на сайт заходили nrff

Головна » 2009 » Вересень » 19 » Черговий кубок завойовує команда села Заріччя
09:56
Черговий кубок завойовує команда села Заріччя

Шанувальники міні-футболу з нетерпінням чекали чим завершиться розіграш нового змагання з міні-футболу серед дитячих команд-кубка "Карпатська Січ",який сумісно встановили надвірнянський ресторан"Карпати" (директор Василь Кузюк) та охоронна фірма "Січ"(директор Володимир Нагорний) за участі кафе"Казка" (директор Василь Павлюк).
   У змаганнях взяло участь шість команд,а самі змагання проходили у два етапи на міні-
футбольному майданчику зі штучним покриттям стадіону „Нафтовик”.
   Спочатку команди за жеребкуванням були розподілені на дві групи,де змагалися між собою за коловою системою задля визначення півфіналістів.У групі „А” надвірнянські „Карпати” та „Краєвид”с.Чорний Потік випередили гаврилівську „Ниву”.А у групі ”Б”„Прут”с.Заріччя та ДФК”Атака”с.Гвізд були сильнішими за надвірнянський „Мілан”.
   А на наступному тижні відбулась фінальна частина змагань.У першій півфінальній грі зустрілись команди „Карпати”м.Надвірна та ДФК”Атака”с.Гвізд.З перших хвилин гри більше атакували саме надвірнянці,які впевнено контролювали м”яч та проводили гострі контратаки на ворота своїх суперників.З рештою,перевага надвірнянців вилилась у забиті голи-5:0 на користь надвірнянців після першої половини гри.У другому таймі командни практично догравали гру,адже відіграти п”ять мячів було практично нереально.У підсумку 7:2 на користь надвірнянських „Карпат”,і саме вони виходять у фінал.
   А ось у другому півфіналі точилася практично рівна гра-як зарічанські футболісти,так і гравці з Чорного Потоку мали рівну кількість можливостей для взяття воріт своїх суперників.Саме тому рахунок було відкрито лише в кінці першого тайму-1:0 на користь зарічанської команди.У другому таймі гра проходила без змін у тактичних діях кожної з команд,але гравці Заріччя спромоглася забити і другий гол у ворота своїх суперників. Щоправда,через дві хвилини Іван Шовгенюк з „Краєвиду” скорочує розрив у рахунку-2:1.Але всі наступні потуги його команди зрівняти рахунок були марними.Отже 2:1 на користь зарічанської команди і вони теж виходять у фінал розіграшу кубка „Карпатська Січ” з міні-футболу.
   Гра за третє місце між командами ДФК”Атака”с.Гвізд та „Краєвид”с.Чорний Потік проходила по досить несподіваному сценарію-з самого початку гри футболісти „Краєвиду” почали шалено атакувати своїх суперників,і тричі Іван Шовгенюк забиває голи у ворота гвоздецької команди-3:0 на користь „Краєвиду”,а йде лише десята хвилина першого тайму.Але до перерви рахунок так і не змінився.
   А у другій половині гри гравці ДФК”Атака” поступово вирівняли гру і почали більше атакувати,відповідно почало більше виникати небезпечних моментів біля воріт „Краєвиду”,і як наслідок цього,почали забивати голи.І під кінець гри рахунок вже нічийний-3:3.За ті хвилини що залишились до завершення матчу ні одна з команд не змогла забити переможний гол.Отже,згідно з регламентом змагань,команди пробивали по п”ять шестиметрових штрафних ударів,і тут футбольне щастя вже було на боці команди ДФК”Атака”с.Гвізд,які реалізували на один удар більше,ніж їх суперники.
   В підсумку-рахунок 6:5(3:3 основний час) і гвоздецькі футболісти стають бронзовими призерами розіграшу кубка „Карпатська Січ”.

