сезон 2018-2019
Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2018-2019 років
1-ша ліга
Приймають участь 12 команд:
1.ФК"Перерісль"с.Перерісль
2.ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця
3.ФК"Олімпія"с.Камінне
4.ФК"Арсенал"с.Тисменичани
5.ФК"Підгір'я"с.Назавизів
6.ФК"Нива"с.Гаврилівка-знята
7.ФК"Волосів"с.Волосів-знята
8.ФК"Ланчин"смт.Ланчин-знята
9.ФК"Лукавець"с.Гвізд
10.ФК"Горгани"с.Зелена
11.ФК"Колос"с.Парище
12.ФК"Скеля"с.Пнів
Календар ігор 1-го кола:
1-тур,05 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Скеля"с.Пнів-2:2(юнаки-0:0)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Колос"с.Парище-5:2(14:4)
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Горгани"с.Зелена-2:1(0:1)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Лукавець"с.Гвізд-4:4(1:2)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-4:3(3:4)
ФК"Нива"с.Гаврилівка-ФК"Волосів"с.Волосів-1:2(7:0) анульовано
2-тур,12 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-ФК"Волосів"с.Волосів-1:1(4:0)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-ФК"Нива"с.Гаврилівка-0:0,розгляд КДК (+:-) анульовано
ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Підгір'я"с.Назавизів-2:2(6:2)
ФК"Горгани"с.Зелена-ФК"Арсенал"с.Тисменичани-1:2(4:2)
ФК"Колос"с.Парище-ФК"Олімпія"с.Камінне-0:2(1:3)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-2:3(0:1)
3-тур,19 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Скеля"с.Пнів-3:1(3:4)
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Перерісль"с.Перерісль-2:0(5:0)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Колос"с.Парище-6:1(6:1)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Горгани"с.Зелена-3:1(2:3)
ФК"Нива"с.Гаврилівка-ФК"Лукавець"с.Гвізд-1:0(2:3) анульовано
ФК"Волосів"с.Волосів-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-4:1(0:1)
4-тур,26 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-+:-(1:3)
ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Волосів"с.Волосів-1:6(1:2)
ФК"Горгани"с.Зелена-ФК"Нива"с.Гаврилівка-2:1(2:1) анульовано
ФК"Колос"с.Парище-ФК"Підгір'я"с.Назавизів-2:3(2:2)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Арсенал"с.Тисменичани-4:4(3:1)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Олімпія"с.Камінне-2:3(4:2)
5-тур,02 вересня,неділя,14:00,16:00
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Скеля"с.Пнів-3:0(0:1)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-3:1(2:5)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Перерісль"с.Перерісль-3:1(2:3)
ФК"Нива"с.Гаврилівка-ФК"Колос"с.Парище-0:1(3:4) анульовано
ФК"Волосів"с.Волосів-ФК"Горгани"с.Зелена-4:0(0:0)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-ФК"Лукавець"с.Гвізд-3:0(2:4)
6-тур,09 вересня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-ФК"Лукавець"с.Гвізд-4:1(4:1)
ФК"Горгани"с.Зелена-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-+:-(8:0)
ФК"Колос"с.Парище-ФК"Волосів"с.Волосів-1:2(3:1)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Нива"с.Гаврилівка-7:1(8:1) анульовано
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Підгір'я"с.Назавизів-5:2(+:-)
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Арсенал"с.Тисменичани-3:2(2:2)
7-тур,16 вересня,неділя,14:00,16:00
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Скеля"с.Пнів-1:1(-:-,рішення КДК)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Олімпія"с.Камінне-1:3(1:6)
ФК"Нива"с.Гаврилівка-ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-1:6(-:+) анульовано
ФК"Волосів"с.Волосів-ФК"Перерісль"с.Перерісль-5:0(2:6)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-ФК"Колос"с.Парище-0:4(3:1)
ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Горгани"с.Зелена-0:3(2:0)
8-тур,23 вересня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-ФК"Горгани"с.Зелена-4:2(2:1)
ФК"Колос"с.Парище-ФК"Лукавець"с.Гвізд-3:2(2:5)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-+:-(7:1)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Волосів"с.Волосів-4:1(7:1)
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Нива"с.Гаврилівка-+:-(+:-) анульовано
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Підгір'я"с.Назавизів-2:1(5:0)
9-тур,30 вересня,неділя,14:00,16:00
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Скеля"с.Пнів-3:1(0:4)
ФК"Нива"с.Гаврилівка-ФК"Арсенал"с.Тисменичани-3:4(0:2) анульовано
ФК"Волосів"с.Волосів-ФК"Олімпія"с.Камінне-1:4(1:2)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-0:1(6:3)
ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Перерісль"с.Перерісль-3:3(1:0)
ФК"Горгани"с.Зелена-ФК"Колос"с.Парище-2:0(3:1)
10-тур,7 жовтня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-ФК"Колос"с.Парище-5:2(6:0)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Горгани"с.Зелена-3:3(0:2)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-ФК"Лукавець"с.Гвізд-10:1(3:1)
ФК"Олімпія"с.Камінне-ФК"Ланчин"смт.Ланчин-2:0(1:3)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-ФК"Волосів"с.Волосів-2:0(3:0)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-ФК"Нива"с.Гаврилівка-+-(+:-) анульовано
11-тур,14 жовтня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів-вихідна
ФК"Волосів"с.Волосів-ФК"Підгір'я"с.Назавизів-0:2(9:0)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-ФК"Арсенал"с.Тисменичани-1:1(4:1)
ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Олімпія"с.Камінне-1:11(1:2)
ФК"Горгани"с.Зелена-ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-6:1(7:0)
ФК"Колос"с.Парище-ФК"Перерісль"с.Перерісль-4:3(0:0)
Календар ігор 2-го кола:
12-тур,14 квітня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів - ФК"Перерісль"с.Перерісль-7:0(юнаки-9:2)
ФК"Колос"с.Парище - ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-+:-(2:1)
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Олімпія"с.Камінне-3:6(4:1)
ФК"Лукавець"с.Гвізд - ФК"Арсенал"с.Тисменичани-0:6(3:1)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Підгір'я"с.Назавизів-1:2(6:0)
ФК"Волосів"с.Волосів-вихідна
13-тур,21 квітня,неділя,14:00,16:00
ФК"Волосів"с.Волосів - ФК"Скеля"с.Пнів--:+(-:+)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів - ФК"Лукавець"с.Гвізд-8:0(2:3)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани - ФК"Горгани"с.Зелена-5:2(1:3)
ФК"Олімпія"с.Камінне - ФК"Колос"с.Парище-2:1(2:2)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця - ФК"Перерісль"с.Перерісль-1:1(2:1)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин-вихідна
14-тур,05 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів - ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-3:4(2:2)
ФК"Перерісль"с.Перерісль - ФК"Олімпія"с.Камінне-6:4(2:1)
ФК"Колос"с.Парище - ФК"Арсенал"с.Тисменичани-5:3(2:0)
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Підгір'я"с.Назавизів-2:4(+:-)грали 6 червня
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Волосів"с.Волосів-+:-(+:-)
ФК"Лукавець"с.Гвізд-вихідна
15-тур,12 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Скеля"с.Пнів-1:2(2:1)
ФК"Волосів"с.Волосів - ФК"Лукавець"с.Гвізд--:+(-:+)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів - ФК"Колос"с.Парище-4:3(1:1)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани - ФК"Перерісль"с.Перерісль-5:1(2:5)
ФК"Олімпія"с.Камінне - ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-1:0(1:3)
ФК"Горгани"с.Зелена-вихідна
16-тур,19 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів - ФК"Олімпія"с.Камінне-2:3(6:1)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця - ФК"Арсенал"с.Тисменичани-3:0(5:2)
ФК"Перерісль"с.Перерісль - ФК"Підгір'я"с.Назавизів-1:2(9:1)
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Волосів"с.Волосів-+:-(+:-)
ФК"Лукавець"с.Гвізд - ФК"Ланчин"смт.Ланчин-4:6(3:1)
ФК"Колос"с.Парище-вихідна
17-тур,26 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Лукавець"с.Гвізд - ФК"Скеля"с.Пнів-1:2(5:3)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Горгани"с.Зелена-1:2(8:0,рішення КДК--:+)
ФК"Волосів"с.Волосів - ФК"Колос"с.Парище--:+(-:+)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів -ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-2:2(1:12)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани - ФК"Олімпія"с.Камінне-2:4(3:3)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-вихідна
18-тур,02 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів - ФК"Арсенал"с.Тисменичани-2:3(0:0)
ФК"Олімпія"с.Камінне - ФК"Підгір'я"с.Назавизів-10:1(11:1)
ФК"Перерісль"с.Перерісль - ФК"Волосів"с.Волосів-+:-(+:-)
ФК"Колос"с.Парище - ФК"Ланчин"смт.Ланчин-+:-(2:1)
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Лукавець"с.Гвізд-6:2(0:2)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-вихідна
19-тур,09 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Скеля"с.Пнів-3:4(2:0)
ФК"Лукавець"с.Гвізд - ФК"Колос"с.Парище-0:3(5:0)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Перерісль"с.Перерісль--:+(-:+)
ФК"Волосів"с.Волосів - ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця--:+(-:+)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів - ФК"Арсенал"с.Тисменичани-2:3(2:9)
ФК"Олімпія"с.Камінне-вихідна
20-тур,16 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Скеля"с.Пнів - ФК"Підгір'я"с.Назавизів-3:4(8:2)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани-вихідна
ФК"Олімпія"с.Камінне - ФК"Волосів"с.Волосів-+:-(+:-)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця - ФК"Ланчин"смт.Ланчин+:-(+:-)
ФК"Перерісль"с.Перерісль-ФК"Лукавець"с.Гвізд-10:1(1:3)
ФК"Колос"с.Парище - ФК"Горгани"с.Зелена-7:2(1:2)
21-тур,23 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Колос"с.Парище - ФК"Скеля"с.Пнів-7:3(4:2)
ФК"Горгани"с.Зелена - ФК"Перерісль"с.Перерісль-+:-(+:-)
ФК"Лукавець"с.Гвізд - ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця-1:8(6:4)
ФК"Ланчин"смт.Ланчин - ФК"Олімпія"с.Камінне--:+(-:+)
ФК"Волосів"с.Волосів - ФК"Арсенал"с.Тисменичани--:+(-:+)
ФК"Підгір'я"с.Назавизів-вихідна
22-тур,30 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Підгір'я"с.Назавизів - ФК"Волосів"с.Волосів-+:-(+:-)
ФК"Арсенал"с.Тисменичани - ФК"Ланчин"смт.Ланчин-+:-(+:-)
ФК"Олімпія"с.Камінне - ФК"Лукавець"с.Гвізд-+:-(0:2)
ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця - ФК"Горгани"с.Зелена-+:-(3:2)
ФК"Перерісль"с.Перерісль - ФК"Колос"с.Парище-1:3(5:1)
ФК"Скеля"с.Пнів-вихідна
Підсумкова турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Олімпія"Камінне |
20 |
19 |
0 |
1 |
65 |
23 |
57 |
2 |
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця |
20 |
13 |
2 |
5 |
53 |
29 |
41 |
3 |
ФК"Підгір'я"Назавизів |
20 |
13 |
2 |
5 |
53 |
45 |
41 |
4 |
ФК"Арсенал"Тисменичани |
20 |
12 |
4 |
4 |
54 |
36 |
40 |
5 |
ФК"Колос"Парище |
20 |
11 |
0 |
9 |
48 |
45 |
33 |
6 |
ФК"Скеля"Пнів |
20 |
9 |
3 |
8 |
47 |
44 |
30 |
7 |
ФК"Горгани"Зелена |
20 |
8 |
1 |
11 |
39 |
48 |
25 |
8 |
ФК"Перерісль" |
20 |
5 |
5 |
10 |
38 |
52 |
20 |
9 |
ФК"Волосів" |
20 |
5 |
1 |
14 |
24 |
16 |
16 |
10 |
ФК"Ланчин" |
20 |
3 |
1 |
16 |
17 |
26 |
10 |
11 |
ФК"Лукавець"Гвізд |
20 |
1 |
3 |
16 |
24 |
98 |
6 |
М |
Команда(юнаки) |
І |
В |
Н |
П |
Мз |
Мп |
О |
1 |
ФК"Лукавець"Гвізд |
20 |
16 |
0 |
4 |
56 |
30 |
48 |
2 |
ФК"Горгани"Зелена |
20 |
15 |
1 |
4 |
42 |
17 |
46 |
3 |
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця |
20 |
14 |
1 |
5 |
72 |
44 |
43 |
4 |
ФК"Скеля"Пнів |
20 |
11 |
3 |
6 |
58 |
28 |
36 |
5 |
ФК"Перерісль" |
20 |
10 |
2 |
8 |
44 |
35 |
32 |
6 |
ФК"Ланчин" |
20 |
10 |
0 |
10 |
37 |
35 |
30 |
7 |
ФК"Олімпія"Камінне |
20 |
8 |
3 |
9 |
43 |
37 |
27 |
8 |
ФК"Колос"Парище |
20 |
6 |
4 |
10 |
30 |
62 |
22 |
9 |
ФК"Арсенал"Тисменичани |
20 |
6 |
3 |
11 |
41 |
44 |
21 |
10 |
ФК"Волосів" |
20 |
2 |
1 |
17 |
16 |
27 |
7 |
11 |
ФК"Підгір'я"Назавизів |
20 |
1 |
2 |
17 |
21 |
101 |
5 |
перехідний матч-ФК"Лукавець"с.Гвізд-ФК"Бистриця"с.Пасічна-3:2 у д.ч.