Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили

На стадіо району

Головна » 2010 » Березень » 19 » РЕГЛАМЕНТ чемпіонату, розіграшу Кубку Надвірнянського району з футболу сезону 2010 року
21:09
РЕГЛАМЕНТ чемпіонату, розіграшу Кубку Надвірнянського району з футболу сезону 2010 року
НАДВІРНЯНСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ


ПОГОДЖЕНО
Начальник відділу у справах
сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації____________ В. Завадський
„_____”______________ 2010 р.
ЗАТВЕРДЖЕНИЙ
на засіданні Виконавчого комітету
Надвірнянської районної федерації футболу
(постанова № 3
Від 26 лютого 2010 р.)

Голова НРФФ          І. Писклинець

РЕГЛАМЕНТ
чемпіонату, розіграшу Кубку
 Надвірнянського району з футболу
сезону 2010 року
 


м. Надвірна
2010 рік
ЗВЕРНЕННЯ


Дорогі колеги!
   
    В новому тисячолітті Надвірнянська районна федерація футболу звертається до всіх, кому небайдужий розвиток районного футболу, його матеріально-технічне забезпечення в м. Надвірна, селищах та селах району.
    Наше звернення стосується тих, хто причетний до розвитку футболу в районі.
    Для забезпечення успіху в цій справі особливо важливу роль покликані відігравати сільські та селищні футбольні клуби (команди), арбітри та інспектори.
    Ось чому ми просимо Вас підтримати це звернення  НРФФ:
- До футболістів – грати без грубих порушень, поважати суперників і не сперечатися з арбітрами, не вживати нецензурної лайки;
- До тренерів – менше впливати на своїх гравців для того, щоб ті доводили арбітрів до меж терпіння;
- До вболівальників – радіти футболу без нецензурної лайки, насильства на стадіоні або за його межами;
- До представників команд – пам”ятати  про обов”язок діяти з почуттям відповідальності  і справедливості, прогрес залежить від Вас;
- До виконавчих органів влади – не хлібом єдиним забезпечувати жителів району, спорт це профілактика здоров”я;
- До засобів масової інформації – звеличувати вчинки в суто спортивному дусі і засуджувати агресію, вести агітацію за здоровий спосіб життя .
    Це звернення передусім стосується арбітрів, які покликані застосовувати Правила у разі допущення брудної гри, з усією суворістю, швидко і ефективно, щоб захищати футбол і зберігати його видовищність , як для гравців, так і для глядачів.
    Футбольним уболівальникам і учасникам створити адекватні заходи по безпеці і комфорту під час гри.
    Представникам футбольних команд не фальсифікувати документи при заявці гравців, НРФФ засуджує подібні обманні дії, що є порушенням духу та принципів чесної гри.
    Футбол буде, як і раніше користуватися визнанням, якщо залишиться привабливим і справедливим. Ми не зможемо дозволити нашому футболу стати жертвою дедалі зростаючої агресивності в суспільстві.
    НРФФ упевнена, що можна розраховувати на вашу допомогу в тому, щоб у новому тисячолітті футбол став ще прекраснішим, ніж раніше.
    Будемо вдячні за Вашу активну підтримку цього звернення.
    З повагою Надвірнянська районна федерація футболу.
   
    І. Мета та завдання районних змагань з футболу.
    1.1. Чемпіонат, розіграш Кубку та Суперкубку району з футболу серед сільських, селищних колективів фізкультури проводиться з метою:
    - подальшого розвитку масового футболу в районі;
    - підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів;
    - визначення переможця та призерів чемпіонату району серед дорослих, юнацьких команд та у комплексному заліку;
    - визначення володаря Кубку району;
    - визначення володаря Суперкубку  району;
    - визначення сильніших команд району для участі у чемпіонаті та     розіграшу Кубку області серед аматорських команд;
    - підготовка резерву для футбольних клубів „Бескид”, „Прут” – учасників чемпіонату області;
    - організація дозвілля шанувальників футболу району.
   
    ІІ. Керівництво змаганнями.
    2.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Надвірнянську районну федерацію футболу (далі НРФФ).
    2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за змаганнями здійснює Виконавчий комітет НРФФ. Питання, які непередбачені цим Регламентом, регулюються Виконавчим комітетом НРФФ.
   
    ІІІ. Учасники та умови проведення змагань.
    3.1. Чемпіонат  Надвірнянського району з футболу сезону 2010 року проводиться по системі „весна-осінь”.
    3.2. У чемпіонаті  району з футболу сезону 2010 року змагатимуться:
    - Перша ліга – 12 команд;
    - Друга ліга – в залежності від кількості команд, які подадуть заявки.
    У випадку, коли хтось із учасників І-ї ліги не зможе заявитися у змаганнях, то кількість команд у першій лізі регулюватиметься принципом  парного числа.
    У випадку, коли у другій лізі заявиться більше 12 команд , то буде утворено дві групи „А” і „Б” за територіальним принципом. З приводу системи проведення змагань у другій лізі рішення приймає Виконавчий комітет НРФФ.
    3.3. До участі в змаганнях допускаються футбольні команди, які знаходяться на території Надвірнянського району.
    3.4. За команду можуть бути заявлені та виступати всі бажаючі гравці, учасники чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу, які народилися або прописані до 01.01.2010 року у Надвірнянському районі, а також двоє гравців інших районів, областей України,  інших держав світу. Один і той самий гравець може одночасно виступати тільки за одну команду. Юнакам 1992 р.н. і молодшим, які заявлені та виступають за футбольні клуби "Бескид" м. Надвірна та "Прут" смт. Делятин дозволяється одночасно бути заявленими та грати за команду населеного пункту в якому вони народилися або прописані до 01.01.2010 року.
    3.5. Чемпіонат, першість району з футболу серед команд І та ІІ ліги проводяться по коловій системі у два кола (на своєму полі та на полі суперника).
    3.6. Кожний колектив фізкультури виставляє дорослу та юнацьку команду.
    3.7. Футбольні команди І-ї та ІІ-ї ліги змагаються серед дорослих  та юнацьких складів, а також у комплексному заліку.
    3.8. Команда, дорослий склад якої  у І лізі посяде І місце, стає чемпіоном району з футболу серед дорослих.
    3.9. Команда, юнацький склад якої у І лізі посяде І місце, стає чемпіоном району серед юнаків.
    3.10. Футбольні команди І ліги, які у комплексному заліку посядуть 11-те та 12-те місце вибувають у ІІ лігу.
    3.11. У випадку, коли будь-яка команда першої ліги достроково припиняє виступ або буде позбавлена рішенням Виконавчого комітету НРФФ  права участі у змаганнях, то вона ввжатиметься  у числі двох невдах чемпіонату.
    3.12. Футбольні команди ІІ ліги, які посядуть І-ше та ІІ-ге місце у комплексному заліку, отримують право виступати у наступному сезоні в І-й лізі.
    3.13. Футбольна команда ІІ-ї ліги, яка посяде третє місце у комплексному заліку, змагатиметься з командою І-ї ліги, яка посяде десяте місце у комплексному заліку за право виступати у наступному сезоні у І-й лізі. Право виступу у І лізі виборюють тільки дорослими складами. Матч буде проводитися на нейтральному полі. Якщо в основний час переможця не буде виявлено, то пробиваються 11-ти метрові удари. У випадку, якщо команда, яка перемогла у даному матчі не виявить бажання грати у І лізі, то право виступати у наступному сезоні у І лізі надається команді-супернику.
    3.14. Розіграш Кубку району розглядається НРФФ, як один з основних турнірів, тому всі команди І та ІІ ліги зобов”язані змагатися за почесний приз районного футболу.
    3.15. Умови розіграшу Кубку району з футболу викладені у додатку №1 цього Регламенту.
    3.16. У ході календарних матчів чемпіонату району дозволяється заміна 7-ми футболістів.
    3.17. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на поле.
    3.18. При проведенні матчів чемпіонату району з футболу у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).
    3.19. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядається на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    3.20. За воротами команд під час матчу можуть знаходитися тільки фотокореспонденти, які отримали акредитацію в НРФФ і юні футболісти , які подають м”ячі.
    3.21. У випадку, якщо кольори форми команди гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобов”язана поміняти форму. В іншому випадку рішення приймає Виконавчий комітет НРФФ.
    3.22. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений у рапорт арбітра. Висота номеру на футболці – 25 см., ширина – 12 см., ширина смуги – 3 см. Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.
    3.23. Матч юнацьких команд проводиться перед грою дорослих. Юнаки, які виступали в той же день за юнацьку команду не мають права виступати за команду дорослих. Юнаки 1992-1994 р.н., які занесені в протокол, але не грали за юнаків, можуть в той же день виступати за команду дорослих.
    3.24. Представники футбольних команд  - господарі поля зобов”язані за 15 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру та інспектору матчу медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів, членів ДНД (добровільної народної дружини). Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч. Медичний працівник повинен мати посвідчення, що засвідчує особу завірене печаткою НРФФ. У іншому випадку він не має права обслуговувати даний матч.
    3.25. Представники команд зобов”язані за 15 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвище, ім”я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (Заявочний лист, квиток учасника змагань).
    Команда - господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
    3.26. Рапорт арбітра підписується представником команди, капітаном до початку матчу.
    3.27. Ігри чемпіонату, першості району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується Виконавчим комітетом НРФФ.
    3.28. Матчі чемпіонату району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли юнацька команда запізниться на календарний матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 40-ка хвилин. Час відраховує арбітр матчу. Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає Виконавчий комітет НРФФ.
    3.29. Матч дорослих команд повинен відбутися у точно визначений календарем змагань час. Запізнення тут не допускається. Кожне запізнення на гру (юнаки, дорослі) розглядається на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    3.30. У випадку неявки на гру юнацької або дорослої команди, цій команді зараховується технічна поразка (-:+), а супернику технічна перемога (+:-).
    3.31. Якщо футбольна команда зробить чотири неявки на ігри (юнаки, дорослі), то її подальша участь в змаганнях розглядається на засіданні Виконавчого комітету НРФФ. Всі результати за участю знятої футбольної команди анулюються, якщо вона провела менше 50 % матчів. Якщо команда зіграла більше 50 % матчів, то у всіх наступних матчах знятій команді зараховують технічні поразки (-:+), а її суперникам технічні перемоги (+:-).
    3.32. Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається Виконавчим комітетом НРФФ.
    3.33. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках за рішенням Виконавчого комітету НРФФ. Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення змагань.
    3.34. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри до ігор не допускаються.
    3.35. По матчах, проведених без належної спортивної боротьби („договірних матчах”) рішення приймає Виконавчий комітет НРФФ. Підставою для цього розгляду є рапорт арбітра, асистентів арбітра та інспектора матчу.
    3.36. За грубі порушення Статуту НРФФ, рішень Конференції, Виконавчого комітету та даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату району з футболу.
    3.37. Футбольна команда, що відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, позбавляється статусу учасника змагань. Залишок від суми її колективного членського внеску зараховується в „Фонд розвитку НРФФ”.
   
    3.38. Футбольна команда, що відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, але мала заборгованість перед НРФФ, при відновленні участі у змаганнях, сплачує всю заборгованість  на розрахунковий рахунок НРФФ.
    3.39. Тривалість матчу юнацьких команд – 35 хвилин, дорослих - 45 хвилин. Початок матчів: юнаки – 14.00, дорослі – 16.00.
   
    ІV. Арбітраж та інспектування районних змагань.
    4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра,  інспекторами рекомендованими Виконавчим комітетом НРФФ. Списки арбітрів, асистентів арбітра, інспекторів затверджує Виконавчий комітет НРФФ. Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
    4.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює Виконавчий комітет НРФФ.
    4.3. Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється Виконавчим комітетом НРФФ. Прохання футбольних команд або організацій про заміну арбітрів, призначених на матчі до розгляду не приймаються.
    4.4. Арбітри зобов”язані прибути до місця де проводиться матч за 30 хвилин до його початку в день гри.
    4.5. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч арбітр зобов”язаний за три дні повідомити про це секретаря Виконавчого комітету НРФФ.
    4.6. У випадку неявки на гру призначених арбітрів, матч обслуговують місцеві арбітри, які мають посвідчення арбітра завірене печаткою НРФФ.
    4.7. Для обслуговування матчів чемпіонату району направляються два арбітри: арбітр юнацьких складів та арбітр дорослих складів. Асистентів арбітра забезпечують – одного -  команда господарів, другого – команда гостей. Асистенти арбітра судять команді свого населеного пункту , коли гравці цієї команди захищаються, тобто асистенти арбітра у другому таймі міняються місцями.
    4.8. Неявка або запізнення на матч арбітра розглядається на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    4.9. Арбітр разом з інспектором матчу зобов”язані до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п”ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.
    4.10. Арбітр зобов”язаний до початку матчу перевірити присутність медичного працівника та працівника правоохоронних органів (членів ДНД), їхні прізвища необхідно внести у рапорт арбітра.
    4.11. Арбітр зобов”язаний до початку матчу перевірити заявочні документи як юнацьких так і дорослих команд, а потім ретельно звірити ідентичність фото на квитку учасника з особою, яка вийде на футбольне поле та номер на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.
    4.12. Після закінчення матчу арбітр зобов”язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра. У рапорті необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити представників футбольних команд та інспектора матчу.
    4.13. Рапорт арбітра підписує представник команди, а також капітан команди до початку матчу.
    4.14. Після закінчення матчу арбітр зобов”язаний наступного дня до 11-ї години доставити рапорт арбітра у НРФФ.
    4.15. У випадку несвоєчасної доставки рапорту арбітра або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення гравців, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме Виконавчий комітет НРФФ.
    4.16. У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, арбітр зобов”язаний терміново представити письмовий рапорт в НРФФ і обов”язково бути присутнім на засіданні Виконавчого комітету, який проводиться кожного понеділка на протязі сезону.
    4.17. У разі невиконання вимог Регламенту, Правил гри, арбітр разом з інспектором може прийняти рішення про припинення (відміну) гри. Кінцеве рішення приймає інспектор матчу.
   

    V.Відповідальність футболістів, тренерів, представників футбольних команд.
    5.1. Представники футбольних команд, футболісти, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов”язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри даного Регламенту.
    5.2. Футбольні команди несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольної команди.
    5.3. Приймаюча футбольна команда несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу.
    5.4. Представники футбольних команд не мають права втручатися в дії арбітрів та інспектора матчу.
    5.5. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, рішенням арбітра та інспектора матч може бути припинений. Даний випадок розглядається на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    5.6. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає правилам гри, до матчу не допускаються.
    5.7. Дисциплінарні проступки представників футбольних команд, футболістів, а також випадки безпорядків на футбольних полях серед глядачів розглядаються Виконавчим комітетом НРФФ.
    5.8. Представники футбольних команд, ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.
    5.9. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району і навпаки та Суперкубку.
    5.10. При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анульовуються.
    5.11. Після закінчення футбольного сезону дискваліфікація на наступний сезон розповсюджується лише на вилучених з поля футболістів, попередження, які були отримані футболістами анульовуються.
    5.12. У випадку звільнення футболіста з команди представник команди у 7-ми денний термін повинен письмово повідомити НРФФ про причину звільнення і здати квиток учасника змагань.
    5.13. Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітрів, інспектора, офіційних осіб НРФФ розглядаються на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    5.14.Футбольна команда зобов”язана виконати рішення Виконавчого комітету НРФФ у визначений термін. У випадку невиконання рішення, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні Виконавчого комітету НРФФ.
    5.15. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або правоохоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає Виконавчий комітет НРФФ, розцінюючи цей випадок як порушення даного Регламенту.
    5.16.Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї з команд залишилося менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення, якщо команда-винуватець програє. При нічийному результаті, або якщо команда винуватець виграє -  „винуватцеві” зараховується технічна поразка (-:+). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка з рахунком (-:-) , очки командам не нараховуються.   
   
    VІ. Протести.
    6.1. Представник футбольної команди зобов”язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра та інспектора матчу про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів тренера команди обов”язково фіксуються арбітром у рапорті арбітра.
    6.2. Арбітр, у випадку подачі протесту зобов”язаний терміново до 11.00 години наступного дня після матчу представити у НРФФ письмові пояснення щодо протесту.
    6.3. Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний представником команди, яка подала протест.
    6.4. Про подання протесту арбітр та інспектор матчу зобов”язаний повідомити іншу сторону.
    6.5. Команда, яка подала протест зобов”язана представити у НРФФ вичерпно вмотивовану суть протесту наступного після матчу дня до 11.00 години. В противному випадку протест на засіданні Виконавчого комітету не розглядається.
    6.6.  Протести розглядаються Виконавчим комітетом НРФФ після оплати грошового внеску у розмірі 100 гривень. Якщо протест задоволений, то 100% грошового внеску повертається команді, яка подавала протест. Неоплачені протести не розглядаються.
    6.7. Несвоєчасно подані та незафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.
    6.8. У випадку, якщо представники футбольної команди не прибули на засідання Виконавчого комітету НРФФ для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їх присутності.
    6.9. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв”язку з подіями, що мали місце у грі:
    - призначення або не призначення вільних, штрафних або
      11- метрових ударів;
    - визначення положення „поза грою”;
    - визначення виходу м”яча за межі футбольного поля та надання    
      права введення м”яча у гру;
- зараховане чи не зараховане взяття воріт;
- попередження, вилучення гравців з поля.

