Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff, arsenarsen55512345

На стадіо району

Головна » 2015 » Листопад » 2 » Розпочався кубок"Революція гідності"
15:10
Розпочався кубок"Революція гідності"

Кубок"Революція гідності"

1 листопада,неділя

1 група(грали в с.Пнів),з 12:00
Арбітр Головінський В.
ФК"Волосів" 1:4 "Скеля"Пнів
(Реміцький А. 30 - Войсович В.28,40,Берчак Т.35,Солтицький А.42)

"Прут"Саджавка 4:1 ФК"Волосів"
(Васинчук Ю.26,Тороус Р.45,Бирчак М.53,Максимюк І.60  - Федюк Р.21)

"Прут"Саджавка 0:1 "Скеля"Пнів
(Берчак Т.52)

з групи вийшла команда "Скеля"Пнів

 

2 група(грали в с.Добротів),з 12:00
Арбітр Зеленевич М.
ФК "Перерісль" 1:1 "Нафтовик" Битків
(Смитанюк А.48 - Іванюк М.8)

ФК "Добротів" 6:0 "Нафтовик" Битків
(Тарлапан В.8,Голіней М.54,Демянчук М.33,Маковійчук О.42,Мельник В.23,Маковійчук Д.12)

ФК "Добротів" 1:2 ФК "Перерісль"
(Маковійчук Д.30 - Гула А.12,Смитанюк А.60(п))

з групи вийшла команда ФК "Перерісль"

 

3 група(грали в с.Камінне),з 12:00
Арбітр Сметанін І.
"Олімпія"Камінне 3:0 "Страгора"Стримба
(Варишко П.22,Духович М.47,?)

"Сокіл"Фитьків 0:0 "Страгора"Стримба

"Сокіл"Фитьків 0:3 "Олімпія"Камінне
(Барбак Б.14,Романюк Р.26,Духович М.44)

з групи вийшла команда "Олімпія"Камінне

 

4 група(грали в с.Лісна Тарновиця),з 12:00
Арбітр Масевич С.
"Підгір'я" Назавизів 1:1 "Лістер" Лісна Тарновиця
(Ровінський С.2 - Панчук Т.48(п))

"Темп" Молодків 2:4 "Лістер" Лісна Тарновиця
(Маньовський Н.47,Гандзюк В.52 - Гайдаш В.3,Стасишин О.16,Антонюк В.22,Панчук Т.64)

"Темп" Молодків 0:4"Підгір'я" Назавизів
(Худяєв В.27,Ровінський С.38,43,56)

з групи вийшла команда "Підгір'я" Назавизів

 

5 група(грали в с.Гаврилівка),з 12:00
Арбітр Огерук Я.
"Нива" Гаврилівка 3:0 "Колос" Парище
(Гринчак Р.12,Романюк Д.13,Романюк М.50)

"Горгани"Зелена 0:4 "Факел"Середній Майдан
(Блонський П.10,Блонський В.15,25,Ковальчук А.28)

"Горгани"Зелена 3:4 "Колос" Парище
(Кондрат В.18,27,Рубін О.50 - Рудак Р.15,Дутчак Р.25,Пинчук І.35,Глинчак О.40)

"Нива" Гаврилівка 0:3 "Факел"Середній Майдан
(Блонський П.7,42,Ковальчук А.38)

з групи вийшла команда "Факел"Середній Майдан

 

6 група(грали в с.Лоєва),з 12:00
Арбітр Макаро М.
ФК"Ланчин" 2:1 ФК"Торнадо"
(Дяченко Р.12, Яцентюк М.45-Виксюк М.30(п))

ФК"Лоєва" 1:0 ФК"Торнадо"
(Олійник В.31)

ФК Лоєва 0:0 ФК"Ланчин"

з групи вийшла команда ФК"Ланчин"

 

Сьогодні пройшло жеребкування подальшого етапу змагань.Шість команд поділили на дві групи,які будуть грати наступної неділі 8 листопада:

Група А(грають в с.Камінне),початок з 12:00
учасники:"Олімпія"Камінне,ФК"Ланчин","Факел"Середній Майдан
матчі:
1."Олімпія"Камінне-ФК"Ланчин"
2."Факел"Середній Майдан-команда,яка програла в першому матчі
3."Факел"Середній Майдан-команда-переможець першого матчу

Група В (грають в с.Перерісль),початок з 12:00
учасники:ФК "Перерісль","Скеля"Пнів,"Підгір'я" Назавизів
матчі:
1.ФК "Перерісль"-"Скеля"Пнів
2."Підгір'я" Назавизів-команда,яка програла в першому матчі
3."Підгір'я" Назавизів-команда-переможець першого матчу

Важливо,примітка:
Якщо перший матч завершиться внічию,команди будуть пробивати 11-метрові штрафні удари. Команда,яка переможе в серії пенальті буде мати додаткове бонусне очко.

 

Також НРФФ інформує:

8 листопада(неділя),13:00 на стадіоні "Нафтовик"м.Надвірна пройде перехідний матч за право грати наступного сезону в 1 лізі чемпіонату Надвірнянського району між командами:

"Лістер"Лісна Тарновиця-"Колос"Парище

Переглядів: 926 | Додав: nrff | Теги: кубок Революція гідності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів