Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0

на сайт заходили nrff

На стадіо району

Головна » 2012 » Квітень » 23 » ФК «Битків» – ФК «Калуш» - 0:2. Дали урок дебютанту
08:43
ФК «Битків» – ФК «Калуш» - 0:2. Дали урок дебютанту

ФК «Битків» (Битків) – ФК «Калуш» (Калуш) - 0:2 (юнаки 0:1)

4 тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

22 квітня 2012 м. Надвірна, стадіон «Нафтовик», +16°С, 400 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Садловський Михайло (м. Тисменниця)

Асистенти: Гулій Любомир і Геник Ігор (обидва – м. Коломия)

Резервний арбітр: Козланюк Микола (м. Косів)

ФК «Битків»: Котовус Іван, Логажевський Богдан, Угринчук Василь, Рудейчук Іван, Жуков Мар'ян (Лахоцький Ігор, 32), Боднар Андрій, Семанюк Володимир, Мотрук Василь (Максимюк Тарас, 30, Іванюк Михайло, 71), Мартинюк Михайло (Лавринович Василь, 78), Андрусяк Олег (Ломпас Андрій, 62, Косило Назар, 76), Максим'юк Іван (К)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Мандрик Володимир, Олевич Ярослав, Третяк Роман, Ляхович Михайло, Мельник Орест (Салаш Андрій, 84), Боднар Олег (Драган Назар, 80), Рибатчин Андрій, Сондей Іван (Микуляк Ярослав, 46), Король Андрій (К) (Савчин Василь, 67) , Стовбан Любомир (Петрук Назар, 84)

Голи: Третяк Роман (7), Стовбан Любомир (83)

Попередження: Боднар Андрій (73) – Мандрик Володимир (40), Рибатчин Андрій (88)

Вперше в своїй історії калушани зустрічались з однією з наймолодших за віком команд області і дебютантом турніру ФК «Битків». Матч бу також цікавий ще й тим, що битківців нещодавно очолив Віктор Поптанич – тренер, котрий виховав найдорожчого на цей час футболіста Галичини Ігоря Худоб'яка, гравця львівських «Карпат» і збірної України.
Розпочали суперники свій поєдинок практично без розвідки, і така гра тривала до сьомої хвилини, коли ФК «Калуш» отримав право на штрафний удар в 25-ти метрах від воріт. Орест Мельник пробив з відскоком в дальній кут воріт, голкіпер невдало відбив м'яча перед собою і на добиванні першим виявився Роман Третяк. Калушани повели 1:0. Подібний епізод трапився незабаром на 15-й хвилині, коли здалеку наносив удар Михайло Ляхович. Знову невпевнено зіграв Іван Котовус, який ще в минулому сезоні захищав кольори ФК «Сваричів», і м'яч ледь не перелетів через нього у сітку воріт господарів.
Пропущений гол дещо спантеличив гравців з Биткова, і вони ще довгий час не могли прийти до тями. Калушани постійно контролювали м'яч і почали насідати на ворота Котовуса, раз-по-раз створюючи небезпечні моменти. Оговтались господарі десь в другій половині першого тайму і примітивними закидами в штрафний майданчик калушан намагалися застукати зненацька оборонців і воротаря. І вони створили, можна сказати з нічого, два голеві моменти після виконання стандартів, та в обох випадках на місці був Богдан Кузів.
По перерві постійно варіюючи зі складом наставник битківців намагався відповісти хоч якимись контраргументами на гру калушан, та знайти оптимальний варіант йому так і не вдалося. Вихід Василя Савчина у гостей ще більш загострив лівий фланг калуської атаки, з яким господарі не могли впоратися. На 70-й хвилині зобов'язаний був збільшувати рахунок Андрій Рибатчин, котрого фірмовим пасом з глибини поля на побачення з голкіпером вивів Орест Мельник, але на цей раз Котовус врятував свої ворота. Та все закінчилось, коли Любомир Стовбан отримав м'яч перед штрафним майданчиком, розвернувся і з лівої наніс прицільний удар під поперечину воріт – 2:0.
Кінцівку матчу битківці вже просто догравали, бо хоч щось протиставити гостям вони так і не змогли, а калушани дали дебютантам предметний урок футболу.