А сама фінальна гра виявилась напрчуд несподіваною для явних фаворитів цих змагань-команди „Карпати” Надвірна,адже вже на восьмій хвилині першого тайму вони поступалися своїм суперникам з рахунком 0:3.Ці пропущені голи стали наслідком просто-таки дитячих помилок у обороні та невпевнених дій воротаря.Згодом надвірнянці зусиллями Івана Іванюка та Ігоря Огерука скоротили відставання у рахунку від своїх суперників- і вже 2:3.З таким рахунком і завершується перша половина гри.А надії численних глядачів на те,що надвірнянці у другому таймі зрівняють рахунок,а згодом і здобудуть перемогу-не справдилися.
   І в цьому їм завадив нападник зарічанського „Прута” Ігор Слюсарський,який двома точними ударами встановив остаточний рахунок-5:2 на користь зарічанців.
   У складі переможців грали – Петро Масевич,Назар Гуменюк,Іван Холошнюк,Ярослав Вацик,Осап Грицюк,Василь Вацик,Віталій Гуменюк,Василь Абрам”юк,Андрій Гладиш та капітан команди Ігор Слюсарський.Опікувався командою Святослав Масевич,який у черговий раз довів,що при правильному побудуванні навчально-тренувального процесу можна виграти в любих суперників.
   Відразу після закінчення фінальної гри відбулось нагородження команд-призерів,яке проводили голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко та спонсори-директор ресторану „Карпати”Василь Кузюк,директор охоронної фірми „Січ” Володимир Нагорний та директор кафе „Казка” Василь Павлюк.
   За зайняте четверте місце гравці команди „Краєвид”с.Чорний Потік (капітан Іван Шовгенюк) отримали грамоти,гвоздецькі хлопчики,які представляли ДФК”Атака” (капітан Андрій Николюк) були нагороджені бронзовими медалями та дипломами. Фіналісти розіграшу кубка „Карпатська Січ”-команда „Карпати” м.Надвірна  (капітан Ігор Огерук) на своєму здобутку має срібні медалі та дипломи.І цила злива нагород
випала на долю переможців – дружної команди „Прут”с.Заріччя (капітан Ігор Слюсарський)-це кубок, футбольний м”яч,золоті медалі та дипломи.
   Як і завжди були визначені кращі гравці у чотирьох номінаціях-ними стали воротар Петро Масевич („Прут”с.Заріччя),захисник Ярослав Ерстенюк („Карпати”м.Надвірна),нападник Ігор Слюсарський („Прут”с.Заріччя) та кращий гравець турніру Іван Шовгенюк („Краєвид”с.Чорний Потік).Всі ці гравці отримали пам”ятні призи та відповідні дипломи, які спеціально на цей турнір встановив постійний спонсор дитячих змагань з міні-футболу приватний нотаріус Тарас Вірстюк.На думку спонсорів відмінно справилися зі своєю роботою суддівська бригада у складі Віктора Татаренко та Віталія Гонського.Завжди був готовий прийти на допомогу учасникам змагань фельдшер поліклініки Надвірнянської ЦРЛ Андрій Михайлюк.
   Особливу подяку за вчасно і якісно виготовлену поліграфічну продукцію висловили директору ПП”ПоліКРОК” Анатолію Косовану.
   На цьому розіграш кубка „Карпатська Січ" Було оголошено завершеним.
   Своїми думками з приводу проведених змагань з нами поділилися:

Василь Кузюк-спільно з Володимиром Нагорним ми вирішили організувати проведення нового кубка з міні-футболу серед дитячих команд,який назвали „Карпатська Січ”.
   Як на мене,турнір пройшов дуже цікаво,задоволеними залишилися всі учасники,і численні глядачі,які активно підтримували учасників змагань.На майданчику панувала гостра,безкомпромісна боротьба,клас команд був приблизно рівний.Перемогла зарічанська команда і виграш нового кубка був для них цілком справедливим підсумком.Прикро,що надвірянська команда в черговий раз поступилася у фінальній грі,вочевидь,їм потрібно щось міняти в тактичному плані,адже надвірнянські футболісти індивідуально дуже сильні,а от командної гри не має.
   На черзі розіграш ще декількох турнірів з міні-футболу,черговий з яких має орієнтовно відбутися в кінці вересня,а сумісно з районною фежерацією міні-футболу плануємо до кінця 2009 року провести ще не менше п”яти турнірів.

Володимир Нагорний- з цікавістю переглянув всі зустрічі фінальної частини розіграшу кубка „Карпатська Січ”.Всі гравці старалися,грали з подвійною самовіддачею,активно переживали за результати ігор-ось саме тут і виробляється справжній чоловічий характер. Мені здається,що з кожним турніром майстерність команд-учасниць тільки зростає,що і доводять підсумкові результати змагань.
   Також дуже добре,що практично всі учасники фінальної частини отримали призи та нагороди,адже це є великим стимулом до перемог у наступних змаганнях.Раджу всім спортсменам і надалі посилено тренуватись,підвищувати свою майстерність і прагнути тільки до перемоги.А надвірнянській команді бажаю прикласти всі зусилля для того,щоби в наступних змаганнях вибороти перемогу і довести всім,а в першу чергу собі,що саме вони найсильніші у Надвірнянському районі.

Василь Павлюк-з задоволенням посприяв у проведенні розіграшу кубка „Карпатська Січ”,переглянув майже всі зустрічі,мені дуже сподобалась команда з Чорного Потоку,але їм трохи не пощастило-і у півфіналі поступилися з мінімальним рахунком,і у грі за третє місце програли у серії пенальті.Але команда набула необхідний досвід,і я впевнений,що в одному з наступних змагань ця команда обов”язково здобуде головний приз.Спортивні змагання серед дітей з міні-футболу-це азарт,здорова конкуренція,напруга і непередбаченість у кожній грі,а основне-це здоров”я самих учасників.Якщо виникне потреба,обов”язко посприяю і у проведенні наступних змагань з міні-футболу,які практично щомісяця проходять у нашому місті.
   Бажаю всім футболістам успіхів у навчанні та спорті,наступних перемог та чесної спортивної боротьби на футбольному майданчику.