-Франківський дім" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- ФК "Марківці-Франківський дім" – ФК "Підгір'я" –
- "Лістер" – ФК "Крихівці" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- ФК "Підгір'я" – ФК "Марківці-Франківський дім" –
- ФК "Крихівці" – "Лістер" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- "Лістер" – ФК "Підгір'я" –
- ФК "Марківці-Франківський дім" – ФК "Крихівці" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- ФК "Підгір'я" – ФК "Крихівці" –
- "Лістер" – ФК "Марківці-Франківський дім" –
Група 2
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК "Вербівці" (Городенківський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
"Сокіл" Коршів (Коломийський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- ФК "Прибилів" – "Сокіл" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- ФК "Прибилів" – ФК "Вербівці" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- ФК "Вербівці" – "Сокіл" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- "Сокіл" – ФК "Вербівці" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- ФК "Вербівці" – ФК "Прибилів" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- "Сокіл" – ФК "Прибилів" –
Група 3
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК "Рожнів" (Косівський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
"Перспектив" Рашків (Городенківський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
"Прут" Видинів (Снятинський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- "Перспектив" – "Прут" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- ФК "Рожнів" – "Перспектив" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- "Прут" – ФК "Рожнів" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- ФК "Рожнів" – "Прут" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- "Перспектив" – ФК "Рожнів" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- "Прут" – "Перспектив" –
Група 4
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК "Лучинці" (Рогатинський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
"Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
"Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
ФК "Підвербці" (Тлумацький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- ФК "Лучинці" – "Карпати" –
- "Бистриця" – ФК "Підвербці" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- "Карпати" – ФК "Підвербці" –
- ФК "Лучинці" – "Бистриця" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- "Бистриця" – "Карпати" –
- ФК "Підвербці" – ФК "Лучинці" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- "Карпати" – "Бистриця" –
- ФК "Лучинці" – ФК "Підвербці" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- ФК "Підвербці" – "Карпати" –
- "Бистриця" – ФК "Лучинці" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- "Карпати" – ФК "Лучинці" –
- ФК "Підвербці" – "Бистриця" –
Група 5
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
"Легіон-1" (м. Івано-Франківськ) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
ФК "Збора" (Калуський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
ФК "Сваричів" (Рожнятівський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
ФК "Тяпче" (Долинський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- ФК "Збора" – ФК "Тяпче" –
- "Легіон-1" – ФК "Сваричів" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- ФК "Тяпче" – ФК "Сваричів" –
- ФК "Збора" – "Легіон-1" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- "Легіон-1" – ФК "Тяпче" –
- ФК "Сваричів" – ФК "Збора" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- ФК "Тяпче" – "Легіон-1" –
- ФК "Збора" – ФК "Сваричів" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- ФК "Сваричів" – ФК "Тяпче" –
- "Легіон-1" – ФК "Збора" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- ФК "Тяпче" – ФК "Збора" –
- ФК "Сваричів" – "Легіон-1" –
Група 6
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК "Мединя" (Галицький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
ФК "Пуків" (Рогатинський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
"Юність" Верхня (Калуський р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
"Ураган" Черніїв (Тисменицький р-н) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Перше коло
1 тур
- 12 вересня (четвер)
- ФК "Мединя" – ФК "Пуків" –
- "Ураган" – "Юність" –
2 тур
- 19 вересня (четвер)
- ФК "Пуків" – "Юність" –
- ФК "Мединя" – "Ураган" –
3 тур
- 26 вересня (четвер)
- "Ураган" – ФК "Пуків" –
- "Юність" – ФК "Мединя" –
Друге коло
4 тур
- 3 жовтня (четвер)
- ФК "Пуків" – "Ураган" –
- ФК "Мединя" – "Юність" –
5 тур
- 10 жовтня (четвер)
- "Юність" – ФК "Пуків" –
- "Ураган" – ФК "Мединя" –
6 тур
- 17 жовтня (четвер)
- ФК "Пуків" – ФК "Мединя" –
- "Юність" – "Ураган" –
|
Переглядів: 696 |
Додав: nrff
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]