на сайт заходили

Головна » 2011 » Липень » 12 » Повернення...
07:20
Повернення...

Отже, почнемо з юнаків. Після перемоги над Білими Ославами юні пнівські футболісти дозволили собі розслабитись. З перших хвилин не вдалось нав'язати гру в центрі поля, через що і гра видавалась не виразною і млявою. Не вдавалось реалізовувати моменти, можливо далась в знаки відсутнісь головного "забивали" Пуканюка Євгенія, а можливо чорна кішка перебігла дорогу "пнівцакам"?! Перші 3 гола забивали виключно господарі. 2 рази в першому таймі і раз в другому не вдалось відразити удари запасному кіперу Зайцеві Олегу. Але в кінцівці 2-го тайму, юні гравці "Скелі" отямились і провели 2 гола на протязі 2-х хвилин, але нажаль пролунав фінальний свисток і цього виявилось замало. Тому 3:2 на користь господарів і юнакам не вдається вивезти виїзних 3 очка.

Тепер про дорослих. Склад: Шпито Іван, Гордійчук Андрій, Урсу Євген, Кізів Ярослав, Шльомей Сергій, Войсович Володимир(к), Обруб'як Ярослав, Пилипчук Володимир(Кізів Володимир), Гультай Андрій, Гуменюк Володимир, Андріїв Віталій.

З перших же хвилин дорослий скад дав зрозуміти, що рішуче налаштований на перемогу. Вдалі дії гравців увінчались голом на перших хвилинах. Після красивої атаки, вдотик Андріїв В. відкрив рахунок матчу. Скеля не збавляла обертів і оформила 2:0 на прикінчі 1- го тайму. Після передачі Войсовича В. і чудових індивідуальних дій Андріїв Віталій подвоює рахунок. У 2-му таймі Майдан відквитав один мяч, що змусило нервувати наших гравців, та знову ж таки Андріїв Віталій забив в середині тайму, тим самим оформивши хет-трик. Тому 1:3 на користь "Скелі". Хочу подякувати всім гравцям, які змогли навіть не в оптимальному складі здобути перемогу. Також побажати швидкого одужання правому закиснику Гордійчуку Андрію, що травмував руку, надіємся більше не бачити таких прикрих інцидентів.

Тепер звертаюсь до вас шановні читачі, закликаючи підтримати свою команду в наступних матчах. Знайте, що не лише перемоги, а й поразки(ще болючіше) даються нам потом і інколи кров'ю, травмами. В таких моментах дуже важливою являється ваша підтримка, тому приходьте і вболівайте, всі наші здобутки для Вас! Наступного матчу, що відбудеться 12 червня проти Фитькова, будем раді бачити вас. Початок о 15-00