на сайт заходили nrff

Головна » 2011 » Квітень » 4 » У Фитьків прийшла футбольна весна
00:39
У Фитьків прийшла футбольна весна

Третє квітня для Фитькова стало початком футбольного сезону. Місцева команда на рідному стадіоні зіграла з новачком Першої ліги – ФК «Битків». Команда суперника добре знайома фитьківським любителям футболу, адже останніх два роки саме з ФК «Битків» фитьківчани грають товариські поєдинки завдяки приязним відносинам з головним тренером битківської футбольної дружини Ігорем Борисовичем Сметаніним. В 12:30 зіграли юнацькі склади два тайми по 25 хвилин.

Склад господарів: Бакота Дмитро, Балабан Юрій, Сагайда Ростислав, Нарожняк Іван, Дутчак Мирон (20 хв., Дутчак Андрій), Багрійчук Іван, Багрійчук Андрій (45 хв., Середюк Сергій), Ерстенюк Ростислав (26 хв., Бакота Іван), Балабан Ярослав (26 хв., Зеленчук Богдан), Дереш Василь, Гавриленко Степан (45 хв., Пилип’як Дмитро).

Результат гри – 4:5 на користь гостей:

5 хвилина – 0:1 – Андрій Корж, вийшовши сам на сам з воротарем;

6 хвилина – 0:2 – автогол Мирона Дутчака після подачі зліва Михайла Іванюка;

8 хвилина – 1:2 – Степан Гавриленко, удар справа в дальній кут воріт після пасу Василя Дереша;

16 хвилина – 2:2 – Василь Дереш, удар впритул з 3-4 метрів до воріт після помилки центральних захисників суперника;

33 хвилина – 3:2 – Дереш Василь, удар впритул з лінії воротарського майданчика після пасу Андрія Багрійчука;

36 хвилина – 3:3 – Юрчилюк Володимир, удар з лінії воротарського майданчика;

41 хвилина – 3:4 – Андрій Клюба, обвідний удар в «девятку» з лінії штрафного майданчика;

46 хвилина – 3:5 – Андрій Лиско, удар з близької відстані в штангу, від штанги у ворота;

50 хвилина – 4:5 – Василь Дереш, удар впритул з 3-4 метрів до воріт після пасу Дмитра Пилипяка;

Коротко охарактеризую дії гравців. Найкращими на полі були Дереш Василь, Гавриленко Степан; непогано відіграв Балабан Юрій; доволі впевнено відстояв Дмитро Бакота (голи забивалися переважно впритул, тому винуватити Дмитра не приходиться). В лінії захисту непогано проявив себе і Нарожняк Іван, а от Мирон Дутчак діяв не впевнено і не надійно (хоча, я впевнений, що в офіційних матчах гра Мирона покращиться) в півсили побігав Ростик Сагайда. Слабенько виглядав центр поля, де грав спочатку Іван Багрійчук , а пізніше Андрій Дутчак і Бакота Іван (Іван, між іншим, доволі впевнено увійшов у гру). Новачки команди Балабан Ярослав і Ерстенюк Ростислав виглядали не надто впевнено, однак, як для першого матчу в їхньому житті – непогано (принаймні, я бачу їх в команді і грати вони будуть 100%...особливо Ростислав). Хто дуже сподобався – Середюк Сергій і Дмитро Пилипяк (1998 р.н.). Діма, звичайно в цьому сезоні грати ще не зможе, адже 1998 рік ще не заявляється; а от Сергій на позиції правого захисника проявив себе цілком пристойно.

Отже, звітна гра виявила гравців, на котрих 100 % розраховуємо – основа – Балабан Юра (задній), Сагайда Ростислав (лівий), Нарожняк або Середюк Сергій (правий), Дутчак Міра (передній); до Івана Багрійчука шукатимемо напарника в центр; зліва у півзахисті – Андрій Дутчак, справа Андрій Багрійчук; напад – Василь Дереш, Степан Гавриленко (якщо розбереться з розкладом «Бескида») і Ростислав Ерстенюк (котрий на вістрі атаки виглядає впевненіше ніж зліва). Заміна – Ярослав Балабан і Бакота Іван – 100%, також будемо проглядати ряд хлопців на заміну, можливо і Зеленчук Богдан зіграє.

Склад господарів(Дорослі): Янцюк Роман(45хв.Криска Іван), Магеровський Богдан, Пилип’юк Андрій(45хв.Пикарук Микола), Гречанюк Андрій, Балабан Мирон(60хв.Середюк Володимир), Ерстенюк Андрій, Балабан Ігор, Балабан Володимир, Яніцький Юрій(75хв.Балабан Юрій), Дмитрук Мар’ян, Дереш Василь.

Результат гри-4:1 на користь господарів.

На відміну від юнаків «Сокола», дорослі порадували місцевих уболівальників. З перших хвилин велась рівна гра, але у подальшому Соколята взяли м’яч під свій контроль до кінця матчу, лиш деякі контро атаки у виконанні гостей турбували захист господарів.

Впевнена гра Ігоря Балабана у центрі поля на пару із Володимиром Балабаном втілилась у перший гол. Після подачі кутового, захисник гостей вирішує спіймати м’яча у руки. Суддя вказує на 11 метровий, який впевнено реалізовує Володимир Балабан. Друге взяття воріт не за горами, і знову після  кутового. Після подачі Юрія Яніцького, Ігор Балабан класним ударом головою під перекладену переправляє круглого у ворота.

Друга половина матчу виявилась не менш цікавою, вийшовши на заміну Микола Пикарук замикає  простріл Юри Яніцького на 49хв. і 3:0. На цьому господарі не зупинилися, і забивають у четверте, робить це Марян  Дмитрук, але суддя помітив у нападника господарів положення поза грою. В середині другого тайму Ігор Балабан оформлює дубиль,  зігравши на випередження, красиво перекинувши воротаря. На цьому господарі зупинилися. Внаслідок  цього пропустили, після невпевнених дії захисту.

Особливо хочеться відзначити впевнену гру  Ігор Балабана, який у центрі поля повністю переграв своїх опонентів. В цілому команда показала красиву і впевнену  гру. Бажаємо і в майбутньому радувати місцевих уболівальників такими перемогами.