<

на сайт заходили nrff

Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Черговий міні-футбольний турнір пройшов в Надвірній+фото,відео
00:11
Черговий міні-футбольний турнір пройшов в Надвірній+фото,відео
Протягом двох днів на стадіоні "Нафтовик" у м.Надвірна відбувалися змагання з міні-футболу на кубок ресторану "Карпати" серед юнацьких команд віком до 16 років.Цей турнір був ювілейний-п"ятий за рахунком,починаючи з 2008 року.
Цього разу шість команд спочатку змагалися між собою за коловою системою задля визначення півфіналістів,а вже потім проходила фінальна частина змагань.
Після запеклих баталій на попередньому етапі визначились чотири команди,які у стикових зустріах і визначили кращу команду.
Першу півфінальну пару склали "Аляска"м.Надвірна та "Атака"с.Гвізд,яка після досить довгої перерви знов почала приймати участь у змаганнях під егідою районної федерації міні-футболу і зразу ж вийшла до фінальної частини змагань.
Після недовгої розвідки ініциативою заволоділи надвірнянці,які ще у середині першої половини гри відкрили рахунок.Гра точилася позиційна,без особливої напруги, але ближче до завершення гри команда з Гвозда зрівняла рахунок-1:1.Здавалося,що гра так і завершиться з нічийним рахунком,і численні глядачі,які заполонили штучний майданчик,мали надію побачити серію пенальті.Але на другій доданій хвилині футболісти з Гвозда роблять прикру помилку у захисті,і команда "Аляска" забиває другий і,як виявилось,переможний гол-2:1 і вихід у фінал.
У другому півфіналі зустрілися надвірнянська команда "Капати",якою вже давно опікується генеральний спонсор змагань директор ресторану "Карпати" Василь Кузюк та "Краєвид"с.Чорний Потік,всі турботи про яку взяв нас ебе директор ВКФ"Краєвид" депутат районної ради Степан Шовгенюк.
Несподівано для вболівальників надвірнянці з перших хвилин гри почали атакувати ворота своїх суперників,проводили красиві комбінації,і долю гри було вирішено ще до перерви-5:1 на користь команди "Карпати".Після перерви гравці "Краєвиду" намагалися перехопити ініциативу,робили заміни,намагалися пресингувати,але надвірнянці спокійно довели гру до кінця і теж вийшли до фіналу.
У грі за третє місце гравці з Гвозда першими відкрили рахунок,але краєвидівці вже через декілька хвилин не тільки вирівняли рахунок,але й вийшли вперед з рахунком 3:1.У другому таймі команди обмінялися забитими голами,але на підсумковий результат це вже не вплинуло-"Краєвид" посідає почесне третє місце.
У фінальній грі рівна боротьюа точилася лише в першій половині.А після того,як Роман Дитко з команди "Карпати" відкрив рахунок,гравці "Аляски" почали більш активно атакувати ворота своїх суперників,намагаючись зрівняти рахунок.І саме цим скористались більш досвідчені карпатівці-на "відмінно" спрацювала зв"язка Роман Дитко-Микола Сахарчук і чотири точні передачі Романа і чотири потужні удари Миколи-і як наслідок чотири забиті голи у ворота суперників.Отже,впевнена перемога надвірнянських "Карпат"і кубок ресторану "Карпати" залишається в Надвірній.
На церемонії нагородження почесні відзнаки командам-призерам вручали генеральний спонсор,директор ресторану "Карпати" Василь Кузюк,голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко та головний суддя змагань Сергій Пошивайло.
За зайняте четверте мграмоти отримали гравці команди «Атака»с.Гвізд(капітан Володимир Насадюк), бронзові медалі та дипломи третього ступеня вручені гравцям команди «Краєвид»с.Чорний Потік (капітан Василь С.Шовгенюк).Срібні медалі та дипломи за друге місце отримали футболісти «Аляски» м.Надвірна(капітан Захар Багрій,громадський тренер Андрій Каратник).А володареві кубка ресторану «Карпати»-команді «Карпати»м.Надвірна дісталися всі головні призи-красень кубок,чудовий футбольний м’яч,золоті медалі та дипломи першого ступеня.
У складі переможців виступали-Володимир Жупник,Олег Шуфлін,Тарас Яремак,Тарас Іванюк,Юрій Кисляк,Андрій Менделюк,брати Степан та Микола Сахарчуки,Андрій Чусак та капітан команди та її безумовний лідер гравець юнацького складу «Карпати» Львів Роман Дитко.
Як і завжди були визначені кращі гравці турніру-воротар Дмитро Губарь(«Аляска»м.Надвірна),захисник Олександр Шовгенюк(«Краєвид»с.Чорний Потік),нападник та кращий бомбардир Микола Сахарчук («Карпати»м.Надвірна) та кращий гравець турніру Роман Дитко(«Карпати»м.Надвірна).
Всі ці гравці були нагороджені пам’ятними призами та відповідними дипломами,які на цей турнір встановив постійний спонсор дитячих змагань з міні-футболу директор ПП»ПоліКРОК» Анатолій Косован.Організатори змагань відмітили чітку та злагоджену роботу суддівської бригади в складі Сергія Пошивайла та Дмитра Прокопечка.
Своїми думками з нами поділився Василь Кузюк:
При першій можливості організувати для дітей змагання з міні-футболу я завжди її використовую,а кубок ресторану «Карпати» ми сумісно з районною федерацією міні-футболу проводимо вже п’ятий рік поспіль.На мою думку всі учасники змагань були задоволені,і глядачі отримали задоволення від побаченого,і самі футболісти.Особисто мені дуже приємно,що в складі переможців виступали багато гравців,які приймали участь і в попередніх турнірах,а кращй гравець турніру Роман Дитко був визнаний кращим нападником першого розіграшу кубка ресторану «Карпати» ще в 2008 році.Тепер же він є ведучим гравцем юнацького складу львівської команди «Карпати».Але не забуває рідне місто і своїх друзів,з якими починав свою футбольну кар’єру у тренера Володимира Перегінчука,нажаль,уже покійного.Об’єктивно перемогли сильніші,але це дає більшу мотивацію іншим учасникам- працюйте, тренуйтеся і перемоги обов’язково до вас придуть.
До закінчення 2012 року обов’язково будуть проведені ще декілька дитячих змагань з міні-футболу, маю надію,що до них будуть залучені як постійні учасники таких змагань,так і нові команди-як з Надвірної так і сільські колективи.