на сайт заходили

Головна » 2010 » Вересень » 21 » “Скеля” продовжує вигравати!
22:04
“Скеля” продовжує вигравати!
Цієї неділі Пнів знову здобув перемогу. Хоч і погодні умови були не найкращими, як і молодіжна, так і доросла команди привезли виїзних 6 очків. Нагадаю, що "Рокита” є домашньою командую і якби гра проходила в Білих Ославах, живими виїхати було б проблематично.

Молодіжка розпочала гру дуже жваво і з перших хвилин захопила лідерство. Після затяжних облав біля воріт суперника м’яч ніяк не хотів залітати в сітку воріт. Але після фолу останньої надії над Пуканюком Є. гол забив капітан Касюдик І. Хлопці не збавляли темпу і до перерви Вірста А. збільшив перевагу до 2-0. В 2-му таймі той же Вірста спочатку оформив дубль, а через кілька хвилин і хет-трик. Господарі лиш спромоглися на гол престижу, красивим ударом з-за меж штрафного майданчику. Отже 1-4 вольова перемога "Скелі”. Після перемоги молодіжки, дорослий склад був налаштований рішуче. З перших хвилин точилась рівна боротьба. Кілька нагод відкрити рахунок мав Войсович В., але не судилось. "Рокита” ж скористалась помилкою в захисті і відкрила рахунок,1-0. Наші гравці перейшли всіма силами в напад і зрівняли рахунок – після прострілу Гультая А. круглого в сітку ввігнав Урсу Є, 1-1. Після перерви поле було в дуже поганому стані,грати ставало все важче і важче. Гра загострювлась і після навісної подачі Пилипчука Р. головою м'яч в сітку переправив Войсович В,1-2 За 15 хв. до закінчення матчу з поля за розмови з суддею був вилучений Войсович М, який апелював про гру рукою з боку гравця суперників в штрафному майданчику,але,нажаль ,судя цього не помітив. Останні хвилини давались дуже тяжко, гравці з Білих Ослав мали не один шанс зрівняти рахунок , але на сторожі воріт завжди ставав наш голкіпер Дворецький Р. Дякуючи злагодженим діям команди, "Скеля" втримала результат і завдала першої домашньої поразки "Рокиті”(не враховуючи технічної поразки проти ФК Битків). Не можна не відмітити те, що за дорослих відіграли матч три представники сім'ї Войсович. Тож хочу подякувати всю команду за проявлену командну гру і характер. Наступний тур Пнів приймає Молодьків, що знявся з чемпіонату,тому автоматично нам зараховується 6 очок. http://fcskelya.com/
Переглядів: 1016 | Додав: fcskelya | Рейтинг: 0.0/0