Першість Івано-Франківщини-2016. Всі бомбардири турніру - 8 Липня 2016 - Футбол Надвірнянщини

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


на сайт заходили Sluva-Bis

На стадіо району

Головна » 2016 » Липень » 8 » Першість Івано-Франківщини-2016. Всі бомбардири турніру
16:15
Першість Івано-Франківщини-2016. Всі бомбардири турніру

Кращим бомбардиром друголігової першості став 19-річний гравець ФК "Битків" Роман Дитко, на рахунку якого 17 голів. Майже половину з них Роман провів у ворота кутських "Карпат" (шість + два). На другому місці фінішував Роман Ромаш з косівської Гуцульщини (13 голів). На третьому - Степан Жовнірик з "Касової" Бовшів (11). Нагадаємо, що минулого року найвищою результативністю відзначився гравець верховинського "Черемошу" Ігор Коржук (21 гол). 

Всі бомбардири першості Івано-Франківщини-2016
Гравець Команда Голи
Дитко Роман ФК "Битків" 17 (2)
Ромаш Роман "Гуцульщина" Косів 13 (1)
Жовнірик Степан "Касова" Бовшів 11 (1)
Турчанський Віталій "Сокіл" Павлівка 10 (1)
Гордей Андрій "Чайка" Вільхівці 8
Кондратко Назар "Нептун" Заболотів 8
Максим'юк Іван ФК "Битків" 8
Урбанович Іван "Гуцульщина" Косів 8
Романюк Іван ФК "Устя" 7
Радиш Тарас "Нептун" Заболотів 7 (1)
Федюк Назарій ФК "П'ядики" 7 (2)
Гавучак Іван "Арсенал" Вербовець 6
Макогоняк Андрій "Хутровик" Тисмениця 6
Прокіпчук Михайло "Чайка" Вільхівці 6
Шайбан Роман "Сокіл" Павлівка 6 (3)
Бузуляк Юрій "Чайка" Вільхівці 5
Ганущак Дмитро "Гуцульщина" Косів 5
Качур Ярослав ФК "Рогатин" 5
Коржук Ігор "Арсенал" Вербовець 5
Мельничук Андрій "Медик-Лісівник" Солотвин 5
Смикавчук Сергій "Хутровик" Тисмениця 5
Блонський Владислав ФК "Битків" 4
Вовк Ростислав-Святослав "Медик-Лісівник" Солотвин 4
Гузак Сергій ФК "Устя" 4
Гурак Василь "Чайка" Вільхівці 4
Даляк Любомир "Касова" Бовшів 4
Підвисоцький Сергій "Сокіл" Павлівка 4
Паук Іван "Касова" Бовшів 4
Ткачук Михайло "Медик-Лісівник" Солотвин 4
Белей Василь "Чайка" Вільхівці 3
Будзуляк Петро "Арсенал" Вербовець 3
Волощук Дмитро ФК "Устя" 3
Гайдичук Іван "Дельта" Гвіздець 3
Гандзюк Василь ФК "Битків" 3
Колісник Дмитро "Арсенал" Вербовець 3
Куровський Юрій ФК "П'ядики" 3
Романишин Михайло ФК "Сваричів" 3
Романюк Володимир "Чайка" Вільхівці 3
Тихонюк Григорій "Дністер-Рітас" Побережжя 3
Плехтяк Василь ФК "Устя" 3 (1)
Тимчук Дмитро "Черемош" Верховина 3 (1)
Томашевський Віталій "Дельта" Гвіздець 3 (1)
Ільницький Василь "Гуцульщина" Косів 2
Андріюк Андрій "Арсенал" Вербовець 2
Білоус Руслан "Касова" Бовшів 2
Бойсин Степан ФК "Рогатин" 2
Британ Володимир "Касова" Бовшів 2
Вийчук Олександр "Карпати" Кути 2
Галич Зіновій "Касова" Бовшів 2
Глодан Андрій "Медик-Лісівник" Солотвин 2
Горбатий Орест "Касова" Бовшів 2
Горинь Володимир ФК "Рогатин" 2
Гриник Назарій ФК "Рогатин" 2
Делейчук Юрій ФК "П'ядики" 2
Демяник Арсен ФК "Битків" 2
Драганюк Сергій "Нептун" Заболотів 2
Король Назарій "Сокіл" Павлівка 2
Кулешір Юрій "Гуцульщина" Косів 2
Лавров Роман ФК "Рогатин" 2
Лещук Володимир "Чайка" Вільхівці 2
Маковійчук Денис "Сокіл" Павлівка 2
Маруцан Іван "Дельта" Гвіздець 2
Михальчук Олег "Гуцульщина" Косів 2
Русаль Валерій ФК "Сваричів" 2
Смикавчук Володимир "Хутровик" Тисмениця 2
Хомик Андрій "Хутровик" Тисмениця 2
Чуркін Анатолій "Черемош" Верховина 2
Шевчук Олег ФК "Рогатин" 2
Білінкевич Іван "Прут" Делятин 2 (1)
Косович Володимир "Арсенал" Вербовець 2 (1)
Марчук Степан ФК "Сваричів" 2 (1)
Черленяк Андрій "Карпати" Кути 2 (1)
Пишик Богдан "Арсенал" Вербовець 2 (2)
Іваночко Тарас "Сокіл" Павлівка 1
Іваха Анатолій "Карпати" Кути 1
Андрусяк Юрій "Карпати" Кути 1
Баранович Іван "Сокіл" Павлівка 1
Берчак Тарас ФК "Битків" 1
Бесага Максим "Касова" Бовшів 1
Букатчук Дмитро "Карпати" Кути 1
Вістовський Юрій "Чайка" Вільхівці 1
Виксюк Михайло "Прут" Делятин 1
Вовк Іван ФК "Рогатин" 1
Гаврилюк Ігор "Нептун" Заболотів 1
Галушка Олег ФК "Рогатин" 1
Гнатишин Олег "Дністер-Рітас" Побережжя 1
Голейчук Ігор "Дельта" Гвіздець 1
Голинський Павло "Дельта" Гвіздець 1
Гриник Любомир "Нептун" Заболотів 1
Гришко Іван "Хутровик" Тисмениця 1
Данилюк Віталій "Медик-Лісівник" Солотвин 1
Дебелюк Руслан "Хутровик" Тисмениця 1
Денисюк Назар "Хутровик" Тисмениця 1
Дербах Сергій ФК "П'ядики" 1
Драганюк Роман "Нептун" Заболотів 1
Жолобак Роман ФК "Сваричів" 1
Завершенюк Олександр "Чайка" Вільхівці 1
Кіцанюк Андрій "Дельта" Гвіздець 1
Кириляк Остап "Арсенал" Вербовець 1
Клебановський Тарас "Нептун" Заболотів 1
Козловський Назар ФК "П'ядики" 1
Кордяк Сергій "Хутровик" Тисмениця 1
Кузенко Святослав "Дністер-Рітас" Побережжя 1
Кузменюк Ярослав "Карпати" Кути 1
Куташ Дмитро "Арсенал" Вербовець 1
Кучак Богдан "Прут" Делятин 1
Кучак Тарас "Прут" Делятин 1
Ліщук Юрій "Касова" Бовшів 1
Лепкалюк Євген "Гуцульщина" Косів 1
Лесюк Денис "Нептун" Заболотів 1
Лоюк Сергій "Дельта" Гвіздець 1
Луцький Дмитро "Карпати" Кути 1
Мінурка Іван ФК "Рогатин" 1
Мартинів Володимир "Касова" Бовшів 1
Мартинюк Михайло ФК "Битків" 1
Олексюк Віталій ФК "П'ядики" 1
Остапчук Олександр "Дельта" Гвіздець 1
Підлетейчук Сергій "Нептун" Заболотів 1
Пітиляк Андрій "Черемош" Верховина 1
Палійчук Микола ФК "П'ядики" 1
Пилип'юк Іван "Нептун" Заболотів 1
Поліщук Юрій "Сокіл" Павлівка 1
Ромащук Станіслав "Карпати" Кути 1
Савин Богдан "Гуцульщина" Косів 1
Слободян Михайло ФК "Битків" 1
Тимків Ігор "Касова" Бовшів 1
Тимофіїв Назарій "Гуцульщина" Косів 1
Ткачук Сергій "Прут" Делятин 1
Третяк Дмитро "Дністер-Рітас" Побережжя 1
Фарина Віталій ФК "Рогатин" 1
Федишин Олег "Сокіл" Павлівка 1
Хорт Володимир ФК "П'ядики" 1
Ясуник Василь "Дельта" Гвіздець 1
Палый Володимир "Гуцульщина" Косів 1 (1)

інформують

Переглядів: 291 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів