Головна » 2013 » Грудень » 16 » Першість області:6-тур
10:02
Першість області:6-тур
Після матчів шостого туру у першій обласній лізі ущільнилася трійка лідерів.
Перші очки втратив лідер першості "Алан”. У матчі з "Медиком” "аланівці” вже на першій хвилині пропустили. Швидкий гол змусив їх атакувати, а студенти гостро діяли у контратаках. Такі "гойдалки” принесли успіх "аланівцям” наприкінці першого тайму. По перерві лідер продовжив свою атакувальну гру і знову добився успіху, але "медики” скоро відповіли точним "уколом”. Знову нічия. А, коли на останній хвилині матчу Володимир Хома завершив атаку партнерів, то здалося, що лідер знову здобув перемогу. Але гравці "Медика” боролися до останньої секунди і це дало результат. Володимир Федорюк точним ударом у нижній кут приніс своїй команді нічию.
Втратою очок лідера скористалися податківці, які впевнено вісім разів пройшлися по делятинському "Пруту”. "Д П С” наздогнав у турнірній таблиці "Алан” і тепер із 16 очками ці команди очолюють першість.
На крок від лідерів відстає "Курінь-Пас”. У звітному турі "пасічани” зустрічалися з "Теплоінсталом”. Добившись комфортного результату у першому таймі, "пасічани” у другому ледь не згубили здобуте. У підсумку мінімальна перемога – 4:3. Дещо несподівано завершився матч між МФК "Прушиньскі” та "Надвірна РЕМ”. Вже на 11 секунді надвірнянці відкрили рахунок. Не встигли "бляхарі” отямитися як знову пропустили. Та характеру ямничанам не займати і вже у середині тайму вони зуміли зрівняти рахунок. Однак, "енергетики” вдало провели кінцівку першого тайму і тричі "пробили” "бляхарів”. У другій половині ямничани знову звели рахунок до мінімального, але цього дня їм не таланило. Надвірнянці вдало скористалися неузгодженістю у діях суперника на останній хвилині матчу і довели свою перевагу у матчі – 7: 4.
Цікаво розгорталися події у матчі аутсайдерів - "Легіону” та "Микуличин”. До очної зустрічі ці команди не мали жодного очка. Бажання взяти максимум у цьому матчі краще проявили "легіонери”. Швидкий гол дозволив їм вести свою гру у першому таймі і впевнено реалізовувати голеві моменти. "Горяни” отямилися лише після того, як побачили четвертого м’яча у сітці своїх воріт. Особливо вдалася їм кінцівка матчу, коли вони тричі відзначилися. На більше часу невистачило. Можливо економили сили на перенесений матч із земляками з Надвірної. Цей матч відбувся після останнього матчу шостого туру. І микуличинці діяли у ньому активніше, правда, до перемоги не дотягнули. Лише нічия – 2:2.
У наступні вихідні команди проведуть матчі 7 та 8 турів. Очікуються цікаві матчі за участю лідерів.

ТАБЛО ШОСТОГО ТУРУ:

"ЛЕГІОН”(Ів.-Франківськ) –"Микуличин”(Микуличин) – 4:3 (3:0).

Голи: А. Кінюк 1, І. Ковальчук 9, Р. Луців 12,13 - М. Ліхновський 17, В. Ільків 19, О. Чорнописький 24.

Легіон: Д. Козак, І. Ковальчук, Р. Глинка, Б. Савчук, А. Кінюк, Р. Луців, М. Гасій, О. Романчик. Тренер – Р. Глинка.
Микуличин: А.Гундяк, М. Ліхновський, А. Савчук, Ю. Желіховський, А. Ліхновський, Д. Петращук, В. Ільків, О. Чорнописький, І. Соломчук. Тренер – Р. Гундяк.
Попередження: А. Кінюк, М. Гасій, І. Ковальчук – А. Ліхновський, І. Соломчук, А. Савчук.
Арбітри: В. Заровецький, І. Салаш, Т. Семанюк, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

"АЛАН”(Ів.-Франківськ)-"МЕДИК”(Ів.-Франківськ)- 3:3 (1:1).
Голи: Б. Кудляк 9, В. Хома 15,24 – В. Федорюк 1,24, Т. Овчар 17.
Алан: В. Слишак, О. Дорош, О. Микуляк, А. Соколенко, В. Хома, А. Рибатчин, Я. Семянчук, В. Біль, Б. Кудляк. Тренер – О. Дорош.
Медик: Я. Довгий, О. Матейко, Т. Василів, З. Василик, Б. Гудима, Я. Стовпюк, Т. Волочій, Т. Овчар, В. Федорюк, Метью Сафо, Б. Кучак, Ю. Медвідь.
Попередження: Я. Семянчук, О. Микуляк – Т. Василів, В. Федорюк, Я. Стовпюк.
Вилучення: Я. Стовпюк за друге попередження.
Арбітри: Т. Семанюк, В. Заровецький, І. Салаш, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

"ТЕПЛОІНСТАЛ”(Ів.-Франківськ) - "КУРІНЬ-ПАС”(Ів.-Франківськ) - 3:4 (1:3).
Голи: І. Токарук 7, І. Небеснюк 15, Р. Семенчук - - 23, ++24 – О. Блізнюков 2,10, В. Крикунов 6, М. Ліпатов 23.
Теплоінстал: Р. Камінський, Р. Лаврук, Д. Босняк, В. Фрейнак, А. Ковальчук, Р. Семенчук, В. Бабій, С. Адамчук, І. Токарук, І. Небеснюк. Тренер – М. Адамчук.
Курінь-Пас: Р. Зубкевич, С. Бандура, М. Ліпатов, В. Крикунов, І. Полянський, О. Блізнюков, І. Макойда, А. Іванцюк, Є. Зеленчук. Тренер – В. Белей.
Попередження: Р. Семенчук – М. Ліпатов, Р. Зубкевич.
Вилучення: М. Ліпатов за друге попередження.
Арбітри: І. Салаш, П. Липецький, В. Заровецький, Т. Семанюк.

МФК "ПРУШИНЬСКІ” (Ямниця) - "НАДВІРНА РЕМ” (Делятин) - 4: 7(2:5).
Голи: А. Бибик 6,21, Н. Павлів 7, Т. Іваночко 21 – Р. Подоляк 1, І. Крук 4,9, В. Мотрук 12, С. Клюшніченко 12, А. Максимюк 23, В. Іванців 24.
МФК Прушиньскі: І. Малик, А. Бибик, В. Данилюк, Л. Ринзак, Т. Іваночко, В. Мухтаров, А. Гелей, Н. Ванченко, Н. Павлів, Р. Яцишин, В. Наконечний, О. Єжижанський. Тренер – В. Данилюк.
Надвірна РЕМ: В. Крук, С. Клюшніченко, Р. Подоляк, В. Мотрук, І. Крук, А. Максимюк, В. Іванців, П. Буняк. Тренер – Д. Буняк.
Попередження: А. Бибик.
Арбітри: В. Заровецький, Т. Семанюк, П. Липецький, І. Салаш.

"ПРУТ” (Делятин) - "Д П С”(Ів.-Франківська обл.) – 0 : 8 (0:4).
Голи: В. Гурак 3, В. Бучинський 6,18, А. Гузьо 9, Ю. Балагурак 10, Р. Вірстюк 15, А. Паркулаб 17, А. Василько 20.
Прут: М. Ключівський, М. Довбенюк, І. Білінкевич, Д. Мигалюк, А. Відливаний, І. Цурак,
Попередження: І. Білінкевич – В. Гурак.
Арбітри: І. салаш, П. Липецький, Т. Семенчук, В. Заровецький.

"МИКУЛИЧИН”(Микуличин) - "НАДВІРНА РЕМ”(Надвірна) - 2:2 (1:1)

Голи: І. Соломчук 7, М. Ліхновський 20 – А. Максимюк 4,21.
Надвірна РЕМ: В. Крук, С. Клюшніченко, Р. Подоляк, В. Мотрук, І. Крук, А. Максимюк, В. Іванців. Тренер – Д. Буняк.
Попередження: А. Савчук, І. Соломчук, А. Гундяк.