Головна » 2009 » Травень » 26 » Фитьківський «Сокіл» декласує «Колос» з Парище в гостях
Чемпіонат району
1 ліга
3-тур

ЮНАКИ

"Колос"Парище-"Сокіл"Фитьків-6:4 (Лесів В. 10 (1:0),Попович І 14(2:0),30(3:1),62(5:1),Лесів В. 51 (4:1), Лавришин Б. 63(6:1) - Дутчак А. 24(2:1),Яніцький Ю. 65(6:2),67(6:3),
Дереш В. 69(6:4))

Гостинне с.Парище в неділю приймали на власній футбольній галявині
фитьківських футболістів. Резонанс обіцяли як матчі юнацьких складів,так і дорослих. Юнаки обох команд в поточному чемпіонаті ще не набрали
жодного залікового очка, тому господарям потрібно було неодмінно вигравати.
І матч справді видався феєричним (10 забитих голів вболівальники спостерігають не кожного тижня), адже господарі поля з перших хвилин захопили ініціативу, продемонстрував ши високий темп гри і чудову тактичну підготовку.
Вже на 10 хвилині нападник господарів Віталій Лесів після флангової передачі
завершив атаку власної команди точним ударом головою. Через 4 хвилини його колега по позиції Іван Попович збільшив рахунок до 2:0. При цьому слід відмітити мляву і невпевнену гру гостей в захисті. Щоправда,після пропущеного гола фитьківські юнаки тимчасово заволоділи ініціативою стараннями центральних півзахисників Михайла Балабана і Андрія Дутчака (останній на 24 хвилині скорочує відрив у рахунку до 2:1 скориставшись безпідставним виходом з воріт воротаря господарів) і нападників Івана Олійника та Василя Дереша. За рахунку 2:1 гостям би втримати ініціативу, але господарі поля контролювали хід гри і на 30 хвилині Іван Попович (не без допомоги воротаря фитьківчан) встановлює остаточний рахунок 1 тайму – 3:1.  В другому таймі від самого початку і до 51 хвилини демонструвався «відкритий футбол» з обох сторін і забити гол могли Іван Попович,Віталій Лесів і Богдан Лавришин у господарів; Іван Олійник, Василь Дереш, Сергій Дмитрук у гостей…і забив таки Віталій Лесів – 4:1. Але найцікавіше було попереду – з 62 по 69 хвилину вболівальники побачили 5 голів. Спочатку юні місцеві футболісти Іван Попович (на 62 хв.) і Богдан Лавришин (на 63 хв.), а згодом гості – Юрій Яніцький (задній захисник!) на 65 і 67 хвилинах та Василь Дереш (найкращий в складі «Сокола») на 69 хвилині. Ще бодай 5 хв. і могли б зіграти і нічию, але до справи треба було братися швидше… свисток арбітра зафіксував рахунок 6:4 на користь господарів поля.

ДОРОСЛІ

"Колос"Парище-"Сокіл"Фитьків-0:4 (Дмитрук Д. 11(0:1),63(0:3),Попович І. 35(0:2),Дмитрук Ю 80(0:4))

О 17:00 розпочали дуель і дорослі склади «Сокола» і «Колоса». Слід зазначити,що гості серйозно налаштовувались на матч, адже в попередніх іграх «Колос» з Парище
продемонстрував доволі змістовну гру і відповідний результат. Тому головний тренер фитьківської команди – Дмитрук Мирон Іванович давав індивідуальні настанови,наголошуючи на чіткій позиційній грі, та грі у відборі. Можна сказати, що гравці чітко виконали настанови тренера. Від початку гри гості заволоділи ініціативою. Особливо слід відзначити Юрія Дмитрука і Володимира Зомбіка (центральні півзахисники), братів Поповичів (Іван – нападник і Юрій – правий хав) котрі «розривали» оборону господарів і лише старання заднього захисника «Колоса» Віталія Лютого рятували від гола, але гол назрівав. На 11 хвилині гол таки стався – це провідний нападник фитьківського «Сокола» Дмитро Дмитрук отримавши пас в розріз від Юрія Поповича, обробив його і лівою ногою чітко «поклав» шкіряного в лівий від воротаря кут. Потім були два нереалізованих 11-метрових ударів з обох сторін - фитьківчани пробили мимо воріт, а господарі потрапили в штангу. Незадовго до кінця 1 тайму (35 хв.) найкращий бомбардир гостей Іван Попович реалізував сольний прохід, обігравши на своєму шляху 4 (чотирьох) гравців суперника і невідпорним ударом порадував своїх вболівальників – 0:2 – це і був результат 1 тайму. В 2 таймі до 63 хвилини команди грали в позиційний, але видовищний футбол, а на 63 Дмитро Дмитрук, отримавши пас від захисника Андрія Пилип’юка пройшов лівим флангом і зовнішньою стороною правої ноги перекинув м’яч через воротаря суперників – 0:3. Фитьківчани і надалі володіли ініціативою,особливо старалися Іван Попович і Юрій Попович, але забив на 80 хв. молодий і перспективний (1991 р/н) Юрій Дмитрук невідпорним ударом з лінії штрафної, встановивши остаточний рахунок – 0:4 на користь фитьківського «Сокола».