Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


на сайт заходили Тімоха

На стадіо району

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Жеребкування кубка "Революція гідності"
15:10
Жеребкування кубка "Революція гідності"

Жеребкування осіннього кубка району з футболу сезону 2017-2018 року з нагоди вшанування памяті  героїв «Революція гідності»

Початок в неділю 19 листопада з 12:00

1-група,грають в с.Лісна Тарновиця

1.ФК»Добротів»

2.ФК»Лістер»Лісна Тарновиця

3.ФК»Колос»Парище

4.ФК»Страгора»Стримба

 

Матчі:

1.ФК»Страгора»Стримба- ФК»Колос»Парище

2.ФК»Добротів»- ФК»Лістер»Лісна Тарновиця

3.переможці 1 та 2 матчу грають між собою

 

2-група,грають в с.Перерісль

1.ФК»Підгір’я»Назавизів

2.ФК»Горгани»Зелена

3.ФК»Лукавець»Гвізд

4.ФК»Перерісль»

 

Матчі:

1. ФК»Підгір’я»Назавизів- ФК»Лукавець»Гвізд

2. ФК»Горгани»Зелена- ФК»Перерісль»

3.переможці 1 та 2 матчу грають між собою

 

3-група,грають в смт.Ланчин

1.ФК»Арсенал»Тисменичани

2.ФК»Ланчин»

3.ФК»Факел»Середній Майдан

 

Матчі:

1. ФК»Арсенал»Тисменичани- ФК»Факел»Середній Майдан

2. ФК»Ланчин» грає з переможцем 1 матчу

 

4-група,грають в с.Пнів

1.ФК»Скеля»Пнів

2.ФК»Лісоруб»Бистриця

3.ФК»Олімпія»Камінне

 

Матчі:

1. ФК»Скеля»Пнів- ФК»Олімпія»Камінне

2. ФК»Лісоруб»Бистриця грає з переможцем 1 матчу

Переглядів: 542 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів