Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


на сайт заходили

На стадіо району

сезон 2015 чр 2 ліга

сезон 2015 року

Чемпіонат Надвірнянського району-2015

2 ліга

1.»Скеля»Пнів
2.»Колос»Парище
3.»Страгора»Стримба(юнаки зняті з розіграшу)

4.»Сокіл»Фитьків
5.»Лукавець»Гвізд
6.»Факел»Середній Майдан
7.ФК»Добротів»
8.»Бистриця»Пасічна
9.»Горгани»Зелена
10.»Темп»Молодків(юнаки зняті з розіграшу)
11.ФК»Лоєва»(юнаки не виступають)
12.»Прут»Саджавка

1-тур,10 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00

»Скеля»Пнів-»Прут»Саджавка-2:4(1:2)

»Колос»Парище- ФК»Лоєва»-11:0

»Страгора»Стримба-»Темп»Молодків-6:1(2:0)

»Сокіл»Фитьків- ФК»Зелена»-4:2(3:2)

»Лукавець»Гвізд-»Бистриця»Пасічна-3:1(5:1)

»Факел» Середній Майдан- ФК»Добротів»-0:4(1:2)

 

2-тур,17 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00

»Прут»Саджавка- ФК»Добротів»-2:1(2:2)
»Факел» Середній Майдан-»Бистриця»Пасічна-1:3(3:2)
ФК»Зелена»- »Лукавець»Гвізд-2:4(2:3)
»Темп»Молодків-»Сокіл»Фитьків-0:3,грали 7 липня
ФК»Лоєва»- »Страгора»Стримба-1:2
»Скеля»Пнів-»Колос»Парище-1:4(1:1)

 

3-тур,24 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Колос»Парище-»Прут»Саджавка-+:-(4:3),грали 26 липня
»Страгора»Стримба-»Скеля»Пнів-3:0(2:2)
»Сокіл»Фитьків-ФК»Лоєва»-8:1
»Лукавець»Гвізд-»Темп»Молодків-0:2(3:0)
»Факел»Середній Майдан-»Горгани»Зелена-4:1(1:1)
ФК»Добротів»-»Бистриця»Пасічна-4:0(4:3)

 

4-тур,31 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00

»Прут»Саджавка-»Бистриця»Пасічна-2:0(4:0)
»Горгани»Зелена-ФК»Добротів»-3:3(1:0)
»Темп»Молодків-»Факел»Середній Майдан-5:1(2:3)
ФК»Лоєва»-»Лукавець»Гвізд-0:4
»Скеля»Пнів-»Сокіл»Фитьків-1:4(1:2)

»Колос»Парище-»Страгора»Стримба-6:1(5:1)


5-тур,7 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Страгора»Стримба-»Прут»Саджавка-2:2(2:4)
»Сокіл»Фитьків-»Колос»Парище-3:2(2:4)
»Лукавець»Гвізд-»Скеля»Пнів-4:0(5:0)
»Факел»Середній Майдан-ФК»Лоєва»-7:2
ФК»Добротів»-»Темп»Молодків-9:2(3:0)
»Бистриця»Пасічна-»Горгани»Зелена-1:3(2:1)

 

6-тур,14 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00

»Прут»Саджавка-»Горгани»Зелена-6:1(6:1)

»Темп»Молодків-»Бистриця»Пасічна-2:1(1:2)

ФК»Лоєва»-ФК»Добротів»-1:1

»Скеля»Пнів-»Факел»Середній Майдан-5:0(3:1)

»Колос»Парище-»Лукавець»Гвізд-2:2(1:3)

»Страгора»Стримба-»Сокіл»Фитьків-3:5(-:+)

 

7-тур,21 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00

»Сокіл»Фитьків-»Прут»Саджавка-4:1(1:0)

»Лукавець»Гвізд-»Страгора»Стримба-4:1

»Факел»Середній Майдан-»Колос»Парище-0:3(1:2)

ФК»Добротів»-»Скеля»Пнів-6:0(0:4)

»Бистриця»Пасічна-ФК»Лоєва»-0:0

»Горгани»Зелена-»Темп»Молодків-5:2(+:-)

 

8-тур,28 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Прут»Саджавка-»Темп»Молодків-8:1
ФК»Лоєва»-»Горгани»Зелена-1:4,рішення КДК +:-
»Скеля»Пнів-»Бистриця»Пасічна-1:0(6:1)
»Колос»Парище-ФК»Добротів»-3:0(3:2)
»Страгора»Стримба-»Факел»Середній Майдан-3:0
»Сокіл»Фитьків-»Лукавець»Гвізд-3:0(1:2)

