Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

На стадіо району

Головна » 2010 » Липень » 22 » Всяка гостинність має межі.
02:57
Всяка гостинність має межі.
Сокіл Фитьків - "Рокита"Б.Ослави
   юнаки-+:-

дорослі-
6:2(Дмитрук Ю.51,58,90,Дмитрук Д.52,Яніцький Ю.74,89 - Струк В.2, Івасишин В.84(п))

Напередодні поєдинку з Білими Ославами фитьківські любителі футболу налаштовувались на спортивне свято…свято вдалося, але з присмаком гіркоти. Такий присмак залишився після подій, пов’язаних з юнацьким поєдинком. Зрештою, до чогось подібного ніхто й не був готовий (хіба що арбітр матчу Дмитро Прокопечко). Суть справи така. Поєдинок юнацький складів повинен був розпочатись о 14:00, з врахуванням можливості запізнення гостей (а таку можливість передбачали всі) о 14:40. Зауважу, що арбітр відразу ж після 14:00 поглядав на годинник. Приблизно о 14:35 на стадіоні з’явився спорт інструктор ославської команди, оголосивши, що суперник прибув на стадіон. Але фактично ославські юнаки приїхали в 14:40. В цей же час суддя дав свисток командам шикуватись на бровці. Свисток судді юнаки суперника проігнорували, в той час, як місцеві гравці вже вишикувавшись, очікували. Так тривало з декілька хвилин…суперник на полі не з’явився. Після цього арбітр матчу вивів команду господарів поля до центру поля і дав свисток про завершення матчу, по причині відсутності команди суперника на полі. Виникає запитання, хто винен у відміні юнацького поєдинку? Варіант перший – арбітр. Арбітр дотримався чинного Регламенту змагань і Положення про проведення чемпіонату, адже гості й справді запізнились на вказані в Положенні 40 хвилин. Більше того, суддя ще дав до 10 хвилин суперникам, але гості на полі не з’явились. Варіант другий – місцеві організатори, адже це вони відмовились грати близько 15:00, при температурі більше 30 градусів…відразу склалося враження, що гості навмисне тягнуть час. Для чого? Щоб дочекатися власних гравців дорослої команди? Чи психологічно розлаштувати місцевих гравців, котрі, якщо чесно, були достатньо втомлені очікуванням. Варіант третій – спорт інструктор гостей. Він знав, що його гравці запізнюються. Чому не організував переодягання в транспортному засобі до приїзду на гру. А по приїзді в 14:40, чому не випустив на поле принаймні 8 своїх гравців (хай і не до кінця екіпірованих), адже тоді їх повинні були б почекати. Впевнений, що нічого лихого керівник делегації гостей не задумував, але результат для ославський гравців невтішний – технічна поразка. Винуватити гостям прийдеться самих себе.
   Зі зрозумілих причин на поєдинок основних складів гості вийшли на емоційному підйомі, з бажанням будь-що перемогти, довівши, що сильніші. З перших же хвилин гості пішли в атаку, і домоглись свого. На 2 хвилині після багатоходівки гості стараннями №5 Струка виходять вперед – 0:1. Господарі поля намагались відквитати бодай гол ще в першій половині зустрічі. І можливості для цього були. Наприклад, на 7 хвилині матчу Юрій Дмитрук вийшов сам-на-сам з воротарем гостей, але не зміг переграти його, воротар перевів м’яч за межі поля. Господарі ще «висіли» на воротах суперника до кінця першого тайму, але змініти результат не змогли. З початком другої половини гри «Сокіл» активно взявся до справи, адже домашня поразка не входила в плани господарів поля, ще й врахувавши, що за класом гри господарі були явно сильніші. Так, на 51 хвилині голеадор команди Юрій Дмитрук, отримавши м’яч на правому куті штрафного майданчика гостей вміло «поклав корпус» і невідпорно пробив у дальній від воротаря кут воріт. М’яч кулею влетів у ворота – 1:1. Це був тільки початок гольової феєрії від Юрія Дмитрука. В подальшому він активними діями брав на себе гру, граючи або в пас, або відволікаючи на себе захисників суперника, даючи можливість відзначитись партнерам. На 52 хвилині партнер Юрія по нападу Дмитро Дмитрук отримав м’яч в районі 11-метрової позначки від Мирона Дмитрука вдало пробиває в правий нижній кут воріт – 1:2. Такий перебіг подій не вдовільняв гостей, діяти гості почали грубо, за що на 56 хвилині позбулися №17. У відповідь на це господарі поля на 60 хвилині збільшують розрив у рахунку. Це Юрій Яніцький увірвавшись в штрафний майданчик гостей,  пробиває в стійку воріт, але Юрій Дмитрук вчасно опинився в потрібному місці і добавив м’яч – 1:3. За такого результату господарі піймали кураж і грали у власне задоволення. Скажімо, велику кількість гольових моментів за 10 хвилин втратили Дмитрук Дмитро і Володимир Балабан. На 70 хвилині Володимир Балабан робить м’яку скидку на правий фланг атаки своєї команди і Юрій Яніцький ударом головою чітко забиває гол у правий від воротаря кут воріт (воротар не встиг навіть зреагувати) – 1:4. Фактично, все що відбувалось на полі свідчило про те, що гості «посипались», але надію їм подарував Богдан Магеровський, на 79 хвилині зігравши рукою у власному карному майданчику – пенальті, який чітко реалізував Івасишин – 2:4. В подальшому господарі поля контролювали перебіг подій і намагались збільшити гольовий гандикап, адже не виключено, що в кінці сезону різниця голів матиме значення. Крім того, чудовий настрій мали пара нападників Юрій Дмитрук і Юрій Яніцький. Саме Яніцький на 88 хвилині забив гол-красень. Підхопивши м’яч на правому фланзі атаки Юра пробив у дальній кут воріт. М’яч увійшов як у лузу – 2:5. А підвів підсумок Юрій Дмитрук на 90 хвилині, оформивши черговий свій хет-трик. То був шедевр двох авторів. Юрій Яніцький (без перебільшення найцінніший гравець матчу) увірвався в штрафний майданчик суперника, фінтами проходить двох захисників суперника і викладає філігранний пас Юрі Дмитруку…не забити було дуже тяжко – 2:6.
   Отже, потрібний результат отримано – потрібних 6 очок в комплексний залік внесено. Якість гри також потішила, результативність вражає. Настрій у команди бойовий. Приємно відзначити і окремих особистостей в команді. Якщо від Юрія Дмитрука подібної гри вболівальники і очікували (хоча Юра й так перевершив очікування), то справжнім відкриттям сезону поки що є Юрій Яніцький. Юнак 1992 року народження солідно «добавив» в якості гри і наразі демонструє непоганий рівень. Якщо хлопець не збавить оборотів – матимемо перспективу на майбутній сезон…сподіваємось у Першій лізі. Щоправда, сподіваємось, адже на все Божа воля. Суперники ж не дрімають…а їх викристалізовується мінімум троє – Красна, Парище, ФК «Битків» і Фитьків…і це на два призові місця. Думаю, все вирішить саме психологічне налаштування вищезгаданих команд і дотримання регламенту. Сезон триває все цікавіше і цікавіше…
P.S. Щодо назви статті…Фитьків – гостинне село, але чому ми повинні бути ще й найдобрішою командою району (особливо, коли суперник цього не особливо прагне). Хіба, в Ославах нам би подарували юнацький матч за подібних обставин…дуже сумніваюсь. Ми маємо мету, і прагнемо її досягнути.

Автори статті Дмитрук І.В. та Писклинець Р.Д.