на сайт заходили

Головна » 2012 » Травень » 14 » З Молодкова - з перемогою!
23:46
З Молодкова - з перемогою!

Вже вкотре у дощову погоду пнівські футболісти відправились в Молодків. Хоча того дня матінка-природа сумувала, футбольні боги не давали матчам бути нудними. Оскільки за матчем юнацьких складів не вдалось поспостерігати, скажу тільки, що після упорної боротьби наша "молодьож” поступилась з мінімальним рахунком 0-1. Це не велика трагедія, адже команда дуже молода і сильно старається. Вірю, що з кожною грою хлопці будуть прибавляти і радувати нас не лише красивою грою, а й позитивним результатом. Тож не вішайте носи – рухайтесь в тому ж напрямку і перемоги будуть не за горами.

Тепер перейдемо до найголовнішого..Пнівська доросла команда налаштована рішуче і не перший рік мітить на вихід далі.Не хочу зурочити, але цього року є всі шанси щоб вийти в еліту ЧР. Склад команди: Шпитко Іван - Будзак Василь,Панасюк Ярослав, Шльомей Сергій, Котулич Роман - Урсу Євген,Войсович Мирослав, Пилипчук Назар, Войсович Володимир(к),Обруб’як Ярослав-Гуменюк Володимир. Тож розпочну свій огляд цього видовищного матчу…Спочатку наша команда звикала до виїзного поля, так би мовити обкатувала газон. І через декілька хвилин почала,атака за атакою,створювати голові моменти. Момент за моментом упускали два Войсовичі,Урсу,Гуменюк. Фланги діяли злагоджено, захист не давав осічки, а от в завершальній стадії нічого не виходило. Час збігав і хоча за всіма показниками "Скеля” перегравала господарів, голів все не було. Тож 1-й тайм закінчився сухою нічиєю в дощову погоду. Після перерви хлопці заграли ще з більшою віддачею, гол витав в повітрі. Флангові зв’язки Будзака-Урсу і Обруб’яка-Котулича часто закінчувались небезпекою біля воріт суперників. Здавалось тутешня бабця, вийшовши на поле зачаклувала ворота, бо стільки попадань в стійки і перекладини я ще не бачив. Одна з атак центральної зв’язки Войсович-Пилипчук-Войсович все ж таки увінчалась голом. Після удару Войсовича Мирослава на добиванні вдало зіграв Гуменюк Володимир, 1-0. Такий потрібний гол додав більше впевненості, вивільнив звіра з клітки і вже через декілька хвилин після подачі з кутового від Урсу Євгена все той же Гуменюк, на тому ж добиванні забиває 2-й гол. Ніхто вже й не сумнівався в нашій перемозі, поставало тільки одне питання:”Скільки голів скелясті заб’ють?”. Зазначу, що свій 3-й гол Гуменюк забив з положення поза грою кількома хвилинами пізніше. Оскільки футболісти з Пньова не стихали і в одній з атак Мирослав попав в руку захиснику, а це 11-ти метровий удар. Братським подарком вдало скористався молодший Войсович встановивши рахунок 3-0. Під завісу матчу після багатоходівки через лівий фланг, Василь Будзак асистував кепу, який, обвівши двох суперників, встановив остаточний результат 4-0. Цю перемогу хотілося б пресвятити Василю Герасимчуку, який днем раніше одружився і побажати всіх благ і сімейного благополуччя. Тож "Скеля” здобуває ще одну перемогу і готується до домашньої гри з Саджавкою, що відбудеться 20 травня. Будем раді бачити якомога більше людей на стадіоні-нам потрібна ваша підтримка!
В. В.

fcskelya.com
Переглядів: 1099 | Додав: nrff | Теги: СкеляПнів, Темп Молодків, 2 ліга, чемпіонат району | Рейтинг: 0.0/0