Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff

На стадіо району

Головна » 2012 » Березень » 25 » Кубок "Пролісок".На черзі-фінал!
10:44
Кубок "Пролісок".На черзі-фінал!
Шановні вболівальники, футболісти, дорогі друзі та вся футбольна громадськість Надвірнянського району!!!!!!!!!
Після обрання нового голови федерації футболу та всього складу виконавчого комітету федерації футболу, було прийняте рішення про відновлення передсезонного турніру Пролісок!!!!!! Цей турнір проводиться для того, щоб команди перевірили свої сили перед сезоном, намітили плани на майбутнє, збалансували склади команд .
Згідно плану вирішили проводити турнір в три етапи:
1 етап - з магання в групах згідно територіально принципу;
2 етап – змагання в під групах (переможці 6-ти груп) згідно жеребкування;
3 етап – фінал турніру;
Було прийняте рішення про розподіл всіх учасників змагань на 6 груп згідно територіального принципу, таким чином:

1 група(с.Цуцилів)

Цуцилів 1:2 Тисменичани
Тисменичани 3:0 Волосів
Цуцилів 1:1 (по пен.5:4) Камінне
вийшла з групи команда Тисменичан

2 група(с.Лісна Тарновиця)

Назавизів 1:2 Перерісль
Фитьків 2:0 Лісна Тарновиця
Перерісль 4:0 Фитьків
вийшла з групи команда Переросля

3 група(с.Середній Майдан)

Середній Майдан 2:2(по пен.4:5) Парище
Гаврилівка 3:0 Верхній Майдан
Гаврилівка 0:6 Парище
вийшла з групи команда Парищ

4 група(с.Фитьків)

Зелена 0:7 ФК"Битків"
Пасічна 0:2 "Нафтовик"Битків
Пнів 0:5 ФК"Битків"
ФК"Битків" 0:2 "Нафтовик" Битків
вийшла з групи команда "Нафтовик"Битків

5 група(с.Стримба)

Стримба 0:0(по пен. 4:2) Гвізд
Лоєва 0:3 Молодків
Стримба 3:3(по пен. 4:5) Молодків
вийшла з групи команда Молодкова

6 група(смт.Ланчин)

Ланчин 0:1 Красна
Саджавка 1:1 Красна (по пен. 4:1)
вийшла з групи команда Саджавка

Змагання в групах пройшло на високому рівні, футбольні поля відповідали всім вимогам, був забезпечений належний рівень арбітражу, в найбільш напружені групи були відправлені інспектори!!!! Були виявлені переможці груп, які згідно жеребкування розділенні на дві підгрупи:

1 підгрупа (матчі в с.Перерісль)
Тисменичани,Перерісль,"Нафтовик"Битків

Арбітри: Я. Кепещук, М. Ерстенюк, П. Романюк

"Нафтовик"Битків 1:1 Перерісль
"Нафтовик"Битків 1:1 Тисменичани
Тисменичани 1:4 Перерісль

2 підгрупа (матчі в с.Саджавка)
Молодків,Парище,Саджавка

Арбітр: В. Струк

Саджавка 2:1 Парище
Саджавка 3:0 Молодків
Молодків +:- Парище

Особлива подяка господарям підгруп за відмінну підготовку полів, забезпечення мед персоналу та забезпечення громадського порядку на стадіонах. Також подяка арбітрам за відмінний арбітраж.
Попереду нас чекає Видовищне дійство:

ФІНАЛ
Кубок «Пролісок»
ФК Перерісль (с. Перерісль) – ФК Прут (с. Саджавка)

25 БЕРЕЗНЯ,14:00 с. КАМІННЕ


Цей турнір вже показав що села готові до футболу, хочуть дивитися футбол та з нетерпінням чекають початку футбольного сезону. Надвірнянщина після перерви знову стає футбольним районном, а надвірнянська федерація обіцяє навести лад в футбольному господарстві району та стверджує, що цей турнір не буде одноразовим, протягом сезону обіцяємо провести не тільки чемпіонат та кубок, а й провести багато турнірів під егідою федерації футболу. Надалі федерація керуватиметься принципами: чесності, справедливості та рівності, ми цінуватимемо права кожної команди кожного футболіста, вболівальника та представника команди. Обіцяємо приймати тільки чесні та справедливі рішення, а також бажаємо, щоб доля переможців вирішувалась на футбольних полях району, а не в кабінетах федерації футболу. Ми повинні відійти від практики перегравання матчів, вирішення матчів шляхом технічної перемоги, чи поразки. Вважаю що всі спірні питання повинні вирішуватися до матчів, а в кінці матчу вболівальник буде мати результат, який не буде оскаржений, і не дивуватиметься - що його команда переважно виграє, але не зважаючи на це знаходиться на дні турнірної таблиці
Вірю в чесність та справедливість кожного представника команди, футболіста, арбітра та вболівальника!!!!!
Знаю ми зможемо збудувати футбольний район європейського взірця, де кожен цінуватиме свого суперника, сповідуватиме принципи рівності та чесності!!!!!
А це ми зможемо зробити тільки згуртувавшись, заради однієї мети – ВИДОВИЩНИЙ ФУТБОЛ!!!!!!!

З повагою заступник голови НРФФ
Михайло Рубінський
Переглядів: 1019 | Додав: rie | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
20.03.2012
4. Михайло (rie) [Матеріал]
Дуже дякую за побажання!!!!! На рахунок того що звинувачувати у всіх прорахунках попередню владу - не красиво - цілком погоджуюся!!!!!!! Але всім відомо, що колишнім керівництвом федерації було допущено деяких прорахунків. Щесно кажучи з деякими людьми із колишнього керівництва федерації хотілося би працювати і сьогодні, і їх відсутність у федерації є великою втратою для футболу надвірнянщини!!!!!! Дуже просто критикувати стару владу і списувати на неї всі броблеми, а от доказати свою професійність, чесність і порядність набагато важще, особисто я вважаю, що ми не повинні критикувати стару владу, а наводити лад у футболі надвірнянщини, сподіваюся що моя позиція буде підтримана Головою федерації та всіма членами виконавчого комітету федерації футболу.

20.03.2012
3. Andriy (Andriy) [Матеріал]
Приємно бачити активну роботу федерації. Бажаю новообраним керівникам якомога довше зберігати заданий темп і не схилятися перед труднощами, критикою та викликами, які траплятимуться під час роботи.
Приємно, що є реакція і на зауваження вболівальників. Єдине, що не зовсім красиво - це звинувачувати у всіх проблемах попередників.

У будь-якому випадку - успіхів!

19.03.2012
2. Михайло (rie) [Матеріал]
На рахунок поля в Ланчині особливих зауважень не було!!!!! Принаймі жодна із команд не зверталася з цими зауваженнями... Проблеми які є в Ланчині мені відомі, але на скільки я бачу новий спортивний інструктор серйозно взявся за роботу, яка повністю не виконувалася колишнім інструктором, крім того там є допомога збоку заступника селичного голови, члена виконкому федерації пана Дячука. Будемо надіятися, що в такому великому селищі нарешті налагодиться футбольне господарство.
По другому питанні з арбітражом проблеми дуже серйозні, і на рахунок цього ніхто спорити не буде, чесно кажучи дуже не легко буде вирішити це питання оскільки стара влада федерації футболу заборгувала не малі суми нашим арбітрам, буде дуже важко повернути довіру арбітрів до федерації, але для вирішення цього питання ми вже зробили перший крок створивши не залежний суддівський комітет. Якщо вже називати речі своїми іменами я так зрозумів, що в коментарі йде справа про пана Струка. Так його поведінка на полі мені знайома ще з часів роботи помічником інструктора та інструктором в с. Перерісль. Як арбітр він не поганий, але його постійні спори та розмови з футболістами, представниками, вболівальниками є не припустимими, не зважаючи на це він був обраним в комітет арбітрів. Ми не можемо втручатися в роботу арбітрів, але рекомендація на рахунок роботи на футбольних полях таки буде данна!!!!!!!!

19.03.2012
1. Вася [Матеріал]
Шановний автор цієї статті - велика подяка Вам за цю статтю. Все супер. Ми всі за розвиток нашого районного футболу. Але мене вразила одна фраза: "Особлива подяка господарям підгруп за відмінну підготовку полів" - прошу поспілкуватись з командами, які грали в смт. Ланчині 11 березня, а також представника федерації, який мав би бути присутній, по логіці, на цьому видовищі, як Ви говорите. А на рахунок суддів - до чесного суддівства нам в районі ще дуже далеко. Можете спитати центрального суддю на полі в матчі 18 березня Саджавка - Молодьків, що він там творив, але не там то було, Саджавка є Саджавка. Після першого тайму, у матчі Саджавка - Молодьків одному з найактивніших футболістів ФК "Прут" суддя відповів: "Ви забийте, а не розказуйте тут". І на це в другому таймі команда "Прут" йому відповіла... Але чому так має бути... Я був особисто на декількох матчах, де були також присутні ФК "Прут", а також цей суддя. Я би попросив керівництво федерації нашого районного футболу попрацювати над питанням нашого суддівства, бо там результати дуже невтішні. Я розумію, що всі помиляються, але коли суддя виходить на поле та на початку матчу починає розказувати хто є хто, повірте це не є питання судді, які він мав би вирішувати, а коли стосується питань на полі то він або не бачить, або не хоче бачити... Вибачте можливо в деяких моментах я був жорстокий, але це так з боку й виглядає... Я так як і Ви за чесний і справедливийфутбол...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів