Арбітр: Заровецький Володимир І к (Ів-Франківськ).
Асистенти: Шевчук Мирослав ІІ к (Крилос), Романюк Анастасія ІІ к (Ів-Франківськ).
"Бескид": Яковійчук,Слободян,Хомич (Павлюк 70),Данилюк (Романчук 70),Прокоп,Белей (Крук 26),Вонс(к) (Близнюков 70),Боднар,Савчук,Подолюк (Максим"юк 56),Пилип"юк.
"Галичина":Музика,Сусак,Вітовський,Труш,Русановський,Воробець,Музичин,Хома(к),Вовчук Я,Вовчук Ю,Паращій
запасні:Богачов,Вербний.
Попередження: Сусак.
Голи: Боднар 38.

Матч юнаків.Матч проходив неспішно,гравці обох команд не показували високих швидкостей,м"яч перебував переважно біля центру поля.За перший тайм можна пригадати тільки один момент.Гравець гостей вивалився на ворота "Бескида" пробив без шансів для воротаря,але господарям допомогла стійка,в яку влучив м"яч.В другому таймі було тільки два моменти у господарів.Спочатку Михайло Капущак пробивав з декількох метрів,але м"яч пішов вище воріт.І кращий бомбардир Максим Нестеренко мав нагоду поповнити свій рахунок забитим м"ячем.Але з двох метрів теж невлучив у рамку пустих воріт.

Дорослі.Після двох гостьових поразок від ФК"Калуш" і "Газовика" у складі "Бескида" пройшли зміни.У ворота став Станіслав Яковійчук,запасним воротарем взяли  Миколу Ключівського а захист підсилився Андрієм Павлюком.Матч дорослих почався з боротьби на полі але без моментів.Тільки на 17 хв виник перший посправжньому небезпечний момент.Бескидівець Андрій Боднар пробив небезпечно по воротам,кіпер гостей удар потягнув.На 28 хв м"яч заметушився в штрафній гостей і двічі попадав у поперечку,спочатку від свого ж гравця потім від чужого.На 38 хв самий найнижчий гравець надвірнянців Андрій Боднар замкнув навіс головою і вивів господарів уперед.І під завісу першого тайму він же мав робити дубль,але знову воротар гостей потягнув удар.В другому таймі моментів знову було обмаль.Гравці обмежувались дальніми невлучними ударами,або втрачали м"яча перед штрафною.За весь тайм можна пригадати небезпечний удар надвірнянців після якого м"яч влучив у штангу.Заміни проведені надвірнянцями сприяли більш підсиленню захисту і утримуванню рахунку гості ж взагалі замін не робили.Перед завершенням другого тайму один з галичан увірвався у штрафну господарів і впав,сигналізуючи що йому допоміг захисник "Бескиду",але свисток судді
промовчав.Так матч і закінчився з рахунком 1:0.Після двох попспіль поразок "Бескид" нарешті переміг.Наступний матч надвірнянці проведуть 14 червня на виїзді проти "Княгинина" з Підгайчиків.

юнаки
"Бескид":Хандащук,Стефанюк,Чуфус,Дмитрук(Насадюк 80),Капущак,Нагорний(Максим"юк 32),Остап"юк,Гільтайчук,Нестеренко(Ільків 64),Нестерук,Барило(к)
запасні:Рудак,Сікач,Буняк
"Галичина":Боднар,Ватащук,Гриців,Коваленко,Драган,Бездєнєжних(Криса 60),Петровський,Мацура(к),Найда,Дубик,Пендерецький(Чижевський 52)
запасні:Чепель,Данилюк,Мисів,Товкач,Білоус
попередження:Стефанюк,нестеренко,Остап"юк