Садловський Михайло-3 категорія Тисменицький р-н

Гальчак Михайло,Томич Микола,Тимків Тарас,Тащук Олег,Глодан Андрій, Мельничук Олег,Гайдаш Василь,Крук Василь,Левицький Богдан,
тренер Гальчак Ігор

Склад ФК"Глушків":Слободян Андрій,Гуцул Андрій,Бойків Василь,Шевчук Василь,Матійчик Любомир,Шукат Василь,Каштанюк Володимир,Гуцул Богдан,
Бойків Андрій,Гультай Володимир,Липка Мирослав,Кучірка Олександр,Бойків Іван,Боднарчук Богдан
Тренер Бойків Володимир

Після зіграних 4-ох турів в 2-ій групі склалась дуже непроста ситуація. Матч 5-го туру «Лістер» - ФК «Глушків» міг вирішити, хто буде продовжувати боротьбу в турнірі дальше, а хто - ні. Тому інтрига була дуже високою.
Незважаючи на те, що в першому матчі цих суперників команда «Лістер» на виїзді зазнала поразки, вболівальники та гравці команди вірили в позитивний результат в домашньому матчі. Адже команда вже знайшла свій ритм і на домашньому полі грає дуже впевнено.
Перші хвилини матчу проходили спокійно з невеликою перевагою команди «Лістер».
8-а хвилина матчу: небезпечно пробиває Олег Тащук, але м’яч пройшов повз стійку воріт.
12-а хвилина: Віталій Павлів робить передачу на Глодана, обігравши «один в один» захисника Андрій виходить сам на сам з голкіпером, але в цей момент фолить захисник команди ФК «Глушків» в штрафному майданчику. Суддя призначає пенальті,який реалізує герой попереднього епізоду Андрій Глодан (1:0).
16-а хвилина: капітан команди «Лістер» Дмитро Буняк з глибини поля робить пас на випередження Глодану, який в один дотик через голкіпера переправляє м’яч в ворота гостей (2:0).
24-а хвилина: Дмитро Буняк робить передачу в карний майданчик гостей, де вдало на випередження грає Микола Томич і забиває третій м’яч (3:0).
Після забитих голів, «Лістер» дещо зупинився, віддавши ініціативу супернику.
В останні хвилини 1 тайму команда гостей домінувала на полі.Вони мали мінімум два стовідсоткові моменти.Спершу після подачі,головою пробивав Гуцул Богдан,але не влучив.Потім з декількох метрів розстрілював ворота Гультай Володимир,але на заваді став молодий воротар Тарновиці,який взагалі чудово діяв весь мач в рамці воріт.
Початок другого тайму був спокійним, з перемінними атаками обох команд.
65-а хвилина: після прострілу Олега Тащука, в штрафному майданчику суперників вдало зорієнтувався Василь Гайдаш (який днем пізніше відзначає свій день народження). Прийнявши м’яча на груди він вколотив його в сітку воріт (4:0).
72-а хвилина: Василь Крук в власному штрафному майданчику сфолив на Мирославі Липці. Сам постраждалий виконав 11- метровий удар, невідпорно пробивши в правий від воротаря кут (4:1).
Після цього команди здійснили по-декілька замін.
89 хвилина: коли гра підходила до свого логічного закінчення, суддя призначив штрафний удар в бік воріт ФК «Глушків». До м’яча підійшов Олег Тащук. Після його удару, вміло зігравши на випередження,
Віталій Павлів відправив м’яч в прямо «дев’ятку» воріт суперника (5:1).
Ось і логічне завершення матчу, а разом з ним перший в історії ФК «Лістер» і Надвірнянського району в цілому вихід в півфінал «Кубку чемпіонів міст і районів області».А команді з Городенківщині залишилось зіграти матч з коломийським чемпіоном,який правда вже нічого не вирішує.Побажаємо їй
успіхів в чемпіонаті і кубку городенківського району та знову наступного року грати в лізі чемпіонів.

Переглядів: 4109 | Додав: garik | Рейтинг: 0.0/0