на сайт заходили

Головна » 2012 » Травень » 21 » Принципова перемога фитьківського футболу.
16:28
Принципова перемога фитьківського футболу.

Налаштування фитьківських гравців на гру з ФК «Ланчин» було особливе, адже суперництво двох футбольних шкіл триває багато років і завжди перемога над ланчинською командою викликає захоплення вболівальників. Причина проста – команди дуже схожі манерою ведення гри – технічний футбол і високий темп ведення поєдинку. А чому саме Ланчин, так це важливо в першу чергу в психологічному плані, адже обіграти 10-ти тисячний Ланчин – значить поставити свою футбольну школу на один рівень з провідними школами району. Ніхто не буде сперечатися, що в Ланчині завжди була пристойна футбольна школа…школа зі славною футбольною історією і здобутками. 20 травня Фитьків обіграв ланчинську команду.

Щоправда, футбольний день розпочався грою юнацьких складів…тут Ланчин святкував перемогу…цілком заслужено. Склад команди господарів: Бакота Дмитро, Шуфлін Юрій, Середюк Сергій, Луканюк Орест (Зеленчук Богдан, 40), Андрусяк Михайло, Бакота Іван, Багрійчук Іван, Бениш Василь (Микула Валентин, 43), Середюк Денис (Пилип’як Дмитро, 62), Кисляк Юрій, Гавриленко Степан (Скорецький Василь, 64). Поєдинок розпочався активно з обох сторін, та й результат першого тайму був рівним 1:1. Перший гол забив найкращий гравець у складі гостей – Назар Ткачук, котрий грав на позиції лівого півзахисника. Назар з перших хвилин активно діяв на своїй позиції, регулярно переграючи захисника фитьківчан Ореста Луканюка. Гол – був логічним завершенням активності хлопця. В черговий раз, скориставшись з помилки захисника, Назар головою добавив у ближній кут в боротьбі з воротарем – 0:1.   Слід зазначити, що господарі поля не мали наміру здаватися, і раз у раз накочували атаки на ворота суперника. Особливо старався нападник Степан Гавриленко…у свій день народження. На 22 хвилині Степан зробив собі подарунок, забивши гол після передачі Юрія Кисляка. Юра головою вивів Гавриленка сам на сам в воротарем…а далі справа техніки…і Степан переправляє мяч у ближній кут воріт – 1:1.  В другому таймі господарі підсіли і пропустили два голи за 4 хвилини.  Відзначився в обох моментах Василь Данилюк. Спочатку, на 42 хвилині, він забив дуже красивий гол правою ногою з лівого флангу…практично з «нульового» кута. Мяч закрутився у дальню «девятку» - 1:2. На 45 хвилині Василь отримав пас головою в розріз (обрізавши двох захисників) і вийшов сам на сам з воротарем. Забити гол по центру воріт було не тяжко, тим більше, що удар був потужним і у Дмитра Бакоти не було шансів – 1:3. Для критиків юнацької команди зазначу, що не роблю великої проблеми з поразки від ланчинських однолітків. По-перше, в цьому сезоні юнаки у Ланчині мають справді класну команду – атлетичні, технічні, думаючі гравці з мудрим опорним захисником (Іван Долинський). По-друге, основна задача, що ставиться перед юнаками – підготуватися до наступного сезону, награти склад. Тим більше, що тренерський склад має можливість підготувати хлопців 1996-1999 років, надаючи їм ігрову практику, адже за новим «Положенням…» про проведення чемпіонату лише за виступами дорослого складу визначатимуться лідери і аутсайдери. По-третє, в захисті команди грають хлопці перший сезон і лише Середюк Сергій має один рік ігрової практики. + травми і хвороби, що, в результаті не дає змоги тренеру зібрати оптимальний склад не матч. Крім того, не забуваймо, що основна задача тренерського складу юнаків – підготувати гравців для виступів у дорослому футболі (підготувати тактично – гра в пас і технічно – робота в колективі), а в нинішньому сезоні завдяки Мирону Дмитруку минулорічні випускники юнацької школи фитьківського «Сокола» активно награються на заміні. Мирон Іванович – людина слова – і якщо він обіцяє місце у складі команди – хлопці зобов’язані виправдати високу довіру Метра фитьківського футболу. Зокрема, гравцями основи стали Юрій Балабан і Василь Дереш, на заміну виходять Сагайда Ростислав і Нарожняк Іван.

НАГОЛОШУЮ!!! Юнакам в поточному сезоні потрібен час і підтримка (позитивна підтримка) від вболівальників…і буде результат.

Поєдинок дорослих складів – це було унікальне видовище! 90 хвилин атлетичного і технічного футболу. З першої і до останньої хвилини на одному подиху. Склад команди господарів поля: Криска Іван, Магеровський Богдан, Балабан Юрій, Гречанюк Андрій, Ерстенюк Андрій, Дмитрук Мирон (Нарожняк Іван, 84), Балабан Володимир, Янцюк Роман (Попович Юрій, 46), Дереш Василь, Яніцький Юрій (Сагайда Ростислав, 75), Дмитрук Юрій. У стартовому складі команди сталася заміна (в порівнянні з матчем у с.Камінне) Юрія Поповича на Романа Янцюка. Як вже говорилося, 90 хвилин рівної гри…хіба що останніх 10-15 хвилин домінували гості, котрі намагалися будь що відігратися.  Можливо, хтось вважає, що логічним результатом гри могла бути нічия, адже Ланчин і справді демонстрував дуже пристойний футбол…але футбол гра не прогнозована і забитий гол на 27 хвилині Юрієм Дмитруком був логічним завершенням домінування фитьківської команди на той момент. Гол Юра забив з пенальті (зауважу, що удар був не надто впевнений) в кут воріт. І хоча воротар і вгадав кут і навіть зачепив мяч, але гол все ж відбувся – 1:0.

Друга половина другого тайму – бенефіс лінії фитьківського захисту. Зазначу, мудрі і виважені дії капітана команди Богдана Магеровського на позиції опорного захисника, а що важливо капітан поводить себе на полі, як і належить командному гравцю. В результаті, важлива і красива перемога. Вітаємо вболівальників команди!!!

fcfutkiv.at.ua
Переглядів: 1748 | Додав: nrff | Теги: 1 ліга, СокілФитьків, ФКЛанчин, чемпіонат району | Рейтинг: 5.0/2