<

на сайт заходили nrff

Головна » 2010 » Серпень » 17 » "Прут" Делятин 0 : 2 "Кроно-Карпати"Брошнів (фото+відео)
01:16
"Прут" Делятин 0 : 2 "Кроно-Карпати"Брошнів (фото+відео)
"Прут"Делятин 0 :2  "Кроно-Карпати"Брошнів
стадіон смт.Делятин
300 глядачів

арбітри-Луцан В.,Золотняк П.,Добрянський Я.(всі Калуш)

Делятин-Ключівський,Цурак,Куркевич,Небелюк,Дитко (Синоверський 77), Голіней (Мегалюк),Зупник (к),Білінкевич,Павлюк (Мотрук),Чехович (Волярчук),Романчук
запас-Відливаний

Брошнів-Атаманчук,Перепічка,Тебешевський,Гіфес(Виннишин 79),Пліщук (Шикеринець 46),Качур,Покачайло,Яловий (Мельниченко 75),Джус, Волошинович Р.(к),Жаровський (Король 60)
запас-Івахнюк,Дранчук,Головінський

голи-Тебешевський 35,Волошинович 60

на 25 хв Перепічка (Брошнів) не реалізував пенальті (повз ворота)

попередження-Джус,Жаровський,Качур (всі Брошнів), Небелюк, Зупник, Куркевич (всі Делятин)-неспортивна поведінка,Дитко (Делятин)-небезпечна атака суперника

Спочатку на поле вийшли юнацькі склади.Серед тижня Делятин зіграв товариську гру з представником 2 ліги чемпіонату району ФК"Битків" і впевнено переміг 5-1.Місцеві глядачі чекали від своєї команди такої ж впевненої перемоги,як у першому колі на виїзді (виграли 1-4),але вийшло зовсім по інакшому.Перший тайм пройшов у рівній боротьбі,правда Делятин мав момент.Тарас Гугляк підрізав головою м"яч,але він тільки вдарився у стійку воріт гостей.В другому таймі,склалось враження,господарі фізично підсіли,а гості грали далі як у першому таймі.За 4 хвилини "Прут" пропустив два
м"ячі.Спочатку забив Василь Бреславський,а потім ,п"ятою, Роман Івахнюк після помилок захисту і кіпера делятинців.Надію делятинцям подарував, мабуть найбільше хто старався в цьому матчі їх капітан Ігор Слюсарський,який скоротив відставання у рахунку 2-1.Але останнє слово було все ж за гостями. Знову помилились оборонці і кіпер господарів і гравець гостей Артем Дорош встановив остаточний рахунок в матчі 1-3 на користь гостей.Ось так перервалась восьмиматчева безпрограшна серія "Прута".
  Потім на поле вийшли дорослі колективи.Для брошнічан це вже був третій матч в другому колі,в яких вони перемагали,а Делятину перенесли першу гру другого кола,але серед тижня зіграв товариську гру з надвірнянським "Бескидом".Якщо до активу можна було занести переможний рахунок 4-2,та непогану гру команди після перерви то мінусом стала травма нападника Романа Янчія,який забив три м"ячі "Бескиду".То ж у звітньому матчі на полі своїй команді проти лідера першості допомогти нічим не міг.На полі панувала спека.Футболісти переважно боролись позиційно,до небезпечних моментів справа не доходила.Тільки на 25 хв гості отримали право на одиннадцятиметровий штрафний удар,але Олег Перепічка схибив.І знову на полі точилася позиційна боротьба без моментів.А на 35 хвилині гості повели в рахунку.Красиво розіграний кутовий і Матвій Тебешевський відкриває рахунок в матчі 0-1.Реальну нагоду зрівняти рахунок після кутового мали господарі.Але удар головою Івана Білінкевича парирував кіпер гостей Любомир Атаманчук.Могли гості збільшити рахунок матчу майже перед самим свистком на перерву.Вивалився активний Ростислав Волошинович один на один з кіпером господарів,але переграти його на останньому рубежі не зміг.І зразу на початку другого тайму він мав ще одну нагоду засмутити "Прут",
але не влучив у рамку воріт.Гості точніше грали в короткий пас,а господарі старались зразу завантажувати м"яч на чужу половину поля.А на 60 хв  Ростислав Волошинович забиває другий м"яч у ворота Делятина.І знову боротьба на полі без моментів.Під кінець матчу найкращий напевно гравець у господарів воротар Микола Ключівський ще двічі рятував свої ворота від неминучого гола,а також один раз Тебешевський після кутового не влучив у пусті ворота.У "Прута" в другому таймі була єдина нагода забити один м"яч, але удар Івана Білінкевича з штрафного відбив кіпер гостей.От так матч і закінчився.Господарі в цьому сезоні двома складами не програвали нікому. Ось такий неприємний для них початок другого кола.А "Кроно-Карпати", показавши досить змістовну гру,довели що вони справжній лідер першості області і тепер ,у четвер,будуть старатись пройти до фіналу кубка області,через матч-відповідь з "Тепловиком",де на них вже чекають яремчанські "Карпати".

Переглядів: 1276 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0