9-тур,5 липня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Лукавець»Гвізд-»Прут»Саджавка-2:1(3:1)
»Факел»Середній Майдан-»Сокіл»Фитьків-5:2(2:2)
ФК»Добротів»-»Страгора»Стримба-4:0
»Бистриця»Пасічна-»Колос»Парище-0:3(3:1)
»Горгани»Зелена-»Скеля»Пнів-1:0(1:3)
»Темп»Молодків-ФК»Лоєва»-5:1

10-тур,12 липня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Прут»Саджавка-ФК»Лоєва»-2:3
»Скеля»Пнів-»Темп»Молодків-3:0
»Колос»Парище-»Горгани»Зелена-2:2(4:0)
»Страгора»Стримба-»Бистриця»Пасічна-3:1
»Сокіл»Фитьків-ФК»Добротів»-4:3(0:0)грали 26 липня
»Лукавець»Гвізд-»Факел»Середній Майдан-6:1(7:1)

11-тур,19 липня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Факел»Середній Майдан-»Прут»Саджавка-6:1(1:2)
ФК»Добротів»-»Лукавець»Гвізд-4:0(0:2)
»Бистриця»Пасічна-»Сокіл»Фитьків-2:2(5:1)
»Горгани»Зелена-»Страгора»Стримба-3:2
»Темп»Молодків-»Колос»Парище-3:6

ФК»Лоєва»-»Скеля»Пнів-3:3


Примітка:
-календар ігор(перше коло) чемпіонату району з футболу сезону 2015 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 12.05.2015 року №2;
-при проведенні ігор чемпіонату,кубка та суперкубка району з футболу можливі зміни;

 

2 коло

12-тур,02 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Прут»Саджавка-»Скеля»Пнів-4:2(4:3)
ФК»Лоєва»-»Колос»Парище-0:3
»Темп»Молодків-»Страгора»Стримба-4:5
»Горгани»Зелена-»Сокіл»Фитьків-2:3(3:1)
»Бистриця»Пасічна-»Лукавець»Гвізд-0:0(1:0)
ФК»Добротів»-»Факел»Середній Майдан-3:0(2:0)
 

13-тур,09 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Добротів»-»Прут»Саджавка-5:1(1:1)
»Факел»Середній Майдан-»Бистриця»Пасічна-1:2(-:+)
»Лукавець»Гвізд-»Горгани»Зелена-2:1(7:0)
»Сокіл»Фитьків-»Темп»Молодків-3:3
»Страгора»Стримба-ФК»Лоєва»-3:2
»Колос»Парище-»Скеля»Пнів-+:-(+:-)

14-тур,16 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Прут»Саджавка-»Колос»Парище-1:0(5:0)
»Скеля»Пнів-»Страгора»Стримба-2:1
ФК»Лоєва»-»Сокіл»Фитьків-1:2
»Темп»Молодків-»Лукавець»Гвізд-0:0
»Горгани»Зелена-»Факел»Середній Майдан-2:2(1:0)
»Бистриця»Пасічна-ФК»Добротів»-1:0(2:0)

15-тур,23 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Бистриця»Пасічна-»Прут»Саджавка-1:3(1:2)
ФК»Добротів»-»Горгани»Зелена-4:0(1:1)
»Факел»Середній Майдан-»Темп»Молодків-1:3
»Лукавець»Гвізд-ФК»Лоєва»-5:1
»Сокіл»Фитьків-»Скеля»Пнів-4:3(2:3)
»Страгора»Стримба-»Колос»Парище-1:2

16-тур,30 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Прут»Саджавка-»Страгора»Стримба-3:3
»Колос»Парище-»Сокіл»Фитьків-4:2(2:1)
»Скеля»Пнів-»Лукавець»Гвізд-2:2(7:1)
ФК»Лоєва»-»Факел»Середній Майдан-0:0
»Темп»Молодків-ФК»Добротів»-3:2
»Горгани»Зелена-»Бистриця»Пасічна-2:5(2:1)

17-тур,06 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Горгани»Зелена-»Прут»Саджавка-+:-(1:3),грали 27 вересня
»Бистриця»Пасічна-»Темп»Молодків-1:2
ФК»Добротів»-ФК»Лоєва»-6:1
»Факел»Середній Майдан-»Скеля»Пнів-3:1(3:4) ),грали 27 вересня
»Лукавець»Гвізд-»Колос»Парище-1:5(9:3)
»Сокіл»Фитьків-»Страгора»Стримба-2:1

18-тур,13 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Прут»Саджавка-»Сокіл»Фитьків--:-,рішення КДК(3:0)
»Страгора»Стримба-»Лукавець»Гвізд-1:0
»Колос»Парище-»Факел»Середній Майдан-2:2(2:1)
»Скеля»Пнів-ФК»Добротів»--:+,рішення КДК(2:0)
ФК»Лоєва»-»Бистриця»Пасічна-3:0
»Темп»Молодків-»Горгани»Зелена-7:2

19-тур,20 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Темп»Молодків-»Прут»Саджавка-9:0
»Горгани»Зелена-ФК»Лоєва»-1:0
»Бистриця»Пасічна-»Скеля»Пнів-0:2(0:0)
ФК»Добротів»-»Колос»Парище-3:2(2:2)
»Факел»Середній Майдан-»Страгора»Стримба-5:2
»Лукавець»Гвізд-»Сокіл»Фитьків-2:4(2:0)

20-тур,27 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Прут»Саджавка-»Лукавець»Гвізд-3:0(4:1),грали 4 жовтня
»Сокіл»Фитьків-»Факел»Середній Майдан-1:1(+:-),грали 4 жовтня
»Страгора»Стримба-ФК»Добротів»-2:3,грали 4 жовтня
»Колос»Парище-»Бистриця»Пасічна-9:1(6:2)
»Скеля»Пнів-»Горгани»Зелена-3:2(3:1),грали 4 жовтня
ФК»Лоєва»-»Темп»Молодків-1:2

21-тур,04 жовтня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00,грали 11 жовтня
ФК»Лоєва»-»Прут»Саджавка-3:3
»Темп»Молодків-»Скеля»Пнів-6:2
»Горгани»Зелена-»Колос»Парище-1:9(+:-)
»Бистриця»Пасічна-»Страгора»Стримба-2:2
ФК»Добротів»-»Сокіл»Фитьків-4:5(3:3)
»Факел»Середній Майдан-»Лукавець»Гвізд-2:1(1:6)

22-тур,11 жовтня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00,грали 18 жовтня
»Прут»Саджавка-»Факел»Середній Майдан-1:0(5:0)
»Лукавець»Гвізд-ФК»Добротів»-0:2(-:+)
»Сокіл»Фитьків-»Бистриця»Пасічна-+:-(+:-)
»Страгора»Стримба-»Горгани»Зелена-+:-
»Колос»Парище-»Темп»Молодків-5:0
»Скеля»Пнів-ФК»Лоєва»-2:1


Примітка:
-календар ігор(друге коло) чемпіонату району з футболу сезону 2015 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 06.07.2015 року №5;
-при проведенні ігор чемпіонату,кубка та суперкубка району з футболу можливі зміни.

 

2 ліга

М

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

»Сокіл»Фитьків

22

16

4

2

62

36

52

2

»Колос»Парище

22

16

2

4

81

22

50

3

ФК»Добротів»

22

14

3

5

68

26

45

4

»Темп»Молодків

22

11

2

9

62

65

35

5

»Прут»Саджавка

22

10

3

9

48

48

33

6

»Лукавець»Гвізд

22

9

4

9

42

38

31

7

»Страгора»Стримба

22

9

3

10

47

52

30

8

»Скеля»Пнів

22

7

2

13

35

52

23

9

»Горгани»Зелена

22

7

2

13

34

61

23

10

»Факел» Середній Майдан

22

6

4

12

37

51

22

11

»Бистриця»Пасічна

22

4

4

14

22

48

16

12

ФК"Лоєва"

22

3

5

14

25

70

14

 

М

Команда(юнаки)

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

»Лукавець»Гвізд

16

12

0

4

56

23

36

2

»Прут»Саджавка

16

11

2

3

47

20

35

3

»Скеля»Пнів

16

9

2

5

41

24

29

4

»Колос»Парище

16

9

2

5

35

35

29

5

»Сокіл»Фитьків

16

6

2

8

22

34

20

6

»Бистриця»Пасічна

16

6

1

9

24

35

19

7

»Горгани»Зелена

16

5

2

9

18

38

17

8

ФК»Добротів»

16

4

5

7

21

30

17

9

»Факел» Середній Майдан

16

1

2

13

16

41

5

Перехідний матч

"Лістер"Лісна Тарновиця-"Колос"Парище-5:0

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів