Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff

На стадіо району

чр 2 ліга 2014

сезон 2014

Чемпіонат Надвірнянського району сезону 2014 року
2 ліга,7+7

 

Фінальна частина

дорослі,груповий етап

1."Страгора"Стримба
2.ФК"Ланчин"
3."Сокіл"Фитьків
4."Нафтовик"Битків

28 вересня(неділя),1-тур
"Страгора"Стримба-"Нафтовик"Битків-2:0
ФК"Ланчин"-"Сокіл"Фитьків-2:1

2-тур,5 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Сокіл"Фитьків-2:1
"Страгора"Стримба-ФК"Ланчин"-2:4,грали 14 жовтня

3-тур,12 жовтня(неділя)
ФК"Ланчин"-"Нафтовик"Битків-0:2
"Сокіл"Фитьків-"Страгора"Стримба-6:3

4-тур,19 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Страгора"Стримба-2:1
"Сокіл"Фитьків-ФК"Ланчин"-1:3

5-тур,26 жовтня(неділя),грали 2 листопада
"Сокіл"Фитьків-"Нафтовик"Битків-3:1
ФК"Ланчин"-"Страгора"Стримба-2:1

6-тур,2 листопада(неділя),грають 9 листопада
"Нафтовик"Битків-ФК"Ланчин"-3:3
"Страгора"Стримба-"Сокіл"Фитьків-7:1

 

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 ФК"Ланчин" 6 4 1 1 14 10 13
2 "Нафтовик"Битків 6 3 1 2 10 10 10
3 "Страгора"Стримба 6 2 0 4 17 14 6
4 "Сокіл"Фитьків 6 2 0 4 13 18 6

 

юнаки,1/2 фіналу


перші матчі,28 вересня(неділя)
"Темп"Молодків-"Нафтовик"Битків-1:0
ФК"Ланчин"-"Колос"Парище-3:0

матчі-відповіді,5 жовтня(неділя)
"Нафтовик"Битків-"Темп"Молодків-1:1
"Колос"Парище-ФК"Ланчин"--:+

фінал,12 жовтня(неділя),с.Камінне

"Темп"Молодків"-ФК"Ланчин"-1:3

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 група
1"Темп"Молодків
2."Лукавець"Гвізд
3."Скеля"Пнів
4."Нафтовик"Битків
5."Бистриця"Пасічна
6."Горгани"Зелена
7."Сокіл"Фитьків


1-тур,01 червня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Сокіл"Фитьків-2:4(юнаки-3:1),грали у Фитькові
"Скеля"Пнів-"Горгани"Зелена-1:0(4:0)
"Нафтовик"Битків-"Бистриця"Пасічна-1:0(7:0)
"Темп"Молодків-вихідна

2-тур,08 червня,неділя,15:00,17:00
"Горгани"Зелена-"Нафтовик"Битків-2:3(0:2)
"Сокіл"Фитьків-"Скеля"Пнів-3:1(5:2)
"Темп"Молодків-"Лукавець"Гвізд-5:4(3:2)
"Бистриця"Пасічна-вихідна

3-тур,15 червня,неділя,15:00,17:00
"Скеля"Пнів-"Темп"Молодків-4:0(2:1)
"Нафтовик"Битків-"Сокіл"Фитьків-2:2(6:1)
"Бистриця"Пасічна-"Горгани"Зелена-1:1(3:2)
"Лукавець"Гвізд-вихідна

4-тур,22 червня,неділя,15:00,17:00
"Сокіл"Фитьків-"Бистриця"Пасічна-6:0(2:2)
"Темп"Молодків-"Нафтовик"Битків-2:4(1:3)
"Лукавець"Гвізд-"Скеля"Пнів-1:1(0:1)
"Горгани"Зелена-вихідна

5-тур,29 червня,неділя,15:00,17:00
"Нафтовик"Битків-"Лукавець"Гвізд-6:0(4:1)
"Бистриця"Пасічна-"Темп"Молодків-2:3(1:3)
"Горгани"Зелена-"Сокіл"Фитьків-3:5(3:2)
"Скеля"Пнів-вихідна

6-тур,06 липня,неділя,15:00,17:00
"Темп"Молодків-"Гогани"Зелена-6:2(4:1)
"Лукавець"Гвізд-"Бистриця"Пасічна-4:0(5:0)
"Скеля"Пнів-"Нафтовик"Битків-1:1(1:1),грали 20 липня
"Сокіл"Фитьків-вихідна

7-тур,13 липня,неділя,15:00,17:00
"Бистриця"Пасічна-"Скеля"Пнів-0:1(3:3)
"Горгани"Зелена-"Лукавець"Гвізд-4:4(1:1)
"Сокіл"Фитьків-"Темп"Молодків-2:1(6:3)
"Нафтовик"Битків-вихідна

