Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

інші спортивні події

Головна » 2011 » Квітень » 15 » «Нумо, дівчата!»
11:11
«Нумо, дівчата!»

У спортивному залі Надвірнянського коледжу НТУ проведено фізкультурно-оздоровчий виховний захід «Нумо, дівчата!» , присвячений 20-ій річниці Незалежності України серед студентів першого курсу.

Учасники дійства – 7 команд першокурсників: «Живчики» – група Б-11 (класний керівник Тимків Н. Р.); «Родзинки» – група Д-11 (Гриджук Г. С.); «Українки» – група Е-11 (Грицак Л. М.); «Smi­lе» – група П-11 (Якубів В. В.); «Амазонки» – група П-12 (Питюк І. Я.); «Соса-соlа» – гру­па Ф-11 (Тимчук М. М); «Капітошки» – група Ф-12 (Гаєвська О. М.).

Змагання розпочалися урочистим парадом. Команди привітала заступник директора з виховної роботи Галина Савчинець. Програма  змагань поєднала конкурси та спортивні естафети. Команди вправлялися у конкурсах: представлення команди та приготування салату; естафетах, які включали елементи бігу, стрибків, футболу та баскетболу. Від дівчат вимагалося продемонструвати точність, швидкість, витривалість, спритність та інші фізичні якості.

За підсумками всіх видів програми перше місце вибороли студенти «Живчиків», друге – у команди «Родзинки»,  а третє місце посіли «Капітошки».

Проведено також історичну естафету, переможцем якої стала Вікторія Мельник (група Е-11).

Змагалися і класні керівники у конкурсі стрибки через скакалку за 30 секунд. Перемогу здобула класний ке­рівник групи Ф-11 Тимчук М. М.

Варто відзначити завзя­тість та спортивний дух дів­чат-учасниць змагань, а ще їхнє вміння смачно готувати, яке вони продемонстрували у конкурсі приготування салату.

Команди-призери нагороджені медалями та грамотами. Цінними призами від­значені також переможці конкурсів для класних керівників та історичної вікторини. Нагороди їм вручила Галина Савчинець.