<

на сайт заходили nrff

Головна » 2009 » Вересень » 21 » «Сокіл» - «Дружба» - матч втрачених можливостей для господарів.
08:28
«Сокіл» - «Дружба» - матч втрачених можливостей для господарів.
"Сокіл " Фитьків -"Дружба" Волосів

юнаки-5:4 (Дмитрук Ю. 20,68,Дереш 30,53,Дутчак 48,- Каратник 6,Гугляк 25,Федюк 39,56)
дорослі-0:1(Кінаш 71)

В звітному поєдинку зустрічались команди, котрі вирішували прямо протилежні задачі. Господарі – борються за виживання, гості – мають надію посісти місце в трійці призерів. Зрештою, суперники практично одного класу, однак, якщо гості останнім часом помітно добавляють в якості гри, то в стані господарів поля спостерігається відчутна криза, причини якої тяжко зрозуміти. І це в період, коли набрані залікові бали потрібні як повітря. Неприємно вразила і пасивність місцевих вболівальників. Слід зазначити, що склалось враження, буцімто вболівальників з Волосова було більше, ніж місцевих любителів футболу. Якщо це не так, то зазначу пасивний рівень вболівання, адже хлопці хотіли б добродушної підтримки, підбадьорювання, а не порожніх звинувачень, котрі інколи лунають з трибун.
                             Щоправда, задоволення від гри місцевих вихованців вболівальники все ж отримали під час двобою юнацьких складів. А матч видався надзвичайно видовищним і драматичним, про що свідчить хоча б результат. Однак, все по порядку. Напередодні матчу було проаналізовано гру волосівських юнаків і визначено, що гості давно вже не вигравали. Тому, готувались до серйозного опору з боку гостей. Крім того, змінили тактичну побудову гри з 4-5-1 на 4-4-2, адже потрібно було більше забивати, при цьому дана тактика себе виправдала, однак і пропустили багато (а це в плани господарів ніяк не входило). Поєдинок розпочався з активних дій в центрі поля, і слід відзначити, що переможцями в боротьбі за центру виявились гості. Перевага в центрі гостями була реалізована в гол на 6 хвилині матчу. Гол забив Андрій Каратник (котрий вміє забивати у ворота «Сокола»…принаймні в першому колі він забив вдома два м’ячі) після того, як отримав пас зліва на вільне місце і пробив з кута штрафного майданчика прямісінько в дальній кут воріт – 0:1. Після пропущеного м’яча господарі провели певні позиційні зміни – Сергій Дмитрук повернувся на позицію заднього, а технічний Юрій Яніцький на позицію лівого хава (загалом Юра – універсальний гравець), крім того господарі забігали активніше. І результат не забарився…на 20 хвилині поєдинку «соколята» отримали право на кутовий удар. Господарі розіграли награну комбінацію – Володимир Середюк подав на ближню штангу прямо в ноги Юрієві Дмитруку, і Юра підрізає в ближній кут воріт – 1:1. Здавалось би – піймати кураж і дотиснути…але резервний склад «Дружби» дуже міцна команда. На 25 хвилині неузгодженість дій в захисті господарів поля призвела до пропущеного гола, коли сам-на-сам з Василем Максімком вийшов Тарас Гугляк і реалізував гольовий момент – 1:2. Через 5 хвилин – на 30 хвилині в подібній ситуації відзначився Василь Дереш – 2:2. Це і був результат першого тайму. Другу половину зустрічі активніше розпочали знову гості. Особливо хотілось би відзначити Романа Федюка , Андрія Каратника і Володі Бревка (котрий вийшов на заміну). На 39 хвилині Роман Федюк забиває гол після подачі кутового, вдало вибравши позицію в чужому штрафному майданчику – 2:3. До наступного гола прийшлось чекати майже 10 хвилин. При цьому тренерський склад «соколят» здійснив дуже вдалу заміну - Володимира Середюка було замінено на Андрія Дутчака…котрий на 48 хвилині знову зрівняв рахунок – Сергій Дмитрук (майстер дальнього пасу) подав штрафний неподалік власного карного майданчика під ворота гостей, де на добиванні головою вдало зіграв Андрій – 3:3. На 53 хвилині знову нагадав про себе Василь Дереш…і знову награна комбінація – кутовий на ближню штангу, зрізка головою і…Василь – автор «дубля» - 4:3. Гості не погодились з таким перебігом подій і на 56 хвилині Роман Федюк  проявив себе «майстром кутових», забивши свій другий гол-близнюк – 4:4. До честі господарів поля, зазначу, що хлопці не зупинились, адже чудово пам’ятали про домашній матч річної давності (тоді при рахунку 4:4 господарі (а саме Сергій Дмитрук) вирвали перемогу на доданих хвилинах). І цього року хлопці з Волосова відчули дежа-вю…На 68 хвилині поєдинку «дубль» оформив і Юрій Дмитрук – він вийшов сам-на-сам з воротарем Іваном Гугляком і лівою ногою вколотив м’яч в ближній кут воріт – 5:4!!! Читач не може собі й уявити яка радість панувала на трибунах і на лаві запасних «Сокола». Як результат – вистраждана перемога господарів – перемога бійцівського характеру. Щоправда, до честі гостей слід відмітити, що вони виглядали дуже!!! достойно.
                             Поєдинок основних складів відзначався напругою, нервозністю і…не надто об’єктивним суддівством. Зокрема, головний арбітр матчу Михайло Антонович Зеленевич відсудив доволі мляво, часто помилявся, а боковий суддя з Волосова фіксував положення поза грою в кожній!!! без винятку атаці господарів (при цьому поняття «пасивного положення поза грою» боковий взагалі не мав). Стосовно гри, властиво ніхто не хотів поступатись, однак, справедливості ради зазначимо, що гості демонстрували гру динамічнішу і продуктивнішу, та й в завершальній стадії атаки чіткішу. Господарі ж продемонстрували непогану гру в пас, флангові атаки але…завершального удару не було. І як не намагались гравці «Сокола» - Микола Пекарук і Дмитро Дмитрук, Василь Катридж та Ігор Балабан забити, але м’яч в сітці воріт волосівської «Дружби» так і не затріпотів. А от гості використали свій шанс сповна. На 71 хвилині в карному майданчику господарів майстерно впав Руслан Кінаш і арбітр вказав на 11-метрову позначку (характерно, що боковий арбітр не зафіксував порушення правил, а сам Зеленевич знаходився в центрі поля, але порушення він «побачив»). Сам «постраждалий» і реалізував пенальті. Після цього спостерігалася позиційна боротьба і…невикористані моменти у господарів поля. Прикра поразка «Сокола», адже гра могла б закінчитись і в нічию, це, напевне і було б більш справедливо.
                             Чи зможе втриматись у Першій лізі «Сокіл»? Задаємо питання напередодні гри у Перерослі…відповідати будемо на наступний тиждень.