сезон 2015 чр 1 ліга
Сезон 2015 року
Чемпіонат Надвірнянського району-2015
1 ліга
1.»Арсенал»Тисменичани
2.»Підгір'я»Назавизів
3.ФК»Ланчин»
4.ФК»Перерісль»
5.»Олімпія»Камінне
6.ФК»Красна»
7.»Нафтовик»Битків
8.»Нива»Гаврилівка
9.»Лістер»Лісна Тарновиця
10.ФК»Волосів»
1 коло
1-тур,10 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Арсенал»Тисменичани- ФК»Волосів»-3:1(юнаки-3:0)
»Підгір'я»Назавизів-»Лістер»Лісна Тарновиця-4:1(1:1)
ФК»Ланчин»- »Нива»Гаврилівка-4:1(4:1)
ФК»Перерісль»- »Нафтовик»Битків-0:0(1:0)
»Олімпія»Камінне- ФК»Красна»-1:1(2:1)
2-тур,17 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Волосів»- ФК»Красна»-2:0(3:1)
»Нафтовик»Битків-»Олімпія»Камінне-0:1(2:2)
»Нива»Гаврилівка- ФК»Перерісль»-1:4(3:0)
»Лістер»Лісна Тарновиця- ФК»Ланчин»-3:3(3:4)
»Арсенал»Тисменичани-»Підгір'я»Назавизів-0:1(2:2)
3-тур,24 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Олімпія»Камінне-»Нива»Гаврилівка-4:1(2:0)
ФК»Красна»-»Нафтовик»Битків-0:2(2:2)
решту матчів гратимуть в резервний день 7 липня 12 липня в зв"язку з півфіналами кубка району
4-тур,31 травня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Волосів»-»Нафтовик»Битків-2:1(юнаки-1:0)
»Нива»Гаврилівка-ФК»Красна»-3:2(4:1)
»Лістер»Лісна Тарновиця-»Олімпія»Камінне-2:0(7:1)
»Арсенал»Тисменичани-ФК»Перерісль»-5:2(3:1)
»Підгір'я»Назавизів-ФК»Ланчин»-1:1(0:3)
5-тур,7 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
ФК»Ланчин»-ФК»Волосів»-2:4(юнаки-0:0)
ФК»Перерісль»-»Підгір'я»Назавизів-4:2(2:0)
»Олімпія»Камінне-»Арсенал»Тисменичани-0:1(0:5)
ФК»Красна»-»Лістер»Лісна Тарновиця-3:2(1:4)
»Нафтовик»Битків-»Нива»Гаврилівка-0:4(1:4)
6-тур,14 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
ФК»Волосів»-»Нива»Гаврилівка-3:3(рішення КДК +:-,рішення апеляційного комітету залишити результат в силі)(1:0)
»Лістер»Лісна Тарновиця-»Нафтовик»Битків-1:2(10:1)
»Арсенал»Тисменичани-ФК»Красна»-2:1(+:-)
»Підгір'я»Назавизів-»Олімпія»Камінне-1:0(0:2)
ФК»Ланчин»-ФК»Перерісль»-+:-(+:-)
7-тур,21 червня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
ФК»Перерісль»-ФК»Волосів»-1:3(1:8)
»Олімпія»Камінне-ФК»Ланчин»-5:1(2:2)
ФК»Красна»-»Підгір'я»Назавизів-0:1(матч зупинено,рішення виконкому +:-)(1:2)
»Нафтовик»Битків-»Арсенал»Тисменичани-0:3(0:3)
»Нива»Гаврилівка-»Лістер»Лісна Тарновиця-3:1(1:2)
8-тур,12 липня(неділя)(резервний день),28 червня(неділя) юнаки-15:00,дорослі-17:00
ФК»Волосів»-»Лістер»Лісна Тарновиця-3:2(1:0)
»Арсенал»Тисменичани-»Нива»Гаврилівка-6:1(3:1)
»Підгір'я»Назавизів-»Нафтовик»Битків-1:0(1:2)
ФК»Ланчин»-ФК»Красна»-1:1(4:1)
ФК»Перерісль»-»Олімпія»Камінне-0:1(4:0)
9-тур,5 липня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Олімпія»Камінне-ФК»Волосів»-1:3(1:7)
ФК»Красна»-ФК»Перерісль»-0:1(4:2)
»Нафтовик»Битків-ФК»Ланчин»-0:6(3:2)
»Нива»Гаврилівка-»Підгір'я»Назавизів-2:1(7:0)
»Лістер»Лісна Тарновиця-»Арсенал»Тисменичани-2:1(0:0)
3-тур(перенесений),7 липня(вівторок),12 липня(неділя),юнаки-15:00,дорослі-17:00
»Підгір'я»Назавизів-ФК»Волосів»-2:2(2:7),грали 10 липня
ФК»Ланчин»-»Арсенал»Тисменичани-0:1(3:3)
ФК»Перерісль»-»Лістер»Лісна Тарновиця-1:0(1:2)
Примітка:
-календар ігор(перше коло) чемпіонату району з футболу сезону 2015 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 12.05.2015 року №2;
-при проведенні ігор чемпіонату,кубка та суперкубка району з футболу можливі зміни;
2 коло
10-тур,02 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Волосів»-»Арсенал»Тисменичани-2:2(2:1)
»Лістер»Лісна Тарновиця-»Підгір'я»Назавизів-1:1(5:1)
»Нива»Гаврилівка-ФК»Ланчин»-6:2(0:2)
»Нафтовик»Битків-ФК»Перерісль»-1:3(3:0)
ФК»Красна»-»Олімпія»Камінне-0:1(3:0)
11-тур,09 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Красна»-ФК»Волосів»-0:5(2:4)
»Олімпія»Камінне-»Нафтовик»Битків-0:2(1:3)
ФК»Перерісль»-»Нива»Гаврилівка-3:0(0:0)
ФК»Ланчин»-»Лістер»Лісна Тарновиця-0:3(3:1)
»Підгір'я»Назавизів-»Арсенал»Тисменичани-?:?(-:+)
12-тур,16 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Нива»Гаврилівка-»Олімпія»Камінне-1:1(3:1)
»Нафтовик»Битків-ФК»Красна»-+:-(+:-)
ФК»Волосів»-»Підгір'я»Назавизів-5:1(8:0)
»Арсенал»Тисменичани-ФК»Ланчин»-2:0(1:1)
»Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Перерісль»-0:1(4:1)
13-тур,23 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Нафтовик»Битків-ФК»Волосів»-0:1(1:1)
ФК»Красна»-»Нива»Гаврилівка--:+(-:+)
»Олімпія»Камінне-»Лістер»Лісна Тарновиця-2:0(1:1)
ФК»Перерісль»-»Арсенал»Тисменичани-0:0(0:2)
ФК»Ланчин»-»Підгір'я»Назавизів-2:2(4:0)
14-тур,30 серпня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Волосів»-ФК»Ланчин»-3:2(4:0)
»Підгір'я»Назавизів-ФК»Перерісль»-1:1(3:2)
»Арсенал»Тисменичани-»Олімпія»Камінне-2:1(2:0)
»Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Красна» -+:-(+:-)
»Нива»Гаврилівка-»Нафтовик»Битків-1:1(3:1)
15-тур,06 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Нива»Гаврилівка-ФК»Волосів»-4:2(0:4)
»Нафтовик»Битків-»Лістер»Лісна Тарновиця-1:0(1:5)
ФК»Красна»-»Арсенал»Тисменичани--:+(-:+)
»Олімпія»Камінне-»Підгір'я»Назавизів-3:2(4:1)
ФК»Перерісль»-ФК»Ланчин»-1:2(1:5)
16-тур,13 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00,грали 20 вересня
ФК»Волосів»-ФК»Перерісль»-3:4(3:1)
ФК»Ланчин»-»Олімпія»Камінне-2:0(9:0)
»Підгір'я»Назавизів-ФК»Красна» » -+:-(+:-)
»Арсенал»Тисменичани-»Нафтовик»Битків-3:2(1:1)
»Лістер»Лісна Тарновиця-»Нива»Гаврилівка-5:2(1:1)
17-тур,20 вересня(неділя),юнаки-14:00,дорослі-16:00
»Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Волосів»-0:1(0:8)
»Нива»Гаврилівка-»Арсенал»Тисменичани-1:2(3:4)
»Нафтовик»Битків-»Підгір'я»Назавизів-0:1(4:7)
ФК»Красна»-ФК»Ланчин» --:+(-:+)
»Олімпія»Камінне-ФК»Перерісль»-2:1(2:0)
18-тур,27 вересня,юнаки-14:00,дорослі-16:00
ФК»Волосів»-»Олімпія»Камінне-+:-(4:1)
ФК»Перерісль»-ФК»Красна» --:+(-:+)
ФК»Ланчин»-»Нафтовик»Битків-1:1(10:1)
»Підгір'я»Назавизів-»Нива»Гаврилівка-2:0(0:3)
»Арсенал»Тисменичани-»Лістер»Лісна Тарновиця-3:1(+:-)
Примітка:
-календар ігор(друге коло) чемпіонату району з футболу сезону 2015 року затверджено рішенням виконкому районної федерації футболу від 06.07.2015 року №5;
-при проведенні ігор чемпіонату,кубка та суперкубка району з футболу можливі зміни;
1 ліга
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Мз
|
Мп
|
О
|
1
|
»Арсенал»Тисменичани
|
18
|
14
|
2
|
2
|
36
|
15
|
44
|
2
|
ФК»Волосів»
|
18
|
12
|
3
|
3
|
45
|
28
|
39
|
3
|
ФК»Перерісль»
|
18
|
9
|
3
|
6
|
27
|
21
|
30
|
4
|
»Олімпія»Камінне
|
18
|
8
|
2
|
8
|
23
|
20
|
26
|
5
|
»Підгір'я»Назавизів
|
18
|
7
|
5
|
6
|
23
|
22
|
26
|
6
|
»Нива»Гаврилівка
|
18
|
7
|
3
|
8
|
34
|
43
|
24
|
7
|
ФК»Ланчин»
|
18
|
6
|
5
|
7
|
29
|
34
|
23
|
8
|
»Нафтовик»Битків
|
18
|
5
|
3
|
10
|
13
|
28
|
18
|
9
|
»Лістер»Лісна Тарновиця
|
18
|
5
|
2
|
11
|
24
|
31
|
17
|
10
|
ФК»Красна»
|
18
|
2
|
2
|
14
|
8
|
20
|
8
|
М
|
Команда(юнаки)
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Мз
|
Мп
|
О
|
1
|
ФК»Волосів»
|
18
|
14
|
2
|
2
|
65
|
14
|
44
|
2
|
»Арсенал»Тисменичани
|
18
|
12
|
5
|
1
|
33
|
14
|
41
|
3
|
ФК»Ланчин»
|
18
|
12
|
4
|
2
|
56
|
21
|
40
|
4
|
»Лістер»Лісна Тарновиця
|
18
|
10
|
4
|
4
|
46
|
26
|
34
|
5
|
»Нива»Гаврилівка
|
18
|
8
|
2
|
8
|
34
|
27
|
26
|
6
|
»Нафтовик»Битків
|
18
|
5
|
4
|
9
|
26
|
54
|
19
|
7
|
»Олімпія»Камінне
|
18
|
5
|
3
|
10
|
22
|
54
|
18
|
8
|
»Підгір'я»Назавизів
|
18
|
4
|
2
|
12
|
20
|
57
|
14
|
9
|
ФК»Перерісль»
|
18
|
4
|
1
|
13
|
17
|
42
|
13
|
10
|
ФК»Красна»
|
18
|
2
|
1
|
15
|
17
|
27
|
7
|