<

на сайт заходили nrff

Головна » 2012 » Червень » 7 » ФК"Вільхівка" 2:2 ФК"Ланчин".Очима рожнятівців+відео
08:42
ФК"Вільхівка" 2:2 ФК"Ланчин".Очима рожнятівців+відео
Команда ФК"ВІЛЬХІВКА"за час свого 33 літнього існування не часто брала участь в турнірах такого гатунку.Перший останній раз коли вільхівчани брали участь в розіграші  кубка області серед колективів "Колос" минуло вже 18 років.Теперішнє покоління  навіть не пам"ятає таких матчів.Влітку 1994 року команда "Колос"Вільхівка - таку тоді назву носила, розпочалу свою дуель також першим матчем вдома проти команди Саджава з Богородчанського району.Той матч завершився нульовою нічією.На матч відповідь команда не поїхала  і таким чином зійшла  змагань.Мунулого  року зайнявши друге місце в  другій  лізі ввійшла до когорти сильніших команд району.Старт цього сезону  виявився невдалим програвши кубкову дуель з ФК"КАМІНЬ" в чемпіонаті  пять турів поспіль зазнали поразки і в турнірній таблиці  твердо засіли в низах .Проте незважаючи на невтішні результати бажають  грати у футбол,і коли випала така можливість зіграти  на такому рівні-не можна було відмовитися.Добре підсиливши  склад подали  заявку на участь в турнірі  тим самим зробивши свято футболу серед робочого дня для активних любителів цього виду спорту.На сьогоднішний матч, не зважаючи на те ,що два дні не припинявся йти дощ  і перед самим матчем також проходили пориви дощу багато вболівальників прийшло подивитися  на протистояння  двох команд ,які  в кубку області самотньо представляють свої райони Рожнятівський і Надвірнянський.
Матч розпочався на 50 хлилин  з запізненням гості команда ФК"ЛАНЧИН" довго не змогла найти ,як приїхати до Вільхівки.Коли матч розпочався першими пішли в атаку господарі .І  на 10 хвилині  добру нагоду втратив капітан  господарів Іван Матуляк  ,який не зміг прострілити ворота суперника після подачі з права від Миколи Семковича. Пізніше  три кутові ,які заробили господарі  не принесли результату .Декілька раз Матуляк Іван старався втекти від захисників по лівому краю -безуспішно.Оди випад гостей привід до штрафного удару в сторону наших воріт з правої сторони.Мяч після удару футболіста з ФК"ЛАНЧИН пройшом мимо воріт.Багато проблем завдавав вільхівський команді правий  нападаючий  під №9 який ввесь час втікав від захисників. Так після чергових кутових ударів  для вільхівської команди  помилка в підборі призвела до того що лівий півзахисник дав прострільну діагональ на свого нападаючого ,який втік від  захисників Дутки Дмитра і Дмитришина  Василя,де пізніше  Дмитру нічого не залишалося як порушити правили проти свого суперника.Штрафний удар воротар відбив перед собою де на добиванні спритнішим виявився 10 номер  гостей і розтріляв воротаря впритул.0-1 це  сталося  на 24 хв першого тайму.
                       Перший гол ФК"ЛАНЧИН"  в матчі ФК"ВІЛЬХІВКА"-ФК"ЛАНЧИН"
Отримавши перевагу в рахунку суперникики заграли спокійніше  і впевненіше.Ще декілька моментів змарнували господарі і перший тайм так завершився з рахунком 0-1 на користь гостей команди ФК"ЛАНЧИН"

В другому таймі малюнок гри не змінився ФК"ВІЛЬХІВКА" а такувала  а гості гостро відповідали котрвипадами .Всі ці атаки  призвели до чергового кутового  після подачі якого,  удару Кулика Романа рахунок став 1-1.йшла  58 хвилина.В господарів зявилася надія  на позитивний результат.В той час  гості провели  дуплетами три  заміни підсиливши  гру.І після  непорозуміння коло штрафної захисник  загубив гравця який  щосили пробив під праву поперечину воріт.Супер гол воротар тут нічого незміг зробити.Забитий гол за 17 хвилин до завершення матчу не знітив господарів ,які через декілька хвилин а  точніше  79 хвилині на випередження зіграв капітан господарів  і зрівняв рахунок 2-2.

Другий гол ФК"ВІЛЬХІВКА" 2-2
Залишалося більше 10 хвилин окрилені успіхом і підганяючи своїми вболівальниками(які до речі були мало активними в матчі) пішли забивати третього гола ,який їм полегшував долю у виїзному матчі.Дуже близько вони були до цієї історичної перемоги.На 90 хвилині захисники  збивають у своїм штрафнім майданчику 55 номера Кулика Романа  арбітр ставить точку,гості не сперечаються.До мяча підходить капітан Іван -удар ,штанга виручає суперника.
                                                   Незабитий пенальті ФК"ВІЛЬХІВКА"

Рахунок незмінився 2-2.Свисток судді  зафіксував бойову нічію,яка є трохи на користь команди ФК"ЛАНЧИН",яким вдома  досить зіграти також в нічию меншу ніж 2-2.Тяжко буде в гостяк команді ФК"ВІЛЬХІВКА" і хоча б й забили пенальті .Проте  вільхівчани надіються на позитивний результат  в гостях .На матч відповідь має бути основна надія Вільхівка-Орест Атаманчук.

Після матчу 6 червня 2012 року

РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

rrff.at.ua
Переглядів: 2208 | Додав: nrff | Теги: ФВСТКолос, ФК Ланчин, Кубок області, ФК Вільхівка | Рейтинг: 0.0/0