Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2019-2020 року
1-ша ліга
Календар ігор 2-го кола
Приймають участь 10 команд(тільки дорослі ФК!):
1.ФК"Олімпія"с.Камінне
2.ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця
3.ФК"Підгір"я"с.Назавизів
4.ФК"Колос"с.Парище
5.ФК"Скеля"с.Пнів
6.ФК"Горгани"с.Зелена
7.ФК"Перерісль"с.Перерісль
8.ФК"Лукавець"с.Гвізд
9.ФК"Красна"с.Красна
10.ФК"Бистриця"с.Пасічна
10-тур,21 червня,неділя,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Олімпія"Камінне,грають в с.Камінне
ФК"Красна"-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Підгір"я"Назавизів
ФК"Перерісль"-ФК"Колос"Парище
ФК"Горгани"Зелена-ФК"Скеля"Пнів
11-тур,28 червня,неділя,16:00
ФК"Горгани"Зелена-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Скеля"Пнів-ФК"Перерісль"
ФК"Колос"Парище-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Підгір"я"Назавизів-ФК"Красна"
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Олімпія"Камінне
12-тур,05 липня,неділя,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Підгір"я"Назавизів
ФК"Красна"-ФК"Колос"Парище
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Скеля"Пнів
ФК"Перерісль"-ФК"Горгани"Зелена
13-тур,19 липня,неділя,16:00
ФК"Перерісль"-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Горгани"Зелена-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Скеля"Пнів-ФК"Красна"
ФК"Колос"Парище-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Підгір"я"Назавизів-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
14-тур,26 липня,неділя,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Підгір"я"Назавизів
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Колос"Парище
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Скеля"Пнів
ФК"Красна"-ФК"Горгани"Зелена
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Перерісль"
15-тур,02 серпня,неділя,16:00
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Перерісль"-ФК"Красна"
ФК"Горгани"Зелена-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Скеля"Пнів-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Колос"Парище-ФК"Підгір"я"Назавизів
16-тур,09 серпня,неділя,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Колос"Парище
ФК"Підгір"я"Назавизів-ФК"Скеля"Пнів
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Горгани"Зелена
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Перерісль"
ФК"Красна"-ФК"Лукавець"Гвізд
17-тур,16 серпня,неділя,16:00
ФК"Красна"-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Перерісль"-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Горгани"Зелена-ФК"Підгір"я"Назавизів
ФК"Скеля"Пнів-ФК"Колос"Парище
18-тур,23 серпня,неділя,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Скеля"Пнів
ФК"Колос"Парище-ФК"Горгани"Зелена
ФК"Підгір"я"Назавизів-ФК"Перерісль"
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Красна"
Примітка:
-календар матчів першої ліги (друге коло) чемпіонату району з футболу сезону 2019-2020 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 28.02.2020 року №5
-при проведенні першого кола ігор чемпіонату та кубка району з футболу можливі зміни
|