2 коло з 10 серпня

8-тур,10 серпня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Сокіл"Фитьків-2:3(8:1)
"Горгани"Зелена-"Скеля"Пнів-1:5(3:3)
"Бистриця"Пасічна-"Нафтовик"Битків-2:5(0:0)
"Темп"Молодків-вихідна

9-тур,17 серпня,неділя,14:00,16:00
"Нафтовик"Битків-"Горгани"Зелена-3:4(5:0)
"Скеля"Пнів-"Сокіл"Фитьків-1:1(3:1)
"Лукавець"Гвізд-"Темп"Молодків-6:3(4:0)
"Бистриця"Пасічна-вихідна

10-тур,24 серпня,неділя,14:00,16:00
"Темп"Молодків-"Скеля"Пнів-1:0(2:1)
"Сокіл"Фитьків-"Нафтовик"Битків-5:4(-:+)
"Горгани"Зелена-"Бистриця"Пасічна-1:2(1:3)
"Лукавець"Гвізд-вихідна

11-тур,31 серпня,неділя,14:00,16:00
"Бистриця"Пасічна-"Сокіл"Фитьків-1:6(2:4)
"Нафтовик"Битків-"Темп"Молодків-8:1(2:3)
"Скеля"Пнів-"Лукавець"Гвізд-5:1(1:1)
"Горгани"Зелена-вихідна

12-тур,07 вересня,неділя,14:00,16:00
"Лукавець"Гвізд-"Нафтовик"Битків-0:3(2:1)
"Темп"Молодків-"Бистриця"Пасічна-3:1(1:0)
"Сокіл"Фитьків-"Горгани"Зелена-7:1(1:3)
"Скеля"Пнів-вихідна

 

13-тур,14 вересня,неділя,14:00,16:00
"Горгани"Зелена-"Темп"Молодків-5:3(1:3)
"Бистриця"Пасічна-"Лукавець"Гвізд-4:2(0:2)
"Нафтовик"Битків-"Скеля"Пнів-1:0(1:0)
"Сокіл"Фитьків-вихідна

 

14-тур,21 вересня,неділя,14:00,16:00
"Скеля"Пнів-"Бистриця"Пасічна-4:2(0:3)
"Лукавець"Гвізд-"Горгани"Зелена-3:2(4:3)
"Темп"Молодків-"Сокіл"Фитьків-4:4(3:1)
"Нафтовик"Битків-вихідна

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Сокіл"Фитьків 12 9 3 0 48 22 30
2 "Нафтовик"Битків 12 8 2 2 41 19 26
3 "Скеля"Пнів 12 6 3 3 24 12 21
4 "Темп"Молодків 12 5 1 6 32 42 16
5 "Лукавець"Гвізд 12 3 2 7 29 40 11
6 "Горгани"Зелена 12 2 2 8 26 43 8
7 "Бистриця"Пасічна 12 2 1 9 15 37 7
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Нафтовик"Битків 12 8 2 2 32 9 26
2 "Темп"Молодків 12 8 0 4 27 24 24
3 "Лукавець"Гвізд 12 7 2 3 33 16 23
4 "Скеля"Пнів 12 4 4 4 21 21 16
5 "Бистриця"Пасічна 12 3 3 6 17 30 12
6 "Сокіл"Фитьків 12 3 1 8 25 38 10
7 "Горгани"Зелена 12 2 2 8 18 35 8

------------------------------------------------------------------------------------

2 група
1.ФК"Добротів",юнаки почали грати з 2 кола
2."Колос"Парище
3."Факел"Середній Майдан
4."Карпати"Цуцилів
5.ФК"Лоєва"

6."Страгора"Стримба
7.ФК"Ланчин"

 

1-тур,01 червня,неділя,14:00,16:00,грали 20 липня
ФК"Добротів"-вихідна
"Колос"Парище-ФК"Ланчин"-5:1(1:2)
"Факел"Середній Майдан-"Страгора"Стримба-1:3(1:1)
"Карпати"Цуцилів-ФК"Лоєва"-1:1(3:0)

2-тур,08 червня,неділя,15:00,17:00
ФК"Лоєва"-вихідна
"Страгора"Стримба-"Карпати"Цуцилів-5:5(4:2)
ФК"Ланчин"-"Факел"Середній Майдан-3:1(2:0)
ФК"Добротів"-"Колос"Парище-5:4

3-тур,15 червня,неділя,15:00,17:00
"Колос"Парище-вихідна
"Факел"Середній Майдан-ФК"Добротів"-1:2
"Карпати"Цуцилів-ФК"Ланчин"-1:3(1:2)
ФК"Лоєва"-"Страгора"Стримба-1:4(1:2)

