інші спортивні події

Головна » 2011 » Червень » 10 » Змагалися шкільні бігуни
13:35
Змагалися шкільні бігуни

29 травня м. Коломия приймала першість області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 1996-1997 і 1998-1999 р. н. Змагання проводило управління освіти і науки ОДА.

Наша збірна здобула командне третє місце. Триразовою чемпіонкою області у штовханні ядра, метанні диска і молота стала учениця Делятинського НВК Христина Бойчук. Два других місця здобув учень Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Василь Іваночко. Друге місце в метанні диску – у Максима Кувіка 1998 р. н. (Делятинський НВК). Третє місце здобув учень Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст. Степан Де­м`ян­чук.

Збірна команда району з легкої атлетики

Третє місце з бігу на 200 м. – в учня Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрія Поварчука. Високих спортивних результатів досягнули: Христина Стельмащук (Делятинський НВК) (штовхання ядра), Роман Йосипчук (штовхання ядра, метання диску) і Надія Чіх (штовхання ядра) учні Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст., Надія Павлюк, уч. Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (біг – 800, 1500, 3000 м.), Василь Фучка, (Делятинська ЗОШ №1) (штовхання ядра, метання диску). Усі вони – вихованці тренера-викладача Ігоря Бойчука.

У стрибковій програмі чем­піонами стали: Анна Мочарна та Василь Костик (Надвірнянська ЗОШ №1) (довжина і потрійний), Мар`яна Прий­мак (Гвіздська ЗОШ № 1) (довжина). Друге місце у потрійному стрибку зайняла учениця Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. Мар`яна Приймак. Два третіх місця у Діани Стасів (біг 100 м.) з Надвірнянської ЗОШ №1. Усі стрибуни – вихованці заслуженого тренера України Анатолія Ястребова.

Із бігу другі місця у: Василя Вінтоняка (800, 1500 м.) (Добротівський НВК), Юрія Греська (800, 400 м.) (Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст.). Високих результатів досягнули: Марія Голіней, Орест Захарчук , Вікторія Гресько, Марія Іваночко (Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст.) (тренер-викладач Дмитро Білоус).

Бажаємо нашим чемпіонам і призерам золотих медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходи­тиме у червні ц. р. у Білій Церкві.

Батьки та юні спортсмени вдячні за можливість і допомогу виступати у змаганнях депутатові районної ради, начальникові відділу освіти РДА Михайлові Виннику і директорові ДЮСШ відділу освіти РДА Ярославові Петріщаку.

Ігор БОЙЧУК,

голова профкому ДЮСШ відділу освіти РДА.

volya.if.ua

Переглядів: 874 | Додав: nrff | Теги: Стельмащук, Іваночко, Демянчук, Кувік, легка атлетика, Першість області, Йосипчук, Бойчук, Коломия, Поварчук | Рейтинг: 0.0/0