VІІ. Порядок оформлення заявочної документації.
    7.1. За кожну команду дозволяється заявляти не більше 30-ти дорослих футболістів та 30-ти юнаків.
    7.2. Представники футбольних команд, які будуть приймати участь в чемпіонаті та розіграшу Кубку району з футболу зобов”язані представити в НРФФ слідуючи документи:
    - заявочний лист у 2-х примірниках (встановленого зразка), завірений підписом керівника та печаткою установи, яку представляє команда, підписом представника команди та лікаря (підпис та печатка лікаря обов”язкові).
    - оригінал громадянського паспорту на кожного гравця дорослої команди;
    - фотокартки (розмір 3х4 см) на кожного гравця згідно з заявочним листом;
    - для юнаків, яким виповнилось шістнадцять років необхідно представити оригінал паспорту;
    - для юнаків, яким ще немає 16-ти років необхідно представити оригінал свідоцтва про народження та довідку з місця проживання з фотокарткою, яка завірена печаткою та підписом;
    - довідку про історію футбольної команди;
    - копію платіжного доручення про сплату колективного членського внеску ( колективний членський внесок необхідно перерахувати на розрахунковий рахунок НРФФ № 26002436960611 в Івано-Франківській філії АБ „Брокбізнесбанк”, МФО – 336882, КОД – 34231962, з поміткою „Колективний членський внесок за участь футбольної команди в чемпіонаті району з футболу сезону 2010 року та розіграшу Кубку району з футболу сезону 2010 року.
    7.3. Оформлення заявочних документів проводиться згідно затвердженого Виконавчим комітетом НРФФ графіку. Порушення футбольною командою графіку заявочної кампанії розглядається Виконавчим комітетом НРФФ.
    7.4. Гравці, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.
    7.5. Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі до заявки допускатися не будуть.
    7.6. Відповідальність за невірні дані в заявочних листах несуть тренери і керівники футбольних команд, які підписали та завірили заявочні листи.
    7.7. Дозаявка футболістів проводиться протягом сезону і припиняється:
    - у команд І-ї та ІІ-ї ліги – за три тури до закінчення чемпіонату;
    - у розіграші Кубку району – до першої півфінальної гри.
    7.8. За кожну дозаявку футболіста дорослої команди після початку змагань вноситься на рахунок НРФФ грошовий внесок у розмірі 50 гривень. Виняток становлять футболісти демобілізовані з Збройних Сил України та юнаки.
    7.9. Квиток учасника змагань є власністю футбольної команди. При переході футболіста з команди в іншу команду, квиток учасника передається в НРФФ, де видається новий квиток учасника.
    7.10. Перехід футболістів з команди в команду можливий тільки у:
    - міжсезоння;
    - між І-м та ІІ-м колом.
    Переходи дозволяються незалежно від ліг.
    7.11. У сезоні 2010 року за юнацьку команду дозволяється заявляти юнаків, які народилися з 1 січня 1992 року по 31 грудня 1995 року включно. Юнаки 1996 – 1997 років народження можуть бути заявлені тільки при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що юнак за станом здоров”я може виступати у змаганнях з футболу за старшу вікову групу. Ця довідка повинна бути завірена печаткою та підписом лікаря.
    7.13. Заявка футбольних команд – учасників чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу буде проводитися згідно графіку заявок у відділі молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації.
   
    VІІІ. Визначення місць у турнірній таблиці.
    8.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию - 1 (одне) очко, за поразку – очки не нараховуються.
    8.2. Місце команди у чемпіонаті району визначається за такими показниками, отриманими у всіх матчах:
    - найбільша кількість набраних очок;
    - найбільша кількість перемог;
    - найбільша різниця забитих і пропущених м”ячів;
    - найбільша кількість забитих м”ячів.
    8.3. У випадку рівності показників, вказаних в п. 8.2. цього розділу, у двох і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:
    - найбільша кількість набраних очок;
    - найбільша кількість перемог;
    - найбільша різниця забитих і пропущених м”ячів;
    - найбільша кількість забитих м”ячів.
    При рівності всіх показників місця команд визначаються за додатковими матчами на нейтральних полях.
    Якщо основний час закінчиться в нічию, то призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви).
    Якщо і додатковий час закінчиться в нічию, то призначається серія 11-метрових ударів.
   
    ІX. Нагородження.
    9.1. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті району серед дорослих команд І ліги присвоюється звання „Чемпіон Надвірнянського району з футболу серед дорослих команд”. Команда нагороджується грамотою, представник команди, гравці нагороджуються „золотими” медалями та грамотами НРФФ.
    9.2. Команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місця у чемпіонаті району серед дорослих команд І ліги стають „срібними” та „бронзовими” призерами чемпіонату району з футболу. Команди нагороджуються грамотами, представники команд, гравці нагороджуються відповідно „срібними”, „бронзовими” медалями та грамотами НРФФ.
    9.3. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті району серед юнацьких команд І ліги присвоюється звання „Чемпіон Надвірнянського району з футболу серед юнацьких команд”. Команда нагороджується грамотою, представник команди, гравці нагороджуються „золотими” медалями та грамотами НРФФ.
    9.4. Команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місця у чемпіонаті району серед юнацьких команд І ліги стають „срібними” та „бронзовими” призерами чемпіонату району з футболу. Команди нагороджуються грамотами, представники команд, гравці нагороджуються відповідно „срібними”, „бронзовими” медалями та грамотами НРФФ.
    9.5. Команда (юнаки+дорослі), яка зайняла перше місце у комплексному заліку серед команд І ліги стає „Чемпіоном Надвірнянського району з футболу у комплексному заліку”. Команда нагороджується Кубком, футбольним м"ячем та грамотою НРФФ.
    9.6. Команди (юнаки+дорослі), які зайняли 2-ге та 3-тє місця у комплексному заліку серед команд І ліги нагороджуються Кубками, футбольними м"ячами та грамотами НРФФ.
    9.7. Команди ІІ ліги, які зайняли 1-ше, 2-ге та 3-тє місця у комплексному заліку (юнаки+дорослі) нагороджуються Кубками, футбольними м"ячами  та грамотами НРФФ.
    9.8. Команди ІІ ліги, дорослі склади яких зайняли 1-ше, 2-ге та 3-тє місця нагороджуються відповідними грамотами, представники команд та гравці – відповідними грамотами.
    9.9. Футбольній команді, яка перемогла у розіграші Кубку району з футболу присвоюється звання „Володар Кубку Надвірнянського району з футболу” Футбольна команда нагороджується перехідним Кубком, грамотою та вимпелом НРФФ. Представник футбольної команди, гравці нагороджуються грамотами НРФФ.
    9.10. Команда-фіналіст Кубку району нагороджується грамотою НРФФ. Представник команди, гравці нагороджуються грамотами НРФФ.
    9.11. За підсумками чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу Виконавчий комітет НРФФ визначає кращого арбітра району, кращого представника команди, кращого гравця серед дорослих та юнацьких команд, вони нагороджуються пам”ятними призами та грамотами НРФФ.
   
    X. Фінансові витрати.
    10.1. Для покриття витрат, пов”язаних з організацією та проведенням змагань Виконавчий комітет НРФФ затверджує розміри колективних членських внесків для команд учасників чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу (додаток № 3 )
    10.2. Футбольні команди, які не перерахували колективні членські внески до змагань не допускаються.
    10.3. За рахунок колективних членських внесків проводяться:
    - підготовка та проведення чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу;
    - оплата відрядних арбітрам та інспекторам;
    - виготовлення та придбання нагородної, сувенірної атрибутики (кубки, медалі, вимпела, грамоти, значки, афіші, пам”ятні призи);
    - покриття інших витрат затверджених Виконавчим комітетом НРФФ.
    10.4.У випадку, якщо календарна гра не відбулася з вини однієї із команд, оплата арбітражу та інспектування здійснюється як за виконану роботу, за умови, що арбітр та інспектор прибули на місце проведення матчу.
    10.5. Витрати, пов”язані з участю команд у чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району з футболу (проїзд в обидві сторони, добові, харчування) за рахунок відряджуючих організацій.
   
   
  
Переглядів: 2263 | Додав: nrff | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
19.03.2010
1. zizu (zizu) [Матеріал]
А де додатки?? Там найцікавіше biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів