Результати попереднього етапу кубка "Революція Гідності" - 24 Жовтня 2016 - Футбол Надвірнянщини

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


на сайт заходили Sluva-Bis

На стадіо району

Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Результати попереднього етапу кубка "Революція Гідності"
07:53
Результати попереднього етапу кубка "Революція Гідності"

Традиційний заключний турнір з футболу кубок "Революція Гідності"-2016.

Попередній етап

23 жовтня,неділя

1 група(грають в с.Пнів),з 12:00
3 учасники:

"Олімпія"Камінне,

"Бистриця"Пасічна,

"Фортуна"Пнів-Білозорина

Матчі:

"Олімпія"Камінне пройшла далі, суперники відмовились від участі

 

 

 

2 група(грають в с.Тисменичани),з 12:00
3 учасники:

"Арсенал"Тисменичани,

"Скеля"Пнів,

"Колос"Парище

Матчі:

1."Арсенал"Тисменичани 0:1"Колос" Парище

(М.Чіх)

2."Скеля"Пнів 0:2 "Арсенал"Тисменичани

(А.Глек)

3."Скеля"Пнів 1:1 "Колос" Парище

(Т.Берчак - М.Чіх)

З групи виходить "Колос"Парище

 

3 група(грають в смт.Ланчин),з 12:00
2 учасники:

ФК"Ланчин",

"Сокіл"Фитьків,

"Страгора"Стримба

Матчі:

ФК"Ланчин" 2:1 "Страгора" Стримба

(М.Яремин,Н.30,Ткачук 34 - ?)

"Сокіл"Фитьків -:+"Страгора" Стримба

"Сокіл"Фитьків -:+ ФК"Ланчин"

З групи виходить ФК"Ланчин"

 

4 група(грають в с.Волосів),з 12:00
3 учасники:

ФК"Волосів",

ФК"Перерісль",

"Нафтовик"Битків

Матчі:

1.ФК"Волосів" 2:1"Нафтовик" Битків

(Ткач Р.42,Кінаш Р.55 - Процак М.4)

2.ФК"Перерісль" 3:0 "Нафтовик" Битків

(Насадюк Р.10,Ерстенюк М.50,Павлюк О.58)

3.ФК"Перерісль" 3:2 ФК"Волосів"

(Клюфінський В.2,22,Насадюк Р.20 - Багайлюк О.9, Реміцький А.33)

З групи виходить ФК"Перерісль"

 

5 група(грають в с.Гаврилівка),з 12:00
3 учасники:

"Нива"Гаврилівка,

ФК"Добротів",

"Горгани"Зелена

Матчі:

1."Нива" Гаврилівка +:-"Горгани" Зелена

2.ФК"Добротів"+:- "Горгани" Зелена

3.ФК"Добротів" 2:1 "Нива" Гаврилівка

(В.Мельник 22,Д.Маковійчук 47 - Романюк М.37(пен.))

З групи виходить ФК"Добротів"

 

6 група(грають в с.Лісна Тарновиця),з 12:00
3 учасники:

"Лістер"Лісна Тарновиця,

ФК"Лоєва",

"Торнадо"Делятин

Матчі:

1."Лістер" Л.Тарновиця +:-"Торнадо" Делятин

2.ФК"Лоєва"+:-"Торнадо" Делятин

3.ФК"Лоєва" 1:9 "Лістер" Л.Тарновиця

З групи виходить "Лістер"Л.Тарновиця

Переглядів: 354 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів