Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff

На стадіо району

Головна » 2011 » Травень » 12 » Календар першого кола 2 ліги чемпіонату району
09:19
Календар першого кола 2 ліги чемпіонату району
2 ліга чемпіонату району 2011

1."Сокіл"Фитьків

2."Страгора" Стримба
3."Карпати"Цуцилів
4."Лукавець"Гвізд
5.ФК"Ланчин"
6."Темп"Молодків
7."Смерічка"Лоєва
8.ФК"Зелена"
9."Скеля"Пнів
10."Прут"Саджавка
11."Факел"Середній Майдан
12."Рокита"Білі Ослави

юнаки 14:00,дорослі 16:00

1-тур,15 травня (неділя)
"Сокіл"Фитьків-"Рокита"Білі Ослави
"Страгора" Стримба-"Факел"Середній Майдан
"Карпати"Цуцилів-"Прут"Саджавка
"Лукавець"Гвізд-"Скеля"Пнів
"Темп"Молодків-"Смерічка"Лоєва
ФК"Зелена"-вихідна

2-тур,22 травня (неділя)
"Рокита"Білі Ослави-"Смерічка"Лоєва
ФК"Зелена"-"Темп"Молодків
"Прут"Саджавка-"Лукавець"Гвізд
"Факел"Середній Майдан-"Карпати"Цуцилів
"Сокіл"Фитьків-"Страгора" Стримба
"Скеля"Пнів-вихідна

3-тур,29 травня (неділя)
"Страгора" Стримба-"Рокита"Білі Ослави
"Карпати"Цуцилів-"Сокіл"Фитьків
"Лукавець"Гвізд-"Факел"Середній Майдан
"Темп"Молодків-"Скеля"Пнів
"Смерічка"Лоєва-ФК"Зелена"
"Прут"Саджавка-вихідна

4-тур,5 червня (неділя)
"Рокита"Білі Ослави-ФК"Зелена"
"Скеля"Пнів-"Смерічка"Лоєва
"Прут"Саджавка-"Темп"Молодків
"Сокіл"Фитьків-"Лукавець"Гвізд
"Страгора" Стримба-"Карпати"Цуцилів
"Факел"Середній Майдан-вихідна

5-тур,12 червня (неділя)
"Карпати"Цуцилів-"Рокита"Білі Ослави
"Лукавець"Гвізд-"Страгора" Стримба
"Темп"Молодків-"Факел"Середній Майдан
"Смерічка"Лоєва-"Прут"Саджавка
ФК"Зелена"-"Скеля"Пнів
"Сокіл"Фитьків-вихідна

6-тур,19 червня (неділя)
"Рокита"Білі Ослави-"Скеля"Пнів
"Прут"Саджавка-ФК"Зелена"
"Факел"Середній Майдан-"Смерічка"Лоєва
"Сокіл"Фитьків-"Темп"Молодків
"Карпати"Цуцилів-"Лукавець"Гвізд
"Страгора" Стримба-вихідна

7-тур,26 червня (неділя)
"Лукавець"Гвізд-"Рокита"Білі Ослави
"Темп"Молодків-"Страгора" Стримба
"Смерічка"Лоєва-"Сокіл"Фитьків
ФК"Зелена"-"Факел"Середній Майдан
"Скеля"Пнів-"Прут"Саджавка
"Карпати"Цуцилів-вихідна

8-тур,3 липня (неділя)
"Рокита"Білі Ослави-"Прут"Саджавка
"Факел"Середній Майдан-"Скеля"Пнів
"Сокіл"Фитьків-ФК"Зелена"
"Страгора" Стримба-"Смерічка"Лоєва
"Карпати"Цуцилів-"Темп"Молодків
"Лукавець"Гвізд-вихідна

9-тур,10 липня (неділя)
"Темп"Молодків-"Лукавець"Гвізд
"Смерічка"Лоєва-"Карпати"Цуцилів
ФК"Зелена"-"Страгора" Стримба
"Скеля"Пнів-"Сокіл"Фитьків
"Прут"Саджавка-"Факел"Середній Майдан
"Рокита"Білі Ослави-вихідна

10-тур,17 липня (неділя)
"Рокита"Білі Ослави-"Факел"Середній Майдан
"Сокіл"Фитьків-"Прут"Саджавка
"Страгора" Стримба-"Скеля"Пнів
"Карпати"Цуцилів-ФК"Зелена"
"Лукавець"Гвізд-"Смерічка"Лоєва
"Темп"Молодків-вихідна

11-тур,24 липня (неділя)
"Темп"Молодків-"Рокита"Білі Ослави
ФК"Зелена"-"Лукавець"Гвізд
"Скеля"Пнів-"Карпати"Цуцилів
"Прут"Саджавка-"Страгора" Стримба
"Факел"Середній Майдан-"Сокіл"Фитьків
"Смерічка"Лоєва-вихідна

Під питанням виступ ланчинської команди в 2 лізі,так як вони збираються грати в обласному чемпіонаті (орієнтовно 14 команд) на призи ВФСТ"Колос"

З 12 команд на ранок 11 травня неоплатили заявковий внесок десять команд- "Сокіл","Лукавець",Ланчин,"Темп","Смерічка",Зелена,"Скеля","Прут","Факел",
"Рокита",частково "Карпати".
Переглядів: 1083 | Додав: nrff | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів