Онлайн всього: 6
Guests: 6

на сайт заходили

інші спортивні події

Головна » 2013 » Травень » 28 » Двоє прикарпатських дзюдоїстів стали медалістами етапу Кубка Європи
16:28
Двоє прикарпатських дзюдоїстів стали медалістами етапу Кубка Європи

У неділю, 19 травня, в Києві закінчився етап Кубка Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. Двоє представників збірної команди Івано-Франківської області піднялися на п’єдестал пошани.

Бронзову медаль у вазі до 57 кг виборола Наталія Ільків з Надвірної. У першій сутичці підопічна заслуженого тренера України Євгена Боднарука здолала спортсменку з Білорусі Кацярину Кавальонак, далі була сильнішою за ще одну українку Ліну Приймак, а потім здолала росіянку Надію Ромашкову. У півфіналі Наталія зійшлася із британкою Некодою Девіс і, на жаль, не змогла її здолати. Зате отримала право на втішну сутичку за третє місце, де перемогла австрійку Мелані Бек, і таки виборола бронзову нагороду.

Ще одним медалістом етапу Кубка Європи став іванофранківець Юрій Пожар. У вазі до 81 кг він здобув бронзову медаль. У першій сутичці підопічний тренера Валерія Корсуна здолав грузина Тамазі Оніані, та після цього поступився своєму співвітчизнику Віктору Макусі. Макуха у підсумку дійшов до півфіналу, і цим самим дав можливість нашому спортсмену поборотися за «бронзу». У втішних сутичках Пожар по черзі переміг Фаріда Хумбатлі з Азербайджану, Стефана Майдова з Сербії, ще одного азербайджанця Мардана Ґадірлі та Томаша Шчепаняка з Польщі.

Спортсмени представляють надвірнянську СДЮШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Загалом у київському етапі європейського Кубка змагалися спортсмени з 23 країн, загалом це 351 спортсмен — 242 юніора та 109 юніорок. Українським спортсменам вдалося завоювати 20 нагород та виграти медальний залік київського Кубка.