4-тур,22 червня,неділя,15:00,17:00
"Страгора"Стримба-вихідна
ФК"Ланчин"-ФК"Лоєва"-3:4(9:0)
ФК"Добротів"-"Карпати"Цуцилів-1:1
"Колос"Парище-"Факел"Середній Майдан-+:-(2:2),грали 27 липня

5-тур,29 червня,неділя,15:00,17:00
"Факел"Середній Майдан-вихідна
"Карпати"Цуцилів-"Колос"Парище-1:1(1:1)
ФК"Лоєва"-ФК"Добротів"-3:3
"Страгора"Стримба-ФК"Ланчин"-2:2(0:9)

6-тур,06 липня,неділя,15:00,17:00
ФК"Ланчин"-вихідна
ФК"Добротів"-"Страгора"Стримба-0:1
"Колос"Парище-ФК"Лоєва"-6:1(13:1),грали 3 серпня
"Факел"Середній Майдан-"Карпати"Цуцилів-3:1(3:0)

7-тур,13 липня,неділя,15:00,17:00
"Карпати"Цуцилів-вихідна
ФК"Лоєва"-"Факел"Середній Майдан-2:4(0:1)
"Страгора"Стримба-"Колос"Парище-5:1(1:4)
ФК"Ланчин"-ФК"Добротів"-2:1

2 коло з 10 серпня

8-тур,10 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Ланчин"-"Колос" Парище-2:1(1:1)
"Страгора" Стримба-"Факел"Середній Майдан-2:1(4:2)
ФК "Лоєва"-"Карпати"Цуцилів-3:1(5:4)
ФК "Добротів"-вихідний

9-тур,17 серпня,неділя,14:00,16:00
"Карпати" Цуцилів-"Страгора" Стримба-3:4(1:0)
"Факел"Середній Майдан-ФК "Ланчин"-1:7(1:5)
"Колос" Парище-ФК "Добротів"-5:0(5:2)
ФК "Лоєва"-вихідний

10-тур,24 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Добротів"-"Факел"Середній Майдан-4:0(2:1)
ФК "Ланчин"-"Карпати"Цуцилів-6:2(7:0)
"Страгора"Стримба-ФК "Лоєва"-3:1(4:0),грали 28 серпня
"Колос" Парище-вихідна

11-тур,31 серпня,неділя,14:00,16:00
ФК "Лоєва"-ФК "Ланчин"-1:1(1:3)
"Карпати"Цуцилів-ФК "Добротів"-2:6(5:3)
"Факел"Середній Майдан-"Колос"Парище-1:7(2:2)
"Страгора"Стримба-вихідна

12-тур,07 вересня,неділя,14:00,16:00
"Колос"Парище-"Карпати"Цуцилів-+:-(+:-)
ФК "Добротів"-ФК "Лоєва"-6:3(6:0)
ФК "Ланчин"-"Страгора" Стримба-0:0(2:0)
"Факел"Середній Майдан-вихідна

 

13-тур,14 вересня,неділя,14:00,16:00
"Страгора"Стримба-ФК "Добротів"-2:1(2:4)
ФК "Лоєва"-"Колос"Парище-2:2(0:6)
"Карпати"Цуцилів-"Факел"Середній Майдан-0:0(0:4)
ФК "Ланчин"-вихідна

 

14-тур,21 вересня,неділя,14:00,16:00
"Факел"Середній Майдан-ФК "Лоєва"1:1(+:-)
"Колос"Парище-"Страгора"Стримба-3:0(4:0)
ФК "Добротів"-ФК "Ланчин"-1:3(1:3)
"Карпати"Цуцилів-вихідна

"Карпати"Цуцилів-вихідна

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Страгора"Стримба 12 8 3 1 31 19 27
2 ФК"Ланчин" 12 7 3 2 33 20 24
3 "Колос" Парище 12 7 2 3 35 18 23
4 ФК"Добротів" 12 5 2 5 30 27 17
5 ФК"Лоєва" 12 2 5 5 23 35 11
6 "Факел"Середній Майдан 12 2 2 8 14 32 8
7 "Карпати"Цуцилів 12 0 5 7 18 33 5
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 ФК"Ланчин" 11 10 1 0 45 6 31
2 "Колос"Парище 11 6 4 1 39 12 22
3 "Страгора"Стримба 11 5 1 5 19 29 16
4 "Факел"Середній Майдан 11 4 3 4 17 18 15
5 ФК"Добротів" 6 3 0 3 18 16 9
6 "Карпати"Цуцилів 11 2 1 8 16 30 7
7 ФК"Лоєва" 11 1 0 10 8 51 3

 

Затверджено рішенням виконкому НРФФ №9 від 25.07.2014
При проведенні ігор другого кола чемпіонату району з футболу можливі зміни.

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів