арбітри:Попух,Перепічка,всі ІІ кат,Дубінський ІІІ кат всі Ів-Фр

П"ядики:Мегдиник,Федюк (Костюк 63),Шарморецький (Мельничук 87),Руснак (Марків 78),Білоус,Книгницький,Стахів,Дикун (Остапчук 73)
запас-Верхоляк,Андріяш

Делятин:Нищей,Цурак (Відливаний 89),Романчук,Небелюк, Дитко,Голіней, Білінкевич (к),Зупник,Синевірський (Івасишин 61),Янчій,Чехович (Волярчук 78)
запас-Мегалюк,Ключівський,Миндюк,Нечепуренко

попередження-Книгницький,Мегдиник (всі П"ядики),Білінкевич,Дитко (всі Делятин)

Першими на поле вийшли юнацькі колективи.Делятинці на правах господарів майже зразу затиснули своїх суперників на їхній половині.Створили цілу купу моментів,особливо виділявся капітан господарів Ігор Слюсарський, але м"яч оминав ворота гостей до 14 хв.,коли суддя призначив пенальті яке Слюсарський чітко реалізував.Знову потім делятинці марнували свої нагоди збільшити рахунок,а чи не єдина осмислена атака п"ядицької команди завершилась забитим голом.На 35 хв Віталій Олексюк красиво головою замкнув навіс свого партнера по команді,встановлючи рахунок 1:1. Але господарі були іншої думки.Майже перед перервою півзахисник делятинців Іван Шовгенюк знову виводить свою команду вперед 2:1.Після перерви події розгортались за тим самим сценарієм,що і перший.Делятинці постійно атакують, марнують моменти,а гості зрідка огризались контрвипадами. "Пруту" вдалося забити ще один раз,знову м"яч на рахунку Івана Шовгенюка на 48 хв.Більше забитих м"ячів глядачі на матчах не побачили.3:1 і юнаки "Прута" продовжують лідирувати в першості області.Делятин виступав в такому складі: Смоляник,Климко,Кучак,Британ,Шовгенюк А.,Гоголь,Андрусяк,Вацик, Шовгенюк І.,Слюсарський,Корженюк,
   Матч дорослих глядачі очікували з нетерпінням,стадіон в смт.Делятині був майже заповнений,адже грали дві з кращих команди цьогорічної першості
першості.І  зразу ж на перших хвилинах господарі могли відкрити рахунок у матчі,отримавши право на штрафний удар.Його взявся виконувати Андрій Дитко.М"яч від його сильного крученого удару,вдарився об дальню стійку воріт і відскочив у поле,на добивання ніхто не встиг.Також був момент і у гостей але їх гравець поцілив у сітку з зовнішньої сторони воріт.Взагалі перші 15-20 хв гості виглядали трішки краще,але потім ініциатива потроху перейшла до господарів,а гості все частіше почали діяти на контратаках.В середині тайму господарі знову мали момент,але на висоті зіграв кіпер "Колосу" Володимир Мегдиник відбивши не простого удару головою в упор у виконанні Михайла Голінея.Під кінець першого тайму гості знову створили небезпечний момент.Вирвався майже один на один з кіпером Юрій Шарморецький,але переграти його на останньому рубежі не зумів.Після перерви  на полі точилася переважно позиційна боротьба.Знову на початку другого тайму активніше виглядали гості,але ближче до середини тайму господарі знову почали перегравати гостей в середині поля.Було і пару моментів біля обох воріт, але до забитого голу не дійшло.Так матч і завершився 0:0.Глядачі відмічали,що на полі сьогодні грали дві рівні команди і нічия закономірний результат. А виграли від цього результату напевно брошнівські "Кроно-Карпати",які в свому матчі перемогу не відпустили.Наступної неділі делятинці їдуть в
гості до "Черемоша" з Верховини,а "Колос" прийме вдома ФК"Сваричів"