на сайт заходили

Головна » 2015 » Травень » 15 » Із поверненням додому, рідний «Бескиде»!
18:27
Із поверненням додому, рідний «Бескиде»!

Аж у третьому турі у неділю, 10 травня, відновлений ФК «Бескид» зіграв свій перший домашній матч. На стадіоні «Нафтовик» зібралися численні вболівальники, які засумували за свого часу титулованою і прославленою командою. Суперником надвірнянців стали футболісти із перегінської «Лімниці», які переконливо (4:1) виграли протистояння юнацьких колективів, а ось серед  дорослих у впертій боротьбі поступилися.

У перерві між матчами відбулося урочисте відкриття футбольного сезону. Привітали команди голова районної ради Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, декан Пнівський УГКЦ о. Богдан Михайлина та декан Надвірнянський УПЦ КП, депутат районної ради о. Олег Траско. Зокрема, Василь Попович відзначив, що сьогоднішній матч збігся у часі із Днем матері: – Зараз багато матусь чекає синів і дочок, які на сході воюють із російським агресором. Голова районної ради закликав присутніх вшанувати світлу пам’ять загиблих Борців за волю України хвилиною мовчання. Водночас він звернувся до керівників трудових колективів, підприємців, усіх небайдужих краян, шанувальників-фанатів цієї народної гри – підтримати фінансово, матеріально і духовно нашу улюблену команду та побажав, щоб не залишалися вільними глядацькі трибуни, а гравцям – переможних матчів.

ФК «Бескид» – чи не єдиний колектив із області, який на 90 % фінансують із районного  та міського бюджетів, також допомагає НГВУ «Надвірнанафтогаз», ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та багато інших. – Три роки через фінансові труднощі народна команда «Бескид» не виступала, – мовив Зіновій Андрійович. – Цьогоріч, у важкий час, коли і треба допомагати українському війську, таки знайшли можливість відновити ФК «Бескид». Зараз ми всі і словом, і ділом маємо допомагати й сприяти цій футбольній команді.

За дорослий склад «Бескида» виступали: у воротах – Михайло Петрик (Парище), у захисті – Олег Павлюк і Богдан Логажевський (Перерісль) та Ігор Крук (Надвірна), у півзахисті – Михайло Капущак і Володимир Зомбік (Надвірна), Василь Шевченко (Гаврилівка), Ростислав Стельмах та Олег Поліщук, нападаючі – Роман Давидюк (Саджавка) й Іван Павлюк (Перерісль), на заміну вийшов Андрій Барило (Надвірна), у запасі залишилися – Іван Криска (Фитьків), Микола Менюк (Чорний Потік), Сергій Хилюк і Микола Романишин.

Уже з перших хвилин надвірнянці кинулися шукати щастя біля воріт суперника, та їхнім ударам бракувало точності, чи на заваді ставали воротар і захисники суперника. Та двічі в першому таймі таки м’яч затріпотів у сітці воріт «Лімниці» і двічі арбітри…  гол не зараховували. У першому випадку – порушення правил, у другому – через досить сумнівний офсайд. Однак на початку другого тайму таки вдалося забити гол Іванові Павлюку.  У подальшому «Бескид» став грати обережніше, ловлячи суперника в контратаках.  Але до кінця матчу рахунок не змінився, так що заслужена і важка перемога бескидівців.

За підсумками 3-го туру ФК «Бескид» у своїй підгрупі першості області (тут виступають 8 команд) посідає серед дорослих 4-е місце, а юнаки – шосте.

Наш. кор.

Підтримайте розвиток футболу Надвірнянщини!

Надай фінансову допомогу для відродження славетного Надвірнянського футбольного клубу «Бескид» Кошти можна перерахувати на рахунок №26005052506570 в Івано-Франківській філії ПАТ КБ «Приват Банк» ЄДРПОУ/ДРФО 2143521334, МФО 336677 з відміткою: для фінансової підтримки ФК «Бескид».

Календар матчів за участі команди «Бескид» (Надвірна)