на сайт заходили nrff

Головна » 2009 » Червень » 17 » ГАВРИЛІВКА-ПАРИЩЕ. Чи потрібні нам легіонери???
10:11
ГАВРИЛІВКА-ПАРИЩЕ. Чи потрібні нам легіонери???
На стадіоні в селі Гаврилівка у неділю зібралось багато глядачів, які хотіли побачити хороший футбол у виконанні своїх улюбленців. Ці сподівання втілилися у грі юнацької команди, які виграли з рахунком 3:0.
І от на стадіон вийшли команди дорослих. З самого початку гри було видно що команда села Парище була настороєна по боєвому "вмерти- але виграти", що було не сказати про команду села Гаврилівка. В їхніх діях було видно "флєгматичність", а також задиркуватісь "вони з ж Івано-Франківська". Запалу вистачило на декілька хвилин, після того як півзахисник Парищ Олег Глинчак забив два голи, у двоборстві вигравши у захисників. Команда Гаврилівки пішла в наступ, але захисники гостей з легкістю відбивали навали господарів. Після спірного моменту коли головний суддя зарахував сумнівний гол з офсайду, який забив нападаючий Ігор Микитюк, команда Гаврилівки почала діяти дуже грубо, але незважаючи на це суддя тримався осторонь не роздаючи на ліво та направо карточки. З рахунком 0:3 команди пішли на перерву...... Другий тайм почався з атак господарів, і вони відквитали один гол, та тільки гості розвели "круглого" як оборона та воротар комади села Гаврилівка припустилися помилки і Богдан Катрич у пусті ворота забиває четвертого м'яча. За декілька хвилин "сольний прохід" зробив той таки ж Ігор Микитюк, поклавши на "задню точку" захисників та воротаря господарів. До кінця матчу команда гостей мала не один момент збільшити відрив у рахунку, але чи не вміння забивати чи за поваги до суперника рахунок залишився незмінним 1:5. Отже для чого нам легіонери, якщо команда Парищ продемонструвала дуже змістовний та видовищний футбол без них.......

2. Писклинець Роман Дмитрович (wert) [Матеріал]
Мав я змогу спостерігати за грою Ваших дорослих...повністю згоден з автором статті. Дуже добре, що в Гаврилівці вже задумались над обговорюваним запитанням. Тепер зберіть місцевих футболістів, і внесіть питання на Виконком Федерації про перезаявку. Якщо потрібно, я можу лобіювати цей процес. Але зберіть місцевих хлопців!!! Навіть якщо місцевих буде 9-10 - це вже команда. Бажаю успіху! Потрібна буде допомога - звертайтеся. Але, поспішайте, до кінця першого кола щось треба вирішити.
PS. Дивіться тільки там сильно не пересваріться між собою, проявіть культуру дискусії (зі сварки ще нічого путнього ніколи не вийшло).