<

на сайт заходили

Головна » 2009 » Жовтень » 14 » «Нива» - «Сокіл» - несподіваний демарш місцевих вболівальників…Чи призведе він до фатальних наслідків для команди?
15:49

Природньо, що в кінці сезону (доволі напруженого сезону для обох команд) можуть здати нерви. Однак, переважна більшість учасників змагань, котрі вирішують різноманітні проблеми в кінці сезону, намагаються якось взяти себе в руки, сконцентрувати увагу на, власне, вирішенні проблем, котрі перед ними постали…і, головне, не позволяють розслаблятися ні собі, ні своєму оточенню. Стосується це всіх, хто причетний, хто більше, хто менше, до футбольного життя в селі…в тому числі і вболівальників, або інакше кажучи – фанатів (адже, лише справжні фанати приходять на всі домашні ігри своїх улюбленців). Чим же можна пояснити поведінку вболівальника, котрий, чудово усвідомлюючи загрозу, що нависла над командою, підводить хлопців власною поведінкою. А саме так і сталося у Гаврилівці в ході звітного матчу. Слід відразу пояснити, що звітний поєдинок мав велике значення для обох команд, але для господарів – більше, тому що це був останній домашній, крім того, обидва суперники борються за виживання і являються безпосередніми конкурентами за місце в лізі. Зі зрозумілих причин, кожен учасник змагань (а особливо в кінці сезону) «Положення про проведення змагань…» знає напам’ять і намагається сам дотримуватись його, і суперника «ловити» на недотриманні. Тому, всі організаційні моменти в таких випадках дуже важливі. Арбітр звітного матчу – Михайло Зеленевич, за сприяння представників команд (Мирона Ерстенюка від гостей і  Ігоря Сметаніна від господарів) дотримались потрібного організаційного етикету і суддя дав свисток про початок матчу. За ради справедливості, відзначимо, що юнаки обох команд вирішують протилежно різні задачі. Якщо господарі борються за лідируючі позиції (3-4 місце), то гості намагаються добратися до 7 місця турнірної таблиці (свій найгірший результат за останні роки) – і такі завдання для обох команд є принциповими. Боротьба ж на полі також спостерігалася принципова. Особливо кидалося в очі налаштування юнаків місцевої «Ниви». Хлопці з перших же хвилин поєдинку продемонстрували неймовірну фізичну підготовку і прагнення забити гол. Для людини, котра бодай трохи розбирається у футболі, з перших же хвилин було замітно, що місцеві  юнаки техніко-тактично підготовлені краще від своїх суперників і пояснюється це регулярними заняттями зі своїм тренером – Ігорем Сметаніним. Однак, гості відбивши перший натиск суперника, і призвичаївшись до стилю гри місцевих юнаків віднайшли слабкі сторони своїх візаві і на 20-25 хвилину першого тайму вирівняли гру. Наприкінці першого тайму «соколята» вже почали створювати небезпечні моменти у виконанні Василя Дереша (котрий вийшов з недокінця залікованою травмою, однак команді дуже допоміг). Щоправда, вірніше буде сказати – команди обмінялися моментами, тому що господарі також декілька разів перевірили пильність Василя Максімка – воротаря «Сокола». До кінця першого тайму «Нива» ще й втратила гідного нападника Івана Пинчука, що дещо знизило гостроту атак господарів. Але попри все свисток арбітра на перерву застав всіх зненацька, наскільки захопливою була кінцівка першої половини зустрічі. Другий тайм всі 33 хвилини тримав у напрузі і тренерські лави суперників і вболівальників. І на поведінку останніх хотілось би звернути особливу увагу. Факт, що місцеві любителі футболу є дуже темпераментні, а в даному випадку були ще й явно підігріті спиртним. Одначе, ще з середини першого тайму вони вибрали собі «жертву» для прояву незгоди в особі бокового арбітра, котрий делегований зі сторони фитьківської команди Андрія Гречанюка (досвідченого гравця 1989 р.н.) і регулярно ображали його в словесній формі (до чого Андрій звичний, адже постійно обслуговує матчі юнаків в якості бокового арбітра від Фитькова) на що реакції не отримували. До кінця ж другого тайму до Андрія почали підходити. На полі в цей час точилася напружена силова гра, однак під кінець матчу (десь з 55 хвилини) ініціативу перехопили вже гості, завдяки переходу в лінію нападу Юрія Яніцького. І раптом…на 68 хвилині матчу (за 2 хвилини до кінця, не враховуючи компенсований час) відбулася подія, котра більше схвилювала представників Фитькова. В запалі споглядання на події гри фитьківські вболівальники і представники прогавили черговий вихід сам-на-сам…місцевого любителя футболу з Андрієм Гречанюком. На цей раз фанат «Ниви» не був багатослівним і «відвісив» боковому арбітру короткий лівий хук (боковий удар лівою рукою) в скроневу частину голови…боковий суддя впав як підкошений. Слід зазначити, що Андрій, по своїй натурі, є неабиякий боєць, однак в даному випадку його суперник був явно з іншої вагової категорії (вага хулігана перевищувала вагу Андрія чи не вдвічі) і старшим Андріїв суперник був чи не вдвічі (у Фитькові старших людей не б’ють). Арбітр матчу зреагував блискавично і підійшовши до постраждалого, та вияснивши причину падіння в той же момент дав свисток про припинення матчу. Характерно, що представники місцевої команди в той момент висловлювали претензії виключно винуватцю пригоди…однак згодом сформували думку про, буцімто, завершення матчу ще до випадку з боковим арбітром і з такою версією подій прибули на засідання виконкому в понеділок. Наразі, результат матчу юнацьких команд Гаврилівки і Фитькова знаходиться на розгляді виконкому Федерації (що відбудеться в найближчий четвер). На завершення даного епізоду хочеться висловити щирий жаль в першу чергу гравцям молодіжної команди с.Гаврилівка, адже хлопці  справили хороше враження в плані фізичної і техніко-тактичної підготовки. Неприємність пережив і головний тренер «Нива» Ігор Сметанін – прикро, коли напружену тренерську працю перекреслює недисциплінованість тих, хто мав би схилити голову перед особистістю Ігоря Борисовича. Зрештою, ще нічого не втрачено і останній тур визначить долю самобутньої гаврилівської команди – все в руках гравців.
                             Поєдинок основних складів був не надто видовищний. Вболівальники обох команд спостерігали атлетичний футбол з великою кількістю ігрової боротьби переважно в центрі поля, хоча слід зазначити, що перевага все ж була на боці господарів поля напротязі 90 хвилин. В гостей можна відмітити Володимира Зомбіка, Мирона Дмитрука і Андрія Гречанюка, неприємно вразив капітан команди «Сокіл» Богдан Магеровський, що був вилучений за 7 хвилин до завершення гри (неспортивна поведінка – розмови з арбітром, що на жаль є характерним для вцілому чудового гравця). В складі господарів поля не можу відзначити нікого, бо обличчя їхні автору не відомі. Як результат, нічия 0:0 – цілком справедливий результат.
                             Найцікавіше попереду – лише останній тур дасть відповідь на запитання: «Хто стане чемпіоном?», «Хто покине когорту найсильніших?». Практично кожен матч щось буде вирішувати…а матч «Тисменичани-Перерісль» взагалі бомба!!!

Переглядів: 1129 | Додав: wert | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
15.10.2009
3. Писклинець Роман Дмитрович (wert) [Матеріал]
Як варіант...!Але дуже вже він запальний!!!

15.10.2009
2. Рубінський [Матеріал]
Бодя Магеровський в житті зовсім інша людина ніж на футбольному полі.
В житті він урівноважний справедливий та чесний чоловік тільки він виходить на поле він стає ніби зомбованим: сперечається з суперниками, зі своїми гравцями, з арбітрами та з вболівальниками. Я не одноразово говорив з ним про його поведінку на полі.....!
Та попри все я думаю, що саме Богдану ви маєте довірити місце представника футбольної команди с.Фитьків і з вашим футболом буде все гаразд...... Я впевнений.