Футболки

Гетри

Футболки

Гетри

Недільний матч між «Нафтовиком» та «Бескидом» під оплески глядачів розпочали не футболісти, а справжні герої – наші захисники! Богдан (сержант ДШВ), Роман (матрос, 1-го ОБМП), Остап (солдат 12-ї бригади НГУ «Азов»). Хлопці проходять реабілітацію у центрі Next Step Ukraine
Як не дивно перевагою заволоділи гості. Гравець «Бескида» вийшов на ударну позицію, класно пробив, але Назар Стегніцький був на місці. М'яч відскочив на Івана Бойка, який підхопив "круглого" і пробив під поперечину - 0:1. Надвірнянці добре пресингували, не давали долинянам вільного простору і часу для прийняття рішень. Треба віддати належне й обороні «Бескиду», розгулятись у своєму карному майданчику вони «нафтовикам» не давали. Мало того, Тарас Воробець потужним ударом з метрів 25 міг подвоїти рахунок, але на щастя з ударом впорався наш воротар.
У фінальній частині першого тайму долиняни стали діяти активніше. Після подачі з кутового гравці «Нафтовика» могли забивати, але воротар надвірнянців Барабанов перевів м’яч на кутовий. Через кілька хвилин воротар гостей з героя матчу став його антигероєм. Він примудрився зрізати м’яч у власні ворота та змінити рахунок на нічийний.
В другій 45-хвилинці «зелено-чорні» активно кинулись в атаку. На 85-й хв. вийшла шикарна комбінація. Після пасу Петрика, Володимир Христонько прорвався у карний майданчик суперника, але пробив неточно. Спірним був епізод, коли захисник «Бескиду» збив нашого нападника Романа Дяківа у своїй штрафній. Головний арбітр вирішив пенальті не ставити.
У компенсований час гравці «Нафтовика» спробували провести фінальний штурм воріт «Бескида», але до небезпечних моментів не дійшло. У підсумку справжня бойова нічия в першому офіційному матчі року.
Дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою та тішити вболівальників позитивними емоціями!
Переглядів: 35 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0