Головна » 2010 » Червень » 21 » «Юріїв день» у Фитькові.
00:48
«Юріїв день» у Фитькові.
  Сокіл Фитьків-"Смерічка"Лоєва
юнаки 5:2 (Дутчак А. 20,Гавриленко С.29,Дмитрук М.35+1,Балабан М.55,63 - Цюрак Б.40,Ленько О.53,),на 66 хв В.Дереш("Сокол") не реалізує пенальті

дорослі 7:1 (
Дмитрук Ю.5,35,86,Яніцький Ю. 18,41,Попович Ю.57,Дмитрук М.59 (п) - Олінчук В.63) на 88 хв вилучення Гречанюк А.("Сокіл"),"Смерічка" не реалізує пенальті.

Назву для звіту запропонували місцеві вболівальники, що є свідченням щирого задоволення від пережитих емоцій. Зрештою, ігровий день і справді виявився доволі вдалим для господарів. Вболівальникам завжди приємно спостерігати результативну гру своїх улюбленців…а тут 15 голів за день – приємно!
   Ігровий день розпочали юнаки. Слід зазначити, що місцеві юнаки серйозно налаштовувались на поєдинок, тому напередодні – в суботу – капітан команди Василь Дереш зібрав хлопців на тренування, провівши тактико-технічні заняття; визначились зі складом і тактичною схемою гри. До команди приєднались Михайло Балабан і Андрій Дутчак, відновились після травми Василь Максімко і Юрій Балабан. Господарі готувались «дати бій» одноліткам з Лоїви (суперник знаходився на третьому місці, а господарі поля – на другому). Склад команди:
Василь Максімко, Юрій Балабан, Ростислав Сагайда, Степан Попович, Мирон Дутчак (Іван Нарожняк, 67), Михайло Балабан, Андрій Дутчак, Денис Середюк (Іван Багрійчук, 67), Степан Гавриленко (Степан Приймак, 47), Мар’ян Дмитрук, Василь Дереш.
Поєдинок розпочався загалом рівною грою, за винятком рвучких проходів Дереша на ворота і дальніх ударів суперника. Обидві команди грішили помилками – господарі в центрі, гості в захисті, і лише фатальне невезіння капітана господарів утримувало нічийний рахунок. Хоча до 20-ї хвилини перевага «соколят» вже була відчутною завдяки злагодженим діям Михайла Балабана і Андрія Дутчака в центрі і старанням активних крайніх вінгерів Дениса Середюка і Степана Гавриленка, котрі щедро обдаровували нападників передачами. Але забив центральний півзахисник Андрій Дутчак на 20 хвилині після чудового пасу Василя Дереша зліва, Андрій замкнув в дальню «дев’ятку» - 1:0. Зрозумівши, що успіх приходить від флангових атак, господарі акцентують увагу саме на них. Зокрема, приємно відзначити лівого захисника Ростислава Сагайду (хлопець прибавляє з кожним матчем), котрий не раз розпочинав атаку господарів саме пасом безпосередньо на Дениса Середюка – лівого хава, а Денис підключав до гри і Дереша і Дмитрука Мар’яна. Так народився другий гол на 29 хвилині. Денис відпасував на вихід Дерешу, Василь передав в штрафну на Мар’яна, Мар’ян далі на правий фланг, де Степан Гавриленко потужним ударом з 12 метрів забиває свій перший гол в кар’єрі гравця – 2:0. Характерно, що на цей момент господарі поля володіли абсолютною ініціативою і могли ще не раз відзначитись (особливо близькими до успіху були нападники – Василь Дереш і Мар’ян Дмитрук), але не вистачало везіння (особливо Дерешу). І все ж нагадав про себе Мар’ян Дмитрук, адже він кращий бомбардир команди. На 35+1 хвилині матчу Василь Дереш невідпорно пробив по воротам зліва, але воротар якимось дивом парирував удар, м’яч потрапляє до Мар’яна Дмитрука, а Мар’ян таких варіантів не втрачає – 3:0. Далі була перерва…а по перерві «холодний душ» від лоївських однолітків. Видно, що серйозна бесіда відбулася в команді на перерві. 40 хвилина – груба помилка центральних захисників господарів і Богдан Цюрак, вийшовши сам-на-сам не залишив шансів Василю Максімку – 3:1. До 53 хвилини точилась рівна гра з незначною перевагою гостей – таке враження, що господарі увірували в перемогу, але забули, що матч триває 70 хвилин. На 53 хвилині гол-близнюк попереднього забиває Олег Ленько. Груба помилка Михайла Балабана позволила Олегу вийти сам-на-сам з воротарем – 3:2. Щойно господарі розвели м’яч з центра поля, провели блискавичну атаку на вістрі якої був Василь Дереш…атака завершилась правом на кутовий, котрий подав Дереш і…саме на голову…Михайла Балабана – 4:2. Михайло не заспокоївся і на 63 хвилині сотворив справжній футбольний шедевр. Отримавши короткий пас від Дениса Середюка на лівій бровці…Михайло з розвороту правою ногою по дузі відправляє м’яч в дальню «дев’ятку» під саму хрестовину…і це з 30 метрів. Михайло Балабан – 5:2. 65 хвилина – Дереш виходить сам-на-сам і…з 5 метрів в перекладину. На 66 хвилині господарі отримали право на пенальті…пробити взявся Дереш, але (автор не вірить в будь-яку «бісовщину», але Василю просто фатально не фартить) м’яч відбиває воротар. Фінальний свисток арбітра Насадюка Романа Івановича фіксує 5:2 на користь «соколят». Як на мене, ще десь зарано робити позитивні висновки про прогрес у грі «соколят», але принаймні є і результат, і малюнок гри з’являється. Зрештою, і гольовий бар’єр у два голи перейшли. Приємно тішить Мар’ян. Дереш, зрозумівши, що не йде м’яч від нього, відзначився як асистент. Констатуємо появу певної мудрості в діях місцевих юнаків і це заслуга вольових якостей гравців (детальніший аналіз і оцінку гри кожного гравця команди читайте на власному сайті команди www.fcfutkiv.at.ua у вівторок-середу).
Дутчак Андрій "Сокіл"Фитьків

Гавриленко Степан "Сокіл"Фитьків

Дмитрук Мар"ян "Сокіл"Фитьків

Цюрак Богдан "Смерічка"Лоєва

Ленько Олег "Смерічка"Лоєва

Балабан Михайло "Сокіл"Фитьків

Дорослий склад фитьківського «Сокола» демонструє неабияку стабільність як у грі, так і в результаті. А найголовніше – хлопці тішать вболівальників результативною грою. Склад команди:
Роман Янцюк, Богдан Магеровський, Мирон Балабан (Василь Катридж, 46), Андрій Гречанюк, Андрій Ерстенюк, Мирон Дмитрук, Юрій Попович, Микола Пекарук, Володимир Балабан, Юрій Яніцький, Юрій Дмитрук.
Господарі залишились вірними своїй звичній тактиці – гра в короткий пас, швидкий гол і абсолютний контроль гри напротязі матчу. Крім того, позиційний підбір гравців і реальні лідери: атаки Яніцький і Юрій Дмитрук, лідери центра поля Мирон Дмитрук і Юрій Попович, злагоджені дії захисту і класний воротар Роман Янцюк…що ще треба команді…хіба психологічної стійкості до кінця сезону.
Поєдинок розпочався з масованих атак господарів, і на 5 хвилині матчу Юрій Дмитрук, отримавши пас від Юрія Поповича чітким ударом відкриває рахунок – 1:0. Активністю відзначаються Микола Пекарук і Володимир Балабан – крайні півзахисники команди, вони регулярно постачають нападників передачами…і одна з таких комбінацій дає необхідний результат. На 18 хвилині Володимир Балабан справа виводить нападника Юрія Яніцького пасом в штрафний майданчик, а Юра не розчарував партнера – 2:0. До середини першого тайму господарі всеціло контролювали перебіг подій і на 35 хвилині відзначається Юрій Дмитрук – Мирон Дмитрук філігранним пасом врозріз виводить Юрія на ліву половину штрафного майданчика, Юра проходить метрів п’ять і потужно б’є лівою в ближній від воротаря кут воріт – 3:0. На 41 хвилині прийшла черга забивати Юрію Яніцькому. Комбінацію розпочав Юрій Дмитрук пасом на Пекарука, той на Яніцького в штрафний майданчик, а Юра в один дотик метрів з 10-11 в дальній кут воріт – 4:0. Перший тайм на одному диханні.
В другій половині зустрічі приємно вразили гості. Склалося враження, що гості прокинулись від шоку. Хоча, на мою думку, активність гостей пояснюється тим, що повноваження лідера команди взяв на себе Завадський Василь Васильович. Відверто вразили мудрі філігранні передачі Василя Васильовича на різні дистанції, особливо на технічного Василя Олінчука. Не пропусти «Смерічка» в першому таймі чотири голи, і хто знає, чим би закінчився поєдинок. Щоправда, налаштування місцевих гравців на результат було більш ніж серйозне. Так на 57 хвилині Мирон Дмитрук відзначив позиційний «розрив» між переднім захисником і центральним хавом суперника. Саме туди врозріз на правий кут штрафної і був надісланий пас – на Юрія Поповича. Юра пройшов декілька кроків і метрів з 12 пробив сильно і точно – 5:0. На 59 хвилині за порушення правил проти Юрія Дмитрука було призначено пенальті, котре чітко реалізував Мирон Дмитрук – 6:0. Після цього хвилин на 20 встановилась перевага гостей, особливо відзначався саме Завадський В.В. Саме він розпочав гольову атаку гостей на 63 хвилині, а гол забив Василь Олінчук, після того як Роман Янцюк парирував удар справа а Василь добавив у ворота – 6:1. І все ж останнє слово було за Юрієм Дмитруком. Він оформив перший в сезоні хет-трик на 86 хвилині – швидкий розіграш штрафного і Юра метрів з 18 направляє «шкіряного» прямісінько в кут воріт – 7:1. Це не значить, що Лоїва заспокоїлась!!! 88 хвилина – Олінчук виходить сам-на-сам і…захисник «Сокола» Андрій Гречанюк ударом ззаду по ногах зупиняє атаку – пенальті і вилучення Андрія. Чому пенальті не пробив Завадський? Він би забив 100%!!! А так продемонстрував свою майстерність Роман Янцюк – він відбив пенальті. 89 хвилина – Завадський пробив штрафний метрів з 25 – точно під перекладину, але знову на висоті був Роман Янцюк. В результаті – 7:1.

3. Писклинець Роман Дмитрович (wert) [Матеріал]
Дай Бог, щоб до кожного учня так ставився ВЧИТЕЛЬ як Ви Іване Васильовичу до мене. Ми з хлопцями Вас не підведемо!!!

21.06.2010
2. Д . І . В . (Sokil) [Матеріал]
Шановний Роман Дмитрович! Вже вкотре дякуємо за статтю і Вашу працю ... Дай Вам Боже здоров'я та наснаги! heart А для тих хто читав цю статтю хочу пояснити, що такий заголовок статті автор вибрав тому, що із 7-ми голів забитих дорослим складом "Сокола" - 6 голів забили футболісти, що носять ім'я Юрій. applause cranky

21.06.2010
1. Писклинець Роман Дмитрович (wert) [Матеріал]
Юрій Дмитрук - найкращий гравець ІІ ліги в сезоні 2010. На даний час сумніву не виникає - 11 голів у 4 матчах, відзначається і як асистент...