Головна » 2009 » Липень » 9 » Феєрія голів у ЛІСНІЙ ТАРНОВИЦІ
00:59
Феєрія голів у ЛІСНІЙ ТАРНОВИЦІ
У неділю 5 липня «ЛІСТЕР» приймав вдома команду «Сокіл» Фитьків.
Першими розпочали юнаки. З перших хвилин матчу ініціативою заволоділи господарі поля. Півзахисники команди вдало комбінували в центрі поля, а на вістрі атаки активно проявляли себе нападники. Врешті-решт ці атаки призвели до логічного голу. На 14-й хвилині матчу кращий бомбардир команди «ЛІСТЕР» - Андрій Михайлюк вдало прийнявши м’яч на лінії штрафного майданчика гостей, обіграв захисника і невідпорно пробив у лівий від воротаря кут воріт, практично не залишивши шансів останньому (1:0). Після забитого голу гра зрівнялась. Півзахисники гостей активізувались і без надмірних зусиль доводили м’яча до нападників. Варто відзначити дії півзахисника «Сокола» - Середюка Володимира, який активно проявляв себе впродовж всього матчу. Під кінець першого тайму ініціативою заволоділи вже гості. Вони більше атакували не даючи господарям великих шансів на контратаки. Спочатку хтось з гравців команди Фитькова небезпечно пробив, але у цьому моменті головним героєм став воротар, який в карколомному стрибку перевів м’яча на кутовий. І на останній хвилині першого тайму гості все-таки забили. Після подачі півзахисника гостей вдало зорієнтувався в штрафному майданчику господарів Дмитрук Мар’ян. Прийнявши м’яч на груди, він пробив сходу, зрівнявши рахунок у матчі (1:1).
Другий тайм знову розпочався з атак господарів. Вони гарно комбінували, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперників. На 48-й хвилині матчу після передачі Ігоря Огерука з центра поля невдало зіграв на виході воротар гостей і цим скористався все той же Андрій Михайлюк, який в красивому підкаті забив свій 13 м’яч у чемпіонаті (2:1). На цьому атаки футболістів команди «Лістер» не закінчились. На 60-й хвилині матчу команда здійснила черговий наступ в карний майданчик гостей. Після навісу півзахисника господарів Віталік Андріїв в один дотик п’яткою переправив спортивний снаряд в район одинадцятиметрової позначки, де в цей момент перебував Мар’ян Качанюк. Прийнявши м’яч він красиво пробив, зробивши рахунок матчу 3:1. Після третього забитого голу гравці «Лістера» заспокоїлись. Гра перейщла в більш спокійний темп. І в самому кінці матчу Володимир Середюк все-таки забив м’яч у ворота господарів, зробивши рахунок 3:2. Цей рахунок і став остаточним рахунком матчу.
На матч дорослих складів кількість глядачів збільшилась. Це і не дивно, адже вболівальники вже давно чекали першої перемоги «Лістера» у сезоні, тим більше - гра цих суперників завжди викликала і виликатиме інтерес вболівальницької аудиторії. Не встигли команди як слід розігратись, як молодий нападник гостей Юрій Дмитрук скориставшись помилкою воротаря на виході, «парашутом» забиває у ворота господарів вже на 3-ій хвилині матчу. Після цього відразу почулось між вболівальниками Лісної Тарновиці, що їхні улюбленці знову не досягнуть позитивного результату. Але не тут то було. Кульмінація поєдинку була попереду. Пропущений м’яч лише завів господарів поля. Вони почали небезпечно атакувати раз за разом пробиваючи по воротах. Правда хороше оборонявся захист «Сокола» та воротар діяв впевнено. Але все ж таки господарі зуміли зрівняти рахунок. На 29-й хвилині після подачі кутового це зробив Василь Созанський, вдало пробивши головою. Через 2 хвилини господарі знову забивають. Цього разу відзначається Михайло Балюк, пробивши з ходу. Пізніше в одному з небезпечних моментів біля воріт гостей травмувався воротар Іван Криска. Замість нього вийшов резервний воротар надвірнянського «Бескиду» Роман Янцюк. Після цього гра пішла на зустрічних курсах. І вже через 7 хвилин після пропущеного голу «Сокіл» зрівнює рахунок. Відзначився Дмитрук Мирон. Після голів гра тільки пожвавлювалась, від чого вболівальники були в безмежному захопленні. На 44-й хвилині Василь Крук прийнявши м’яч в 25-30 метрах від воріт суперника здійснив неперевершений удар, якого не чекав ні воротар суперників, ні інші гравці, як свої так і чужі, ні вболівальники, зробивши рахунок 3:2 на користь команди «ЛІСТЕР». Тільки футболісти Фитькова розіграли м’яча, як вже встигли зрівняти рахунок. Після удару все того ж Мирона Дмитрука знову здивував голкіпер господарів. Здивування це не було позитивним для господарів та їх вболівальників(3:3). Після цього команди пішли на перерву. На 2-й тайм господарі здійснили заміну воротаря (оскільки резервного воротаря не було - в ствір воріт став польовий гравець Богдан Клюфінський). Другий тайм розпочався більш спокійно. Команди діяли обережно. На 62-й хвилині матчу за грубий фол захисник гостей Пилип’як получив другу жовту карточку, яка автоматично перетворилась на червону, за що він був змушений покинути поле. Це далось взнаки. Господарі відчули себе більш впевнено. Почали гостріше атакувати. І на 73-й хвилині Михайло Балюк забиває ще один м’яч у ворота гостей (4:3). Після пропущеного голу «Сокіл» не став діяти більш впевнено, як це було в 1-му таймі. На 80 хвилині матчу Ігор Гальчак, який тільки-но вийшов на заміну, прийнявши м’яч за межами карного майданчику суперників гарматним пострілом забиває 5 м’яч своєї команди. Воротар в цьому моменті навіть не встиг поворухнутись (5:3). Здавалось рахунок до кінця матчу вже не зміниться, але на 87-ій хвилині Василь Гайдаш технічно обігравши 2-ох гравців «Сокола» відкидує м’яч Ігорю Гальчаку, і той з лінії штрафної записує на свій рахунок дубль в цьому матчі (6:3). Був і не досить приємний епізод матчу. Коли вже йшов додатковий час, центральний захисник команди гостей Богдан Магеровський навмисно вдаривши суддю м’ячем – отримує червону карточку. Буквально після цього суддя дав фінальний свисток. Перша перемога дорослої команди «Лістер» в цьому сезоні. Важка, але дуже красива, яка залишила масу позитивних емоцій в душі вболівальників.
Переглядів: 1447 | Додав: garik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 9
10.07.2009
9. Ігор (garik) [Матеріал]
Дякую! А на рахунок суддівства не можу не погодитись...

10.07.2009
8. Писклинець Роман Дмитрович (wert) [Матеріал]
Арбітр матчу Михайло Антонович Зеленевич продемонстрував надзвичайно низький рівень суддівства. Судив невпевнено, повільно реагував на порушення правил. Загалом, сам спровокував конфліктну ситуацію в кінці матчу своїми невпевненими діями. А Тарновиця дійсно продемонструвала характер. Вітаю, Ігор!

10.07.2009
7. Andrij [Матеріал]
Ігор , та я жартую , ти таки НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